2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Szponzorok átutazóban a Draft lemezén

A Draft Átutazó c. lemeze hemzseg a szponzoroktól a zene ellenben....

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2006.02.01.
Utolsó hozzászólás: 2006.02.18.
Hozzászólások: [8.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Radics Gábor 2006.02.18. 07:49 • [8]
Kedves Mikulás!

A saját nevét kisbetüvel és felkiálítójellel író mágus nevét azért nem veszem ki a cikkből, mert onnantól kezdve hangulatosan dorgáló, figyelmeztető hangvételű hozzászólásod értelmét vesztené, így viszont mindenki okulására Te is hozzá tudtál tenni valamit a világ folyásához. Adjunk teret a géniuszoknak...de ha már... a "Hogy"-os mondatkezdést talán érdemes volna száműzni a Csepel-szigetre, a "teveszd el" helyett gondolom "téveszd meg"-et szerettél volna írni, továbbá olyan szó, hogy "Megha" nincs a magyar nyelvben. A személyeskedő válasz miatt bocs, csak azért gondoltam, hogy megengedhetem magamnak, ha már Te a megszólításban régi harcostársakhoz méltó üdvözletben részesítettél.

Radics Gábor
2006.02.17. 13:15 • [7]
Radics Gábor Te gumicsizmas tudatlan !
Ha mar beismerted hogy tevedtel nem venned ki a warez! nevet a cikkbol ?
Hogy aki a hozzaszolasokat olvassa legalabb azt ne teveszd el ! Megha valami hulyeseget akarsz irni legalabb a benne szereplokkel egyeztess!
Hmmmm ?
ProJector 2006.02.11. 15:15 • [6]
Nekem egyebkent ezek a DM,es kraftwerkes hasonlitasok is elegge meredekek. A "gyere velem" cimu zenet mar negyedszer hallgatom,hogy legalabb egy hangot elcsipjek a starange love-bol,de hiaba,nem megy. A kraftwerk dobtemaja is elegge huzos,azt se nagyon veltem felfedezni. Igaz,a kraftwerkre a hangzas szazszor jobban volt jellemzo,mint a dobritmusok temaja. Azt termeszetesen mondanom sem kell,hogy annak idejen eppen DM es kraftwerk rajongo voltam, szoval tovirol hegyire ismerem a dalokat az utolso zorrenesig,sot nem akarok szerenytelenek tunni,de meg azt is tudom,hogy milyen hangszereket hasznaltak az adott dalokhoz..:) Egyebkent a lemez tenyleg nem egy nagy dobbenet...
Na peace
PJ
Radics Gábor 2006.02.05. 07:05 • [5]
Kedves Emberek a hazai popszintéren!

Mindenkit megkövetek, aki érintve érzi magát a személy-keveredésben!:) Szégyen szégyen is ismét csak szégyen. "Mea culpa!" ...John Lennontól kérdezte meg egyszer egy eleresztett kritikus ismerei-e (szereti-e) Beethovent? Az egykori beatle lazán így válaszolt: Igen, különösen a szövegei tetszenek. Tanulság a "rock n roll nem egy tánc!". Kedves jelenlegi és jövőbeli draftok, régóta tudjuk "Minden egyformán popzene". A napok óta gyűjtögetett hamut MOST kezdem a fejemre szórni:). Bocsáss meg VILÁG!

Radics Gábor
solareclipse 2006.02.04. 18:05 • [4]
mar bocsanat de eleg szegyen ilyen kritikat irni hogy nem tudod ki vannak azenekarba en jot nevetem :D
amugy a draft - dombok felettel kezdodot es ott vege is lett (sajnos) most mar csak egy pop produkcio a sok kozul...
es azert a trance szo is eleg eros...
nalam nem ez a trance...
Radics Gábor 2006.02.03. 06:14 • [3]
Kedves warez! és summr

Tévedésem belátom, utólgasan is elnézésed kérem. Más kérdés, hogy ettől még elgondolkodni el lehet az utolsó track alatt. A márkanév említése a kritikában inkább minőségjelölő funkciót lát el. És valljuk meg a cégnek voltak erőtlen próblákozásai. Az albumot az említett szintetizátor - gyártó társaság is szponzorálta, ha esetleg mégis eljut Hozzád egy "tiszteletpéldányl" magad is láthatod...

Üdvözlettel: Radics Gábor
warez! 2006.02.02. 19:08 • [2]
summr jól tudja.
Semmi közöm az új draft-lemezhez. Már a tavaly karácsonyi kislemez létezését is a VIVA tv-ből tudtam meg..

Ja, még csak nem is hallottam ezt a CD-t. Ha nekem kellene megvennem, akkor nem is fogom.
Tiszteletpéldányt nem küldtek.

Tisztelt Radics Gábor: kérlek előbb tájékozódj az aktuális tagok személyéről..
Amúgy szerintem a ricsinek nem casio szintije van.. Ha jól láttam párszor egy igen drága darabbal "nyomult"..

amúgy no comment, tényleg.

Köszönettel:

w!
summr 2006.02.01. 14:11 • [1]
Radics Gábor: Hadd javítsalak ki!
Wareznek nincs köze az albumhoz, olvasd el a köszönet részt.

Különben igazad van, lapos, unalmas allbum. Éppen Warez, a zenei ötletgyáros hiánya miat...Ez már nem az a Draft.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még