2024. március 28. | csütörtök | Gedeon, Johanna nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

jojoma 2007.04.22. 11:17 • [124]
Csatlakozom a Bupehoz ez tényleg szánalmas néhol! Ezen szerintem a Majsai ír kb 25 álnéven. Nincs ezen egy értelmes hozzászólás sem. Vagy nyalja a saját sejhaját, vagy kamu szidalmazás van, hogy kiugrassza a nyulat a bokorból. Amúgy tényleg nem egy nagy szám a csávó! Öreg már, fiatalokkal kellene foglalkozni. Ezt a swing dolgot mindenki bepróbálja, azért a Charlie autentikusabb előadó ehhez.
veronika0605 2007.04.21. 22:43 • [123]
Kedves BuPe ! Látod az volt a baj,hogy beestél és valoszinü be is ütötted a fejed.Ezáltal valószinü hallás károsodást is szenvedtél....csak sajnálni tudlak.Látott már orvos?
De..... igazad van , ne is beszéljünk róla , jobbulást kivánok.
BuPe 2007.04.21. 12:39 • [122]
Nagyon szánalmas ez a fórum! Beestem szerdán erre a "koncertre", mit mondjak? Ez inkább Majsai Vendéglátó Band. Mi köze ennek a swinghez?
Szörnyű!!!
A Majsai egy nagyon rossz énekes. Főleg ehhez! Ja, a trombitálásáról ne is beszéljünk!
Péter
ataseva 2007.04.20. 22:57 • [121]
Remek koncert volt! Gratulálok!
Jók lettek az átdolgozások, bár szívesen hallgattam volna még több saját dalt!
A zenekarról csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Szerintem nagyon jó a csapat! Legközelebb is ott leszünk.
rekaneni 2007.04.19. 10:05 • [120]
Ma reggel első dolgom, hogy írjak ide, annyira tetszett a tegnapi koncert a Creol Klubban, hogy szeretném megköszönni. Régen éreztem ennyire jól magam, és őszintén szólva még sosem voltam ilyen fajta koncerten - eddig jazz koncertre nem jártunk, de a párommal együtt úgy gondoltuk, most ezt megnézzük. Bár elég késői volt a kezdés, de láthatóan egyre nagyob közönség lett, és a végére igazi vastapsos siker. Szerintem ez a műfaj is nagyon jól áll, és nagyon sikeres, és mi is minden jót kívánunk nagy-nagy szeretettel. Még sok ilyen bulit! Mindenképpen ott leszünk, amikor csak tudunk!!!
rekaneni 2007.04.16. 10:34 • [119]
Csatlakozok mindazokhoz, akiket örömmel tölt el a hír, hogy lesz új lemez! Most a hétvégén a kocsiban végig a Póker ment, amíg vidékre utaztunk. Mindig nagyon nagy élmény! Ha idén lesz új lemez, akkor már két lemezünk lesz, amit állandóan hallgatni fogunk a kocsiban! Mikor fog megjelenni?
Réka
majsai 2007.04.13. 10:23 • [118]
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a gratulációkat. Számomra is egészen újszerű volt ez a legutóbbi koncert, de nagyon élveztem. Úgy tűnik, ebben a felállásban ez lesz a banda neve. A Creol egyébként a Lánchídnál van, a Roosevelt irodaház aljába (Zrínyi utca felől van a bejárat), gyertek el! Másodszorra még jobb lesz :-)
Schmidthoffernek igaza van, hogy nem vagyok egy Villám Dzsoni, ami a válaszolgatást illeti, de az biztos, hogy ha fontos hír van, vagy már nagyon-nagyon unszolnak, akkor mindig itt vagyok.
És még az is fontos, hogy természetesen mindig jólesnek a fórumozók sorai, ezért ha éppen nem is válaszolok, mindig elolvasom a bejegyzéseket.
See you soon :-)))
isadora 2007.04.13. 10:01 • [117]
Ezt a Creol nevű helyet még nem ismerjük, pedig a barátnőimmel gyakran megyünk mindenfelé. Ahogy olvasom jó tágas, a belvárosban van. Szóval már várom a 18-át! Üdv: isadora
Helga 2007.04.12. 15:55 • [116]
Kedves Gábor! a megszokott színvonalú a legújabb riport, nagy örömmel olvastam. Sajnos nem pesti vagyok, ezért nem tudok elmenni most a koncertre, de a lemezt nagyon várom, én biztos vevő vagyok rá :-) És persze nincs kizárva hogy egy másik alkalommal ott leszünk a koncerten is. Addig is sok sikert kivánok! P. Helga
schmidthoffer 2007.04.11. 13:57 • [115]
Én is kicsit megkésve reagálok - na már önmagamhoz képest :-) Szóval szerintem ez az év produkciója lehet, már ami a Creol-beli bemutatkozást illeti. Ritka az ehhez fogható autentikus és profi produkció. Szerencsére a hely akusztikája sem rossz, úgyhogy most már tényleg minden csak a reklámon múlik. Gondolom, ehhez a kellemes swinges világhoz fog idomulni a lemez, amire ezek után még kíváncsibb leszek. Az asztalon található programkártyán olvastam, hogy 18-án lesz a következő bulija a "Majsai Swing Band"-nek. Igaz a hír? Most már valóban kérjük a részleteket! Ez a zenekar végleges neve?
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 45 6 7 8 9 10(11-17) »»
gazda szolgáltatás [2024.03.26.]
gazda szolgáltatás [2024.03.25.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Hot Wheels Monster Truck show - volt már jobb is
Nagy elvárásokkal mentünk a három...

Opera metal a Barba Negraban 
Kilencedik alkalommal volt szerencsém látni a „szívem...

James Blunt ismét elvarázsolt minket - képekben
Befutott az Amaranthe és a Dragonforce hajója a Barba Negrába
A Cirque du Soleil Budapestre hozta a bogarak életét
Power metal csata a Barba Negrában - Warkings koncerten jártunk
Csodálatos koncerten emlékezett Balázs Fecóra a Korál - képekkel
beszámolók még