2024. május 19. | vasárnap | Ivó, Milán nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Kihagyhatatlan és csalódástól mentes kiadvány Madonnától

A popdíva sorozatban a harmadik koncertalbumát adja ki a nagysikerű I’m Going To Tell You A Secret és a Confessions Tour után. A korong érdekessége, hogy ez az énekesnő első albuma, ami a Live Nation szárnya alatt készült el.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.04.19.
Utolsó hozzászólás: 2010.04.19.
Hozzászólások: [2.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Milán82 2010.04.19. 15:56 • [2]
Egyébként tetszett a cikk DÉW. =)
Milán82 2010.04.19. 15:55 • [1]
A DVDnek szerintem nem tett jót a stúdiómunka, Madonna hangja túl lett birizgálva... Én élőben 3 állomáson láttam, és nyugodt szívvel kijelenthetem hogy a DVD szinte semmit nem ad vissza az élő koncert feelingjétől. Ha valaki ellátogatott már egy koncertjére, akár a sticky sorozatból tudja mire gondolok. Annyi élmény éri az ember egyszerre, hogy mindet fel sem lehet dolgozni. A kivetítők, a színpad két része, a mozgó alkatrészek, Madonna táncosai, a hypnozisban ugráló GOLD szektor, na és maga a királynő, aki egy stadionnyi embert képes hypnotizálni a 2 órás show alatt. Szal ne otthon pöffeszkedjetek, hanem nézzétek meg a sticky DVD-t, és húzzatok ki jövőre egy élő fellépésre a következő turnén. Az élményorgia garantált. :-) Milán
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás » oktatás [2024.05.19.]
SÜRGŐS HITELEK hangosítás/cucc [2024.05.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Április utolsó napja idén...

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
beszámolók még