2024. május 6. | hétfő | Ivett, Frida nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Dögös csajok Gáspár Laci új klipjében - kész a Megtalállak, pontozd

A Megtalállak című lassú, érzelmes dalhoz forgatott kisfilmben az elmúlt nyár emlékei elevenednek meg.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.05.
Utolsó hozzászólás: 2009.10.20.
Hozzászólások: [15.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

1Galagonya 2009.10.20. 20:34 • [15]
Sziasztok!
Én egy Blues kedvelő ember vagyok,és nem igazán szeretem Gáspár Lacit,de ez a szám nagyon jól sikerült gratulálok.10 pont
Évikeee9 2009.10.11. 18:35 • [14]
:))))))))))

Végre sikerült elküldeni:)
Szóval 10 pont!!!!!!!!!!
Előzmény: Évikeee9 • 2009.10.11. 18:32 • [13] • Előzménykövetés 
Évikeee9 2009.10.11. 18:32 • [13]
Nekem nagyon tetszik ez a szám. Nagyon szép és ott van a toppon ten pont. A klip is jó lett.
És Gáspár Laci a király!!!

(Évike, Andika, Janika)
BAndi1 2009.10.11. 18:26 • [12]
(kimoderált hozzászólás)
Előzmény: BAndi1 • 2009.10.11. 18:22 • [11] • Előzménykövetés 
BAndi1 2009.10.11. 18:22 • [11]
(kimoderált hozzászólás)
BAndi1 2009.10.11. 18:08 • [10]
Ez a szám egy gyönyörű lassú dal. Megérinti az embert, annyira szép. Laci mindent jól énekel, de ebben a dalban különösen gyönyörű a hangja. A klip is tetszik. A dalhoz illik a Balaton. 10 pontot adok, de 100-at is ér!:))
Jázmin1 2009.10.08. 16:08 • [9]
Természetessen érzelmi,és zenei skálán is 10-es ! Laci hangja is 10-es! Gyönyörü dal,és a klip is nagyon jól sikerült!
Nekem is emlékezetes a hajó,balaton,Siófok.....Ezek tényleg régi szép emlékek,de viszont nem fakul meg soha.Örökre megmarad!
kolatimi 2009.10.07. 08:20 • [8]
Különösen kedves számomra ez a dal, így nem írhatok más számot csak is 10-es!
A klip vissza adja, amit eredetileg gondoltam a szöveg mondanivalójáról, de szerintem kettős üzenete van ennek a dalnak. Az egyik a társ (szerelem) megtalálása, a másik pedig Isten. A nyáron megértettem a másodikat is.
maroka 2009.10.06. 17:54 • [7]
Ami a pontozást illeti ,természetesen 10.Ami a klipet:Hmmmm,Siófok,régi szép emlékek......úgy látszik Lacit is húzza vissza a balaton,és persze a hajók!Nagyon tetszik,hogy semmi sincs túlerőltetve,dögös csajok,és persze pasik....fiatalok,szépek,és bolondok .Laci viszont komoly,érett ,és csodálatos hangú énekes .Továbbra is marad a Favorit!!!!Sok sikert,és mégtöbb ilyen dalt kívánok Lacinak és magunknak!!!!
Itza 2009.10.06. 16:52 • [6]
Lássuk: ritka gyönyőrű a dallamvezetés, és Laci hangja igen illik a dalhoz Egyenesen az övé. Van benne valami, nagyon is, sejlik benne valami titokzatos.
A klipről: szerencsére nem rontja el a hangulatot. Már ezért önmagában dícséret illeti:-)

Zárójelben egy kis kiigazítás a cikkhez:. Kiss Gábor nagyon jó zeneszerző, de a Kikötők c. dalt nem ő, hanem egy másik nagyon jó zeneszerző, Nagy Tibor irta, bárki ellenőrizheti a neten:-)
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még