2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

XFAKTOR

MAOLVASTAM EGY KRITKÁT AZ X FAKTOR SZEREPLŐIRŐL,AHOL IS A "SZERZŐ"BOHÓCNAK TITULÁLTA KIRÁLY NORBERTET.NOS KEDVES...

Témaindítás: 2010.10.17.
Utolsó hozzászólás: 2011.05.14.
Hozzászólások: [8.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

kockasajt 2011.05.14. 12:54 • [8]
Élő adásban cickó villantás SP-nek.. van még lejebb?
http://tv2.hu/anagyduett/video/kinos-meztelen-rajongo-akarta-leteperni-sp-t
Titi28 2011.05.13. 13:15 • [7]
Koncerteket, illetve fellépéseket is szerveznek nekik, szóval nincsenek eltűnve én úgy gondolom. Mi például most tervezzük feleségemmel, hogy megnézzük őket élőben valahol, fesztiválokon is láttuk, hogy fellépnek.
babogi 2011.04.06. 13:28 • [6]
Nem értelek, Wolf Katinak most jött ki a klipje, kinyitok egy újságot min 3 X-faktor szereplőt találok benne. Vastag tesókat is egyfolytában a tv-ben látom.
Előzmény: kornimeli • 2011.04.01. 13:12 • [5] • Előzménykövetés 
kornimeli 2011.04.01. 13:12 • [5]
Én arra lennék kíváncsi, hogy most hol vannak az X-faktorosok? Eléggé el vannak tűnve. Csak a megasztárosokat látom, hogy járják az országot és mindenfele koncerteznek. De nem tudom, hogy hova tűnt Norbi, Csabi vagy Veca. Pedig kíváncsi lennék rájuk, hogyan alakul a karrierjük. Lehet , hogy ,mindenki visszament a korábbi foglalkozásához, munkájához és ahogy lecsengett a műsor, már nem volt business őket futtatni. Elég szomorú, hogy kinevel tehetségeket a műsor, aztán nem törődik velük.
Előzmény: balika6 • 2011.03.11. 14:28 • [4] • Előzménykövetés 
balika6 2011.03.11. 14:28 • [4]
szinte az egész verseny alatt a király l. norbertnek szurkoltam mert annyira egyedi hangja van hogy ilyet még soha sem hallottam énekelni. iszonyatos energiával, lendülettel adja elő magát. és még milyen jól néz ki :-) az egész családommal még fogadtunk is rá...
szondika 2011.03.11. 11:41 • [3]
Én is néztem az X faktort. Nagyon szerettem a Norbit is. Bár aláírom, nem a legtehetségesebb énekes,de végre egy egyéniség...ami ma sajnos ritka. tehetségesnek tartom a Csabit is,de a Vecának kellett volna megnyernie:(
zoltanez 2010.10.17. 09:51 • [2]
Dzsennifert és a másik két lányt kiejtette Geszti szerintem nagyon helytelenül. Emiatt szándékosan senkire nem küldök sms-t. Király Norbinak szurkolok, mert egyedi, különleges, de őrá sem küldök sms-t, ezzel is bojkottálom inkább az RTL klubot. Ha Norbi már leénekelt, utána átkapcsolok más adóra.
VOITH 2010.10.17. 08:33 • [1]
MAOLVASTAM EGY KRITKÁT AZ X FAKTOR SZEREPLŐIRŐL,AHOL IS A "SZERZŐ"BOHÓCNAK TITULÁLTA KIRÁLY NORBERTET.NOS KEDVES KRITIKUS AMENNYIBEN ENNYIRE ÉRT AZ ÍRÁSHOZ TALÁN TÖBBET NE VEGYEN TOLLAT A KEZÉBE.eZ AZ ÖN ÁLTAL TELJES MÉRTÉKBEN DEGRADÁLT FIÚ EGY ZSENIÁLIS EGYÉNISÉG!!!!!!!ÖNNEK SEM HUMORA SE HOZZÁÉRTÉSE NINCS.EZ A FIÚ ÉS AZ EGÉSZ MEZŐNYBEN CSAK EZ A FIÚ NEMZETKÖZI VILÁGSZTÁRRÁ VÁLHAT,HA AZ ILYEN KÖZÉPSZERŰ TEHETSÉGTELEN EMBEREK NEM AKADÁLYOZZÁK MEG.KIRÁLY NORBI GRATULÁLOK,TEHETSÉGES TÜNEMÉNYES,NYILVÁN A KRITIKUS SZERINT JOE COCKER IS EGY NAGY NULLA. VOITH ÁGNES
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még