2024. május 11. | szombat | Ferenc nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A nap dala: Takács Nicolas - Egy igazi szó 

A nap magyar dala rovatba hazai zenekarok, zenészek muzsikái kerülhetnek be. Ma az X-faktorban remekül bemutatkozó Takács Nikolas "Egy igazi szó" című szerzeményét mutatjuk be.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.08.30.
Utolsó hozzászólás: 2010.09.03.
Hozzászólások: [18.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Virag216 2010.09.03. 16:41 • [18]
Kedves meli001!
Legalább már tudod, hogy hova tartozónak vallom magam :) Hát, elég nehezen ment... :D
Tudod mit? Kinek mitől fordul fel a gyomra...
Bocs, ezt még muszáj (!!!) volt leírnom :)
És ne aggódj, nem célom, hogy zaklassalak.
Egyforma nevek? Hidd el, ennek is megvan az oka, ezt már tényleg nem árulnám el, de rossz felé keresgélsz :)))
További szép álmodozást!
Üdv.
Virág
PS: Nem térünk vissza inkább Kiss Gábor szerzeményéhez? :)
Előzmény: meli001 • 2010.09.03. 16:00 • [15] • Előzménykövetés 
Bubu51 2010.09.03. 16:21 • [17]
mell001,
Nagyon naív vagy. Hagyjuk a menedzsmentet. Beszéljünk az RTL klubról. Szerinted az az üdvhadsereg? Ott persze nincs szerződés? Nem fogják még a lelket is kipréselni belőle, azt hiszed? Egészen addig amíg pénzt hoz nekik. Ugyan-ugyan kis naiv lélek. De ő nem adná el magát, á, hogy is gondolnánk ilyet. Pontosan ott és akkor és annyi gázsiért fog fellépni, amikor mondják és engedik neki. Hol élsz? Szállj le a fellegekből. Bár lehet, hogy a szerződés mint fogalom nem ismert a számára, és majd az ügyvédje kimossa a füstös gatyát. Hát persze. Na, ott ez nem fog sikerülni. Mérget rá. Tudod, hogy miért nem, mert lepottyantják abban a pillanatban. Nem csak felemel. Emlékezz erre.
Előzmény: meli001 • 2010.09.03. 16:00 • [15] • Előzménykövetés 
meli001 2010.09.03. 16:05 • [16]
Bubu51, mellesleg honnan szeded azt a pár milliót? Ennyire bennfentes vagy, vagy csak valaki mondta hogy valaki úgy hallotta? Akkor állj oda a menedzsement elé és kérdezd meg őket érsz-e annyit.
meli001 2010.09.03. 16:00 • [15]
Kedves Virag216,

Kösz, hogy elküldted a linked a hozzászólásaiddal, és megmutattad hogy még lejjebb is tudsz süllyedni, mint most vagy. A gyomrom felfordul tőle, muszály ezt mondanom. Egyébként Virag216, Adriennvirag, Adrifun24, nem túl egyforma nevek ezek? Nekem ebből elég és nem adom meg az elérhetőségemet hogy zaklass mindenféle "jóindulatból megmutatom a másik arcát is" című dolgokkal.

Bubu51, nem érsz te meg több milliót, attól tartok. A magam részéről, én el nem adnám az életem meg a függetlenségemet másnak pár millióért, Nikolas sem tette. Annak meg hogy ezt milyen módon nem tette, nincs jogunk megtélni fórumokra firkált vádak alapján és a másik fél megkérdezése nélkül.
Bubu51 2010.09.03. 15:52 • [14]
Ja, és cserébe én tényleg nem kötök mással is szerződést.
Előzmény: Bubu51 • 2010.09.03. 15:42 • [13] • Előzménykövetés 
Bubu51 2010.09.03. 15:42 • [13]
mell001, add meg légyszi ennek a gáncsoskodó managementnek az elérhetőségét, hátha gáncsolnak nekem is egy cd-t, meg klippet hozzá, néhány millióért. Bár én beérném a magyar és angol változattal, mert úgy olcsóbb lenne.
Előzmény: meli001 • 2010.09.03. 10:39 • [6] • Előzménykövetés 
Bubu51 2010.09.03. 15:25 • [12]
Hihetetlen, hogy milyen tehetséges ez a Nikolas. Ez a dal Takács Nikolas szerzeménye? Én meg naivan azt hittem, hogy Kiss Gábor írta ezt a dalt is. Már nem csak cd-je és video klippje meg jó vastag bőre van Nikolasnak, hanem szerzeménye is? Gyors ez a tempó nekem. Valóban meg kell hajolnom a művészete előtt, ahogy egy másik fórumon valaki írta. Ja, és egy fontos hír: összehívták Grammy Award bizottság rendkívüli ülését, meghallgatván a Youtube-on a Halleluhja by Nikolas produkciót.
Virag216 2010.09.03. 11:31 • [11]
Kedves meli001!
Na jó, annyit még elárulok, hogy nagy valószínűséggel nem egy oldalon állunk.
Virag216 2010.09.03. 11:25 • [10]
Kedves meli001!
Pedig megkaptam - mégpedig ezen a honlapon -, hogy én minden oldalon ott kommentezek, ahol ez az ügy felmerül :)
Tényleg nem akarom ezt tovább szítani, de ha küldesz egy mailt az e-mail címemre (aminek az elsőfele a nickem kis kezdőbetűvel, a továbbiakban gmail és com-os), akkor nagyon szívesen megosztom Veled.
Előzmény: meli001 • 2010.09.03. 11:19 • [9] • Előzménykövetés 
meli001 2010.09.03. 11:19 • [9]
Kedves Virag216,
Valszeg nem olvastam olyan oldalt, ahol egyértelműen fogalmazol, csak olyat amin nem.... (feltéve hogy van ilyen)
"Egyébként az igazság oldalán vagyok...:" No comment...

lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még