2024. május 6. | hétfő | Ivett, Frida nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Mondd el a véleményedet Eurovíziós dalunkról és nyerj! Dance with me!

Végre vége az Eurovízió körülötti hercehurcának és kiderült ki az, aki képviseli hazánkat Moszkvában. Sőt, a dalról is lehullt a lepel. Mi most a véleményeteket kérjük, hogy milyen esélyekkel indulhat Ádok Zoli.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.02.27.
Utolsó hozzászólás:
Hozzászólások: [11.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Pter31 2009.03.10. 01:58 • [11]
Meghallgattam az előbb Ádok Zoli angol nyelvű Euróviziós dalfesztiválra angolra fordított változatát, maga a zene tetszett, a szövege már nem annyira. A magyar véleményem szerint sokkal jobb, mint az angol változat.
il tenore 2009.03.07. 00:00 • [10]
Siralmas számot sikerült választani, korszerűtlen ,primitív, ráadásul a verseny utóbbi éveinek elvárásaihoz sem igazodik. /a kialakult trenddel persze nem értek egyet , de ez van , ezt kell szeretni / Rengeteg tehetséges előadó és még több kiváló szerző van itthon, mindössze ezt tudták kiizzadni? Kár érte, ezzel csak égni fogunk ....sajnos .
foranna 2009.03.06. 23:15 • [9]
rövid leszek....gagyi, ötlettelen , fantáziátlan ,tucatszám......és távol álljon tőlem ,hogy az előadót minősítsem.... vele semmi bajom.....talán ő nem tehet a nóta minőségéről / ha egyáltalán alkalmas ez a szó ide /......azt is mondhatnám ,hogy kikérem magamnak, hogy egy ilyen silány darab reprezentálja a magyar könnyűzenét, de látva a jelentkezőket talán más oka lehet a bajnak....eleve érthetetlen , miért fordultak el a versenytől a"valódi" magyar könnyűzenészek , slágergyárosok??......szóval tökéletesen egyet értek c.anikóval......sajnos ez egy tízes skálán is NULLA !!!
toromon 2009.03.02. 22:59 • [8]
Jó ez a téma duplázódás. http://www.zene.hu/forum/hozzaszolasok.php?id=2199
Sok embert sokszor megkavar. lol
bizso 2009.03.01. 20:05 • [7]
Pancsabi! Milyen törlésről beszélsz? Nem szoktunk hozzászólást törölni.
www.zene.hu
Pancsabi 2009.03.01. 19:29 • [6]
Túl sokan írnak a fórumra, időnként törölnek? Hajrá Zoli! Már növesztem a popper frizurám, hogy időben passzoljak. :)
Pityesz76 2009.03.01. 09:23 • [5]
én nem tudom mi bajotok an vele, dallamos könnyed és nagyon tehetséges Zoli
ne foglakozz a negativokkal:)
mutasd meg nekik méltón képviseled hazánkat)
c.aniko 2009.02.28. 18:08 • [4]
...itt ugye arra kapacitálnak minket, hogy mondjuk el a véleményt erről a förtelemről...
-azonnal mondja meg valaki, hogy ez a választás kiknek a véleménye, kik azok a kretén zsűritagok, akik ezt a rettenetet képesek kiküldeni a világba!? ezt lehetne tudni? lesz valaki, aki vállalja, hogy igen, erről én azt gondolom, hogy alkotás?
..vagy választott a főszponzor titkárnője, a számlavezető pénzintézet recepciósa, stb, stb, ? mert azt nem tudom elhinni, hogy volt köztük zeneértő, zeneszerző, aki ezt vállalná! láttak már eurovíziós dalfesztivált, mert az éppen nem az ilyen műbalhék felé tendál!
nem is tudom, hogy giccsparádénak vagy egy kalap szarnak nevezzem?! és kikérem magamnak, hogy engem egy ilyen szeméttel ( a dal?!) égessenek a világ előtt!
remélem közben táncolni is fognak ugyanilyen szörnyen, és a szőkecsajos klipp megy mögöttük a kivetítőn, mert csak így lesz teljesen idióta az ország! és az a bugyikék műanyag cucc meg az egyik "táncos" rapperes kendő+kalap kombinációja ki ne maradjon, mert megbomlik az ömlesztett trutymó hatás!
ennyit tudunk! ...miközben sokkal, de sokkal többet tudunk!
kovacsorsolya 2009.02.28. 17:47 • [3]
Háát,nem ájultam el ettől a daltól!A selejtező alatt is rezeg a léc,a nyerésre szerintem semmi esélyünk.
karolyszol 2009.02.28. 17:08 • [2]
Meghallgattam.Kár volt.A '80-as '90'-es évek dallamtalan,unalmas elektro-pop zenéjéhez hasonlít,csak rosszabb.Jé!Már el is felejtettem.Ettől függetlenül sok sikert!
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még