2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Külföldi

Egy különös koncert?

A minap böngészgettem az egyik videómegosztó oldalon és egy érdekes dologra bukkantam rá. Találtam egy...

Témaindítás: 2009.10.25.
Utolsó hozzászólás: 2009.10.27.
Hozzászólások: [2.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Nagy Levente 2009.10.27. 14:12 • [2]
ehhez nemigen tudok hozzászólni, de egy biztos, hogy nagy alakítás volt a részükről! nem vagyok leona lewis rajongó, inkább nelly furtado közelebb áll hozzám zeneileg. a richard hampsodról meg annyit, hogy gőzöm nincs kicsoda, de ha a new york times azt irta, hogy leona philadelphiai zenei rendezője, akkor elég valószínü hogy az is volt, bár nem tudom hogy jönne a képbe a bártulajdonos még. a kettő semmilyen összefüggést nem takar. rendező, aki bártulajdonos egyben? mittom én. jó kis zene! hadjuk ezt meg a többieknek hátha valaki jártasabb ebben a kérdésben. minden esetree furi sztori.
csá!
Előzmény: TAnette • 2009.10.25. 20:44 • [1] • Előzménykövetés 
TAnette 2009.10.25. 20:44 • [1]
A minap böngészgettem az egyik videómegosztó oldalon és egy érdekes dologra bukkantam rá. Találtam egy koncertfelvételt az egyik kedvenc énekesnőmről Leona Lewisról, aki egy bizonyos, magyar származású zeneszerzővel és producerrel énekelt együtt állítólag, egy philadelphiai éjszakai bárban, vagy egy táncos-zenei szórakozóhelyen, ahogy a New York Times újságból kiderült a későbbiekben, miután megvettem azt, az egyik bevásárlóközpontban. Ebben amúgy semmi különös nem is lenne, ha tudnám, hogy mikor volt ez a koncert, milyen okból-célból rendezték és hogy került a képbe ez a fura művésznevű srác, akiről még soha az életben nem hallottam semmit. Én úgy érzem, eléggé értesült vagyok, és nagy figyelemmel kísérem a művésznő életét, de sem erről a zeneszerzőről, sem erről a rendezőről egyben bártulajdonosról???, mint Richard Hampsról nem volt eddig tudomásom. A dolog, pedig eléggé igaznak bizonyul, mert még több hivatalos oldalon is, többek között Leona hivatalos zenei weboldalán is esett erről szó, igaz pár sorban. Azt kiderítettem a nagy kutakodásban, hogy ennek a zenésznek, annyi köze van, ahhoz képest, hogy állítólag Magyarországon él, a magyar kultúrához, mint a tepsis süteménynek a Jupiterhez. Állítólag Nelly Furtadonak készített egy remixet, amivel Grammi-díjat nyert, vagy ő vagy Nelly Furtado, mert ez sem vált bennem bizonyossá. A zenész, teljesen specializálta magát az USA-ra és az angliai hírességekre, mint ezek között kiderült, Leona Lewisra is. Zseniális zenész a maga nevében, vagy dj lehet a szakmában szerintem, benne van az angol, vagy amerikai wikipediában is, ami önmagában véve nem semmi dolog egy magyartól, hogy idáig eljutott úgy, hogy még soha az életemben nem láttam és hallottam róla eddig. Emellett nagyon jó zenéi vannak, amihez kétség sem fér, de azért érdekes számomra ez az egész esemény. Ám lehet hogy csak nekem, hiszen, mint írtam már, én a rajongója vagyok Leonának, mert teljesen más műfajt képvisel, mint a kis kedvencem és még soha nem láttam és halottam őket együtt mutatkozni egy videón, de más fellépésen sem. Aki tud erről a dologról többet, attól kérem, hogy ossza meg velem. Itt megtudjátok nézni miről van szó:

http://video.aol.co.uk/video-detail/leona-lewis-and-axone-footprints-in-the-sand-philadelphian-theme/2236097266

Köcce!
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még