2024. május 6. | hétfő | Ivett, Frida nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Sikeres koncertet adott Presser Gábor - olvasóink így vélekednek

Teltház előtt lépett fel tegnap Presser Gábor az Arénában. A zenész első megaszólókoncertje után olvasóink leveleiből válogattunk.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.01.25.
Utolsó hozzászólás: 2009.01.31.
Hozzászólások: [12.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

dattila54 2009.01.31. 13:03 • [12]
Sajnos csak minimális részleteket láttam. Biztos óriási élmény lehetett. Hatalmas EMBER Presser Gábor.( Pici)
napraforgó 2009.01.27. 18:36 • [11]
Lélekmelengető koncert volt.Még ott ültünk a lelátón percekig a koncert végén és hatása a alatt voltunk.Gyönyörű hangok szólaltak meg,mint Falussy Mariann,Voga Viki,és igen Pici bácsi hangja is úgy szólt,ahogy kellett a szíveknek.Ez nem LGT koncert volt,aki ezt várta,annak csalódás lehetett.Imádom Presser lemezeit!
napraforgó 2009.01.27. 06:48 • [10]
Azt hiszem az emberek Loksi koncertet vártak,de hallgassátok meg Presser Pici önálló lemezeit.Teljesen más világ.Én azt kaptam,amit vártam.Persze 12000 embernek nem lehet mindenben azonos véleménye.
Johanna 2009.01.26. 15:45 • [9]
Én is ott voltam a koncertem, LENYŰGÖZŐ volt! Színvonalas, sokoldalú, játékos, lendületes, megszokottól eltérni merő, ezek a jelzők jutnak az eszembe. Abszolút nem éreztem a már itt is említett szomorkás, búcsú-hangulatot, inkább örömzene volt a 3 óra, nem lehetett nem észrevenni, érezni, hogy a színpadon lévők teljes szívből élvezik azt, amit csinálnak. Presser tehetsége, egyszerű nagyszerűsége vitathatatlan! Zseniális művész, közvetlen, humoros, őszinte ember: sodródtam vele, sírtam, nevettem én is. Különleges élmény volt, örülök, hogy vele tölthettem azt az estét! A többi 11.999 emberről meg is feledkeztem. :)
Mizi 2009.01.26. 13:29 • [8]
Igen. Talán tényleg szomorkás volt. Nekem is úgy tünt, hogy sír a Presser. Sírva, mulatva, vele sírtam. Az is lehet, hogy ilyen a nosztalgia. Fincsi.:-)
Don 2009.01.26. 11:19 • [7]
Sziasztok!

Mi ott voltunk!

Nagyon vegyes érzelmekkel jöttünk el a koncertről.
De igazából csalódottak voltunk. Ez egy kicsit koncepciótlan és átgondolatlan buli volt sok szempontból.
Sajnálom, de nem voltam egyedül ezzel a véleményemmel
De hát.....
Rockxy 2009.01.26. 10:01 • [6]
Kedves Napraforgó!

Én már a 70-es években is voltam LGT koncerteken. Akkor is azért voltam szomorú, amiért most (tudod!).
Ha Neked tetszik a Pici éneke, én megengedem, hogy tetsszen.
Te is engedd meg nekem, hogy megmaradjak a véleményemnél.

Egyébként ne aggódj, vannak más együttesek i s, ahol énekeltek azok, akik nem tudnak.

A teljesség igénye nélkül: Bródy János (Illés,Fonográf) Gallai Péter(Piramis) Nagy Feró (Beatrice)
napraforgó 2009.01.26. 06:17 • [5]
Roxynak!Máskor tanácsolom menj el egy koncertjére!És amikor azt érzed,hogy csorog a könnyed,mert úgy tud valaki szívből,szívhez énekelni,akkor rájössz,miért ÉNEKEL még mindig.és nagyon tud!!
Rockxy 2009.01.25. 21:40 • [4]
Nem akarok megsérteni senkit. Komolyan mondom.
Nem voltam ott a koncerten.
Pressert kiváló zongoristának, karizmatikus zeneszerzőnek, igazi vérbeli művésznek ismerem.
Nekem az fáj de nagyon már negyven éve, hogy miért énekel az akinek nincs hangja?

A mi Presserünk szédületes technikával rendelkező zongorista, de nem tud énekelni!
Sosem tudott.

Az LGT-ben egyébként senki sem volt énekes tehetséggel megáldva.
Ennek ellenére még a kiváló gitáros, Karácsony János is dalra fakadt. Sajnos.

Persze tudom, hogy nem rendelkezhet mindenki egy Vikidál Gyuszi vagy Deák Bill-féle aranytorokkal.
(Hobo sem tud énekelni! Észrevettétek?)
De ha így áll a helyzet, "fel kell venni" egy énekest. Vagy énekesnőt. Vagyis kellet volna.
A rengeteg klasszikus, eredeti, vérpezsdítő Presser szerzeményt nem volt aki profi módon tolmácsolja.

Már késő. Vagy mégsem?

napraforgó 2009.01.25. 20:07 • [3]
Falussy Mariann,nagybetűvel!!!
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még