2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Külföldi

Segítsetek!!! Nagyon kéne az új Heineken reklám zenéje!!!

Sziasztok! Annyira rákattantam az új Heineken reklámnak a zenéjére! Valaki segítsen, hogy ki az előadó és mi a...

Témaindítás: 2011.03.11.
Utolsó hozzászólás: 2011.04.13.
Hozzászólások: [15.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

kalaposjaz 2011.04.13. 14:58 • [15]
Ez mondjuk nagyon igaz... De akkor is ha egy fesztivál azt mondja na most Ő elektronikus zenei fesztivál lesz akkor jogos a kérdés, hogy mit keres ott egy Rapper??? Okés, hogy nagy a rajongótábora, de akkor ki veszi meg a bérletet? Mert akit csak egy Snoop Dog érdekel ,az egészen biztosan nem fog bérletet venni... én sem tenném...
Előzmény: detreszabados • 2011.04.12. 12:56 • [14] • Előzménykövetés 
detreszabados 2011.04.12. 12:56 • [14]
Azért Snoop Doggy Doggnak is van egy kisebb rajongótábora... ;) Valószínűleg azért nem hasraütés szerűen hozták össze a szervezők a fellépők listáját.

Abban meg nagyon igazad van, hogy egy fesztiválra kellenek olyan fellépők is, akiket annyira nem szeretsz, különben kapkodhatod a fejed, hogy hova menj, és végül nem tudsz kibontakozni. Volt olyan fesztivál, hogy kb könnybe lábadtak a szemeim, olyan jó volt a felhozatal, de nagyon sokat raktak egy idősávba, és így tényleg tök élvezhetetlen volt az egész.
Előzmény: Lillus91 • 2011.04.07. 14:24 • [13] • Előzménykövetés 
Lillus91 2011.04.07. 14:24 • [13]
Arról nem is beszélve, hogyha csak kedvencek lépnének fel nem tudnánk, hogy melyik koncertre rohanjunk :D

A felháborodással abból a szempontból egyet értek, hogy amennyiért Snoopot meghívták, annyiból még nagyobb elektronikus mestert is ellehetne hozni a Soundra.
Előzmény: Pkrgrl • 2011.04.07. 12:53 • [12] • Előzménykövetés 
Pkrgrl 2011.04.07. 12:53 • [12]
Jajj nem kell adni a drámakirálynőt! Nem hiszem, hogy a 30-40 fellépőből kettő miatt lenne rossz egy egész fesztivál. Én Déjvid Getyvát sem szeretem, mégis ott voltam tavaly. Persze nála volt a legnagyobb tömeg, de így legalább a többi helyszínen nem volt nyomorgás, kellemes hangulat volt! Nem tetszik Snoop Dogg? Akkor az ő előadását nem hallgatod meg...

...ugyan ez áll a többi fesztiválra is. Olyan nincs, hogy az összes előadó bejöjjön, mégsem mondják azt, hogy "ez szar, mert két előadót nem szeretek, inkább el sem megyek". Akkor bulizni menni sincs értelme, mert még a legjobb DJ is feltesz olyan zenéket, melyek nem tetszenek.
Előzmény: lapijazi • 2011.03.31. 13:35 • [9] • Előzménykövetés 
dombika 2011.04.06. 13:19 • [11]
A reklám is olyan jó! Tiszta party hangulat:)

Itt a bővített verzió:
http://www.youtube.com/user/heineken#p/c/769764B5E0E3DF43/11/mzoeh6Q6Kig
kornimeli 2011.04.01. 12:56 • [10]
Én teljesen megértem, hogy ki szeretnék bővíteni a Soundot. Szeretnék, ha más emberek is elmennének nem csak a techno szerelmesei. Az más, hogy szerintem pont e miatt nem fognak elmenni a tömegek. Mert ha olyan előadókat hívnak meg akiket nem hallgatnak szívesen a fesztiválozók akkor jövőre nem fognak elmenni...
De az nem teljesen világos, hogy emiatt miért a Heinekenre haragszol? Igaz, hogy ők a szponzorok, de nem ők a szervezők. De javíts ki ha tévednék, mert nem nagyon értek ahhoz, hogy kik a szervezők. Szerintem a Heinekennek mindegy, hogy kik lépnek fel, az a lényeg , hogy sok söröcske elfogyjon :D De azt hiszem ez egy olyan fesztivál, ahol inkább az ásványvízből fogy több :D
Imádom a Balaton partot, de a fesztivál nem csábít, inkább összejövünk barátokkal és iszogatunk beszélgetünk, éjszakai fürdőzünk :P És ilyenkor az alap, hogy isszuk a behűtött sört!
Előzmény: lapijazi • 2011.03.31. 13:35 • [9] • Előzménykövetés 
lapijazi 2011.03.31. 13:35 • [9]
Ha már szóba jött a Heineken én most haragszom rájuk a Sound miatt. Az egy Elektronikus zenei fesztiválnak indult, még amikor bejött a kissé alternativ de minőségi zenekar mellé, akkor se volt gondom, még Guettát is megértettem, de az már nagyon fájt, erre most mit látok? Snoop Dog meg Mika?

Engem elvesztettek a szervezők...
futurism 2011.03.24. 14:59 • [8]
Nem kell már sokat várni, a szép idő már megvan, a jó idő is jöhet. Nálunk pl a kocsiban már nyár van :D De tényleg, nincs is jobb annál, mint mikor a nyári forróságban az ember kezébe vesz egy a párától gyöngyöző üvegű jéghideg sört a strandon. Na, én is egyre jobban várom már a nyarat.
Valld be azért nem vetted észre az együttes nevét, mert már jó sok Heinekent elfogyasztottál a reklám hatására ;):P
Előzmény: Lillus91 • 2011.03.23. 15:57 • [7] • Előzménykövetés 
Lillus91 2011.03.23. 15:57 • [7]
Az ember mindig képes fura dolgokra, nem látja, ami pontosan az orra előtt van. Nem ítélem el ezért, mert azt az információ áradatot ami a honlapokon fogad nem nagyon lehet elsőre átlátni. Főleg, ha valaki nincs hozzászólva és nem napi 9 órát tölt a gép előtt. :)
Nekem a szám is tetszik a reklám is és a sört is szeretem. Így a 3as szám varázsa is teljesül :D Bár mostanában egyre többször iszok bort, de nyáron egyértelműen sör lesz a nyerő, főleg a tóparton! Alig várom már, h kitörjön a jó idő.
Előzmény: szaby99 • 2011.03.23. 12:12 • [6] • Előzménykövetés 
szaby99 2011.03.23. 12:12 • [6]
Nem értem miért kell így lehurrogni a másikat, nem a leírást nézegeti az ember általában, hanem a videót, de lehet, hogy Te ezzel másként vagy. :P Egyébként tényleg nagyon jó ez a szám, a reklám is haláli, de a Heineken mindig magasra teszi a lécet általában minden téren, talán ezért is lett olyan nagy név...
Előzmény: sajtang • 2011.03.18. 11:41 • [5] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még