2024. április 25. | csütörtök | Márk nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

veronika0605 2007.01.30. 14:08 • [104]
Szia Gábor!Én csak lérdezném,hol lehet többet és előre megtudni a fellépéseidről?Változatlan nagy rajongással várom ide a választ.Köszi
veronika0605 2007.01.26. 11:07 • [103]
Szia Gábor! Sokáig keresgéltem mig beszerereztem a lemezed,de nem bánom mert piszok jó,G R A T U L Á L O K ! Tényleg megérdemelnél nagyobb publicitást.
isadora 2007.01.24. 15:58 • [102]
Nem tudom megállni, hogy ne írjak ide is. Nagyon meghatónak találtam a Cserháti Zsuzsáról készült cikket, melyben Majsai művészúr mesélt a kapcsolatukról. Valahogy olyan meghitt, érzékeny és természetes baráti kapcsolat lehetett... Várom a folytatást és az új lemezt.:-)
Emi 2007.01.18. 18:16 • [101]
Csatlakozom az előlttem szóló kedves és figyelmes rajongóhoz, szintén GRATULÁLOK és már nagyon várjom az új, "közkivánatra" készülő lemezt (nem mintha a régit nem tartanám óriási becsben)!!!
schmidthoffer 2007.01.18. 13:44 • [100]
Kedves Gábor, egyrészt tényleg kellemes kis anyag a cserhátis interjú, de ezt el is vártuk :-)
Másrészt megragadnám az alkalmat, hogy 100-adik hozzászólóként gratuláljak a sikeres fórumodhoz, ami lassan egy éve megy ezen az oldalon, nem szűnő érdeklődés mellett.
Ez nagy dolog ám!
Helga 2007.01.17. 10:16 • [99]
Nagyon aranyos a Cserháti Zsuzsáról szóló interjú!! Nagyon tetszik. Nem csalódtam Majsai Gáborban! Jó, hogy vannak olyan emberek, akik mindig önmaguk tudnak maradni, mindenféle körülmények között, még akkor is, ha a média nem erre a vevő. Szimpatikus nagyon!
alra 2007.01.16. 11:12 • [98]
Annyira szerettem volna többet tudni kedves Majsai művészúrról és véletlenül keresgéltem a zene.hu oldalon. És lám lám itt van. Végtelenül örülök, hogy Cserháti Zsuzsát ilyen autentikus művész méltatja. Mint az interjúból kiderült nagyon visszafogott módon. De hát Ön már csak ilyen. Lehet, hogy ezért nem hallani sohase magáról? MIért nem törtet egy kicsit jobban? Persze Ön - természeténél fogva - nem ilyen. De akkor a menedzsere, vagy aki szervezi a koncertjeit? Tudom, hogy nehéz a mai "silány élvonalban" igazi tehetségnek érvényesülni, mert valamilyen oknál fogva csak azok vannak benn, akik "valakiknek a kedvencei". No most ezt jól megaztmondtam. De hát így van. Úgy hallottam Korda György is csinál valami TV műsort, állítólag 140 slágerrel. Remélem, legalább az "Öreg járgány .." benne lesz a válogatásban! A zene.hu oldalon nagyon színvonalas anyag van fenn Önről, nem is beszélve a honlapjáról, ami egyenesen kiváló. Gratulálok és sok sikert a fellépéseihez.


majsai 2007.01.12. 11:53 • [97]
Akkor álljanak itt a legfrissebb hírek fellépéseimmel kapcsolatban:
Jan. 13. - zártkörű, Bp.
Jan. 27. - Debrecen Kölcsey Központ - szólókoncert, este8.
Feb. 3. - Szombathely - szóló
Feb. 9 - Szarvas - szóló
Feb. 8. és feb. 22. Európa hajó Bp. Szilágyi Dezső tér (Budai alsó rakpart) - Cserháti emlékestek
isadora 2007.01.09. 12:20 • [96]
A Cserháti Zsuzsa emlékkoncertről hallottam, de azt sajna én sem tudom, mikor, hol lesz. Azért ez tényleg durva, hogy ennek kiderítése komoly nyomozati munka.
Cserháti művésznőt nagyon szerettem, úgy érzem nagyívű, tehetséges előadó volt, és bár tragikusan korán elment közülünk, személyisége abszolut hiteles volt. Külön örülök, hogy Majsai Gabi is szerepel majd a koncerten. Komolyan van lehetőség arra, hogy Gábor beszéljen a Cserháti Zsuzsával együtt töltött munka-évekről? Ez eredeti volna, főleg Gábor egyszerű , púder -és manírmentes stílusában. :-)
Az biztos, résen kell lenni,hogy ne maradjunk le az infókról!!
rekaneni 2007.01.09. 09:34 • [95]
Jó, hogy benéztem ide ma! Különben semmit sem tudnék erről a Cserháti Zsuzsa emlékkoncertről. Annyira kár, hogy az ember nem tud normálisan tájékozódni mert a jobb dolgokat úgy kell kinyomozni. Miért van ez? Miért nem az a műsor kap reklámot, amelyik érdemes lenne rá?? Engem nagyon érdekelne ez a kocert. Nem is tudtam, hogy Művész Úr együtt zenélt Csrháti Zsuzsával. Koncert mikor lesz? Köszönettel Réka
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 67 8 9 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még