2024. április 18. | csütörtök | Andrea, Ilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Magyar zene a viva árnyékában

Szóval ezt az egészet azért csináltam, mert eléggé szomorú ami a magyar könnyűzene körül történik, elég...

Témaindítás: 2010.01.17.
Utolsó hozzászólás: 2012.03.09.
Hozzászólások: [23.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Feka14 2010.01.18. 00:13 • [3]
Köszöntelek a fedélzeten MMayer16, és köszönöm a támogatást, remélem többen is követni fogják példádat.
Én először is minden rádióhallgatónak ajánlom, hogy hallgassa az mr2 Petőfit, ami magasan kiemelkedik az itthoni kínálatból. Kevés reklám, sok zene, és akad jó zene is, köztük tök jó magyar zenekarok, akiket eddig más adók nem mertek lejátszani (pl 30y, kaukázus, irie maffia). Szóval hamár rádió, akkor mr2, mer nagyon zene!
http://www.mr2.hu/
Külön kiemelném az "mr2 akusztik"-ot, ahol nem meglepő módon akusztikus, bedugatlan koncerteket adnak az együttesek, amit élőben lead a rádió.pl: a fish! együttes egyik száma az akusztikban
http://www.youtube.com/watch?v=O1XnsmYEj9k
it meg a kiscsillagé
http://www.youtube.com/watch?v=5P9CMZ-a0a8&feature=related
elsőre ennyit.
folyt.köv.
MMayer16 2010.01.17. 23:39 • [2]
Üdv Feka14!
Először is örülök, hogy felhoztad ezt a témát, mert hogy őszinte legyek, én egyáltalán nem vagyok híve se a Vivának, se más hasonló média-központú csatornáknak, mert ami ott megy, az a magyar zene sötétebbik oldala. Ehhez képest ezek mennek a tv-ben és a rádióban, és mégse gondolkodik el senki, hogy miért csak ezek vannak, nincs-e valami más. Hát pedig van, és nagyon örülök annak, hogy ajánlani is fogsz más magyar előadókat, együtteseket, mert szerintem sok ember van, aki már unja például sp-t, és szeretne valami újat is hallani, csak épp nem tud róluk semmit. Úgyhogy díjazom az ötleted és szívesen segítek is, terjeszteni együtteseket!
Feka14 2010.01.17. 23:28 • [1]
Szóval ezt az egészet azért csináltam, mert eléggé szomorú ami a magyar könnyűzene körül történik, elég csak megnézni, itt a zene.hu-n a top10 magyar dal-listát .Elkeserítő, és botrányos egyszerre, és ami még rosszabb, hogy az emberek azt hiszik, hogy ez a jelenlegi magyar könnyűzene, és ezek után jogosan mondják azt, hogy ők ebből köszönik szépen nem kérnek.Nem azokhoz az emberekhez akarok szólni, akik az sp koncert első sorában tombolnak, hanem azokhoz, akik szeretnének igényes magyar zenét hallgatni, csak a médiában ilyet nem találtak (és arról, hogy tényleg vannak ilyen emberek, többször is meggyőződtem).Szóval itt fogok ajánlani különböző stílusú szerintem jó magyar zenekarokat, egy kis jellemzéssel, youtube linkkel. Akik úgy érzik, hogy szeretnének hozzászólni a témához, vagy esetleg egy előadót ajánlani, azt tegyék meg nyugodtan.( még akkor is ha csak annyi a hozzáfűznivalójuk, hogy mekkora hülye vagyok, és hogy nincsenek jó zenekarok az országban, legalább röhögök egy jót)
lap teteje
További oldalak «« 1 23
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.17.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még