2024. április 27. | szombat | Zita nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Attilával házibulizott az ország szilveszterkor - képekben 

Az év utolsó napján is sok tévénéző tartott a Házibulival. Tilinger Attila és sztárvendégei ezúttal is jól szórakozást kínáltak a Hálózat Tévét választóknak.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.01.04.
Utolsó hozzászólás: 2009.01.06.
Hozzászólások: [2.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

norro79 2009.01.06. 17:33 • [2]
Előbbi hozzászólásommal kapcsolatban bocsánatot kérek, minden általam megnevezett személytől és a műsor készítőitől, illetve külön Robertótól. Írásomat nem személyeknek szántam, hanem saját véleményemnek adtam hangot. Belátom hiba volt! Nem hiszem, hogy egyedül csak nekem ez a véleényem. De ezentúl nem tárom ország- világ elé saját véleményem, ha ezt sértésnek veszi bárki. Semmikép nem állt szándékomba személyeket a "hitelrontásommal" megbántani és ha rövid írásommal bárkit megbántottam, attól elnézést kérek.
norro79 2009.01.04. 13:31 • [1]
Végül is semmi baj nem lenne az ilyen műsorokkal, hogyha bevezetnék, hogy az értelmi szerző, minden sugárzáskor büntetést fizetne. Pl: "a tv nézők szándékos butítása" jogcímen. Végül a sok szerepelni vágyó Robertó, Segafredo, stb világtalan által befizetett szereplési díjból tellene rá nem?
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még