2024. április 24. | szerda | György nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

rekaneni 2007.10.04. 10:52 • [144]
Kedves Művész Úr, a weboldala egyszerűen szuper! Nagyon tetszik az új videó rajta, és meghallgattam a dalokat is, és az biztos hogy a lemezt meg fogjuk venni karácsonyra. Lehet majd rendelni az oldalon? (egyenlöre csak a Pókert látom ott). Gratulálunk - az egész család! Szeretettel: Réka
schmidthoffer 2007.09.24. 12:36 • [143]
Végre hallok híreket az új albumról. Mégpedig egy igen részletes előzetest! Mikor lehet belehallgatni? Kifejezetten kíváncsi vagyok, mit sikerült összehozni a big banddel :-) Bemutató kocert is lesz?
Peca Bácsi 2007.08.04. 19:20 • [142]
Drága, Tündökletes Művész Úr!
Kérem, meséljen arról, hogyan emlékszik pályája kezdetének super groupjára a MAHAGÓNI együttesre, amelyben először aratott emlékezetes sikereket énekesként, s ahol olyan kiváló zenészekkel lépett fel, mint a virtuóz gitáros, Wighardt István, és a víg kedélyű dobos, Halász Péter. Műsorára tűzi e mostanában a zenekar nagy slágerét, a "Város"-t ?
Üdvözlettel: Peca Bácsi
Helga 2007.07.12. 10:08 • [141]
Szeretnék gratulálni a weboldalhoz, nekem ez tetszett a legjobban és szavaztam is. Látom sokaknak szintén tetszett és második lett. Az ezüstérem is jó eredmény, bár sZerintem aranyat ér!
majsai 2007.07.05. 09:52 • [140]
A lemezen most dolgozunk gőzerővel - egyelőre keverési fázisban van. Őszre a boltokban lesz, ha minden jól megy. Múlt héten volt a nyári szünet előtti utolsó Creol Club, aztán majd újra indulunk. Addig pedig a nyár folyamán az ország különböző pontjain dolgozom, pl. most pénteken Szepezden, jövő pénteken Győrben.
Jó nyaralást mindenkinek!
isadora 2007.07.04. 21:25 • [139]
Előre láthatólag mikor jelenik meg az új lemez? Most olvastam a cikket Majsai művész úrról. Még mostanában is játszanak a Creolban? Nyaralni voltam, nem tudtam nyomon követni. Nyáron is játszanak?
Helga 2007.07.02. 16:05 • [138]
Nagyon tetszik a legujabb cikk, jol is van megirva, es visszaadja annak a napnak a hangulatát. Várjuk az uj lemezt!!
rekaneni 2007.06.04. 10:00 • [137]
Tudom, hogy nem mondok újat ezzel és biztos hogy egyesek majd megint azt irják hogy a Majsai Gábor 25 különböző álnéven dicséri a saját honlapját - de én mégis megkockáztatom ezt a hozzászólást. Nagyon tetszik nekem is, nagyon illik az előadóhoz és tényleg sok friss hír mellett régi infok is vannak, ami még érdekesebbé teszi! (Hát nem tudtam rosszat írni :-))))) Szeretettel: Réka
Emi 2007.05.31. 16:34 • [136]
Nagyon szuper a website! Igényes, tartalmas, áttekinthető, nagyon kedvemre való!
Igazán profi munka, gratulálok!
majsai 2007.05.31. 11:57 • [135]
Örülök, hogy tetszik az új arculat, nekem is tetszik egyébként :-)
Egy kis aktualitás: június 1-jén este Mezőkövesden vagyunk a Cserháti Zsuzsa Emlékkoncerttel. Találkozzunk ott is!
lap teteje
További oldalak «« 1 23 4 5 6 7 8 9 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még