2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Ismerd meg az Eurovíziós dalunkat

Február 23-án a Magyar Televízió bejelentette, hogy Ádok Zoltán Dance with me című dal képviseli Magyarországot 2009-ben az Eurovíziós Dalversenyen Moszkvában.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.02.23.
Utolsó hozzászólás: 2009.07.11.
Hozzászólások: [38.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

lord48 2009.07.11. 17:49 • [39]
szenila sajnos igazad van. Nem Mi választottuk és sztem nem is választanánk meg. Kissé igénytelennek tartom a meghallgatás után az előadásmódot is és a szöveget is. Mintha ez nem egy olyan helyre való lenne, hanem egy mulatós....stb kis falusi apró mozihelységből kialakított buliterembe.Ott, lehet, hogy a sok kis nebuló között valamilyen sovány sikere lenne. Na de itt?? Vagy egy Eurovizios fesztiválon??....Ez egyszerüen nevetséges. Ha Ő már ott is nyer, akkor az a szponzoroknak nagyon, de nagyon sok pénzébe kerül......mindnyájan tudjuk, hogy miért....))))
elin 2009.04.25. 19:55 • [38]
Jövőre sem kell aggódnunk, hogy miből rendezzük meg az Eurovíziós dakfesztet...:-S Esélytelen sajnos
szenilla 2009.04.01. 22:13 • [37]
Nem mi választottuk és nem minket képvisel,hanem azt a 3 embert,akinek érdeke lesz,hogy ennyi ember előtt elhangzott dalból milliókat fog keresni.Sajnos!
Előzmény: Zsolesz181 • 2009.03.14. 17:19 • [36] • Előzménykövetés 
Zsolesz181 2009.03.14. 17:19 • [36]
Drukkolok Zolinak, mert nagyon szeretném, ha végre egyszer hazánkban kerülne megrendezésre a Dalverseny, bár elég pesszimista vagyok abból a szempontból, hogy képessek lennénk-e egy ilyen nagyszabású rendezvény megtartására. A dal magyar nyelvü vátozata sokkal jobban tetszik, és nem biztos, hogy sikertelenebb lenne, ha magyarul énekelne. Persze, előre lehetetlen bármit is megjósolni. Aki egy kicsit is figyelemmel kisérte a az elmúlt évek versenyeit tudja, hogy show müsorral (vetközés-átöltözés a szinpadon), vagy egy gitár-zongora kisérettel egyszál önmagában is nyerhet valaki. Hajrá Zoli!!!
ani18x 2009.03.10. 16:29 • [34]
Közepes kategória, de a többi induló is az. Ennél több ide nem is kell. Simán esélyes... én azért drukkolok!
tavasziszel 2009.03.06. 20:13 • [33]
Csak gratulálni tudok a fiatalembernek és Szabó ZÉ-nek!!!!!Hajrá Ádok Zoli és Szabó Zoli!!!! MCL-nél kultúráltabb és színvonalasabb az előadó és a zene is!!!!!
toromon 2009.03.06. 19:51 • [32]
Érthető? Akkor csak én vagyok sík hülye. Azt már megszoktam, hogy 100 ember egyöntetűen kiált bundát, de ez nekem új, hogy a győztes más egyéb elfoglaltságai miatt visszalép.

Részlet egy LGT dalból:
"Figyelem, figyeelem!
Csak az jöjjön, aki bírja,
aki tudja, hogy végigcsinálja.
Csak az jöjjön, csak az jöjjön.
Csak az jöjjön, aki bírja,
aki tudja, hogy végigcsinálja.
Csak az jöjjön, csak az jöjjön."
Előzmény: voti • 2009.03.06. 15:18 • [31] • Előzménykövetés 
voti 2009.03.06. 15:18 • [31]
Tompos Kátya is jó lett volna, de érthető, miért nem tudta vállalni. Zoli biztos jól fog szerepelni! Csao A.:)
agaca 2009.03.03. 20:26 • [30]
Végre egy olyan énekes, aki tud mozogni a színpadon, és a hangja is kellemes, és nem énekel hamisan. Drukkolok neki.
flick 2009.03.02. 23:45 • [29]
Be kell vallanom, hogy nem tudom ki ez a srác! Innentől kezdve úgy gondolom, nem produkált még eleget, hogy ismertté váljon számomra is! Tulajdonképp ez nem is probléma, mert aztán felőlem "kissmiska" is kimehet az euroviziós fesztiválra, csak ne olyan dalt vigyen, ami szerintem ízlésvilágban egyáltalán nem az országot képviseli!
Ez egy tucatdal! Innen-onnan összekapart tucat-semmitmondó szöveggel! Kár, hogy nyugatmajmolásban merülünk el és már nem mutatunk fel új értékeket! Illetve Ő nem!:) Vannak itthon kincsetérő zeneszerzők és zenéhez értő zenészek is, akik eme becses nevüket nem telefonos szavazással kapták!
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még