2024. április 19. | péntek | Emma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

alra 2007.11.27. 12:43 • [154]
Jó az óriás-spot a Westendben. kicsit lehetne hangosabb is, mert a nagy zsivaj és tányércsörgés elnyomja a hangot, de értesít mindenkit a legújabb lemezről, ami nem utolsó dolog. Örülök neki. A boltokban már nem nagyon lehet kapni az új lemezből, remélem lesz újabb kiadás. Sok sikert a továbbiakban is, szeretettel kívánom, hogy minél több Mikulás-csomagban ott legyen a Swing lemez.
majsai 2007.11.27. 10:38 • [153]
Mindenkit szeretettel üdvözlök! Igaz, hogy régóta nem írtam, de most pótolom. Meglehetősen sok munkám adódott ezekben a hetekben-hónapokban, az új album kivette az energiáimat - bár az is igaz, hogy nagyon sok örömet és elismerést is hozott számomra. Ezúton szeretném mindenkinek megköszönni a sok biztatást és kedves szót, és cserébe mit is lehetne adni, mint azt, hogy mindnekit szeretettel meghívok a legközelebbi nyilvános és ingyenes koncertemre december 7-én pénteken az Eurovegas Casinóba (Eurocenter Óbuda), ahol este 9-től játszunk kisebbik zenekarommal a Swing Banddel (a nagyobbik sajnos nem fér be :-)))) Öröm lenne számomra ott találkozni Veletek!
Helga 2007.11.19. 08:47 • [152]
Rékanéninek üzenem, hogy a mostani Story magazinban benne van a Majsai Gábor és a családja is, ami szerintem igazi ritkaság, mert én még sosem olvastam a magánéletéről. Jó lenne még ennél is többet megtudni ha ez nem nagy kérés, mert a rajongók kiváncsiak szerintem. Ha ez nem tolakodás.
Üdvözlettel P. Helga
kleobaba 2007.11.03. 12:38 • [151]
Rádióműsorban hallgattam, majd célirányosan kerestem a neten. Fantasztikus, bárkihez is hasonlítják, nekem Majsai Gábor, mert úgy váltogatja a stilusokat, ahogyan senki más.... Gratulálok a honlaphoz, a lemezekhez, az utolsóhoz különösen, a swing különösen közel áll hozzám
rekaneni 2007.10.30. 22:30 • [150]
Kedves Múvész Úr, most olyasmire vetemedtem, amit nem szoktam, de a Gyöngy újságban láttam a CD-rovatban, hogy ajánlják az új lemezt, és irtam egy levelet a szerkesztőknek, hogy szeretnék Önről többet is olvasni. Ciki-nem ciki, ez így is van, mert olyan keveset lehet tudni, pedig szerintem sokan kiváncsiak lennének. Szerencsére itt ezen az oldalon mindig van valami újdonság, ami nagyon jó, mint most is. Miért nem lehet több írást megtalálni olyan nagy énekesekről, mint Ön? További sok sikert kívánok: Réka
schmidthoffer 2007.10.30. 22:23 • [149]
Az imént elfelejtettem az interjúnál megemlíteni, hogy most hallottam a Klub rádión is. Tetszett, hogy nem spóroltak a dalokkal, hanem 4-et is lejátszottak! Ez is azt bizonyítja, hogy jó lett az új anyag. Érdemes odafigyelni rá.
Emi 2007.10.18. 09:23 • [148]
Fantasztikus az album, őszintén gratulálok hozzá! Késő este már nem is merem hallgatni, mert teljesen felpörög tőle az ember, beindul szépen lassan a lába és képtelenség aludni térni utána! Nagyon tetszenek a magyar szövegek, a hangzás pazar és hát az előadó...na, kérem...ő adja meg a bukéját még csak igazán!
A "Vár egy másik út" c. szám egyszerű de nagyszerű-ségéért teljesen oda vagyok.
Köszönöm az élményt!
alra 2007.10.11. 21:44 • [147]
Hiányolom a zene.hu-n a hírek rovatban a hírt, hogy megjelent Majsai Gábor új lemeze, vagy még nem jelent meg? A művész úr honlapján már fent van és bele lehet hallgatni. Fantasztikusan jó.
alra 2007.10.04. 20:11 • [146]
Nagyon örülök, hogy a "Fidelio" fórumon is üdvözölhetem Majsai Gábort. Úgy tűnik valami történik körülötte. Éppen ideje volt, hogy ilyen és hasonló fórumokon szerepeltessék. Egy kicsit ráférne, hogy a vízcsapból is az ő hangja follyon. Igényes, fülbemászó, lelket érintő hang, a nap bármely órájában szívesen hallgatom. Örülök az új lemeznek, várom az élő koncertet, remélem egyre több felkérést kap az élő muzsikálásra és TV szereplésre.
isadora 2007.10.04. 19:28 • [145]
Örömmel olvastam, hogy a fidelio.hu-n is írtak a swing lemezről. Gratula!!
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 7 8 9 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.17.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még