2024. március 29. | péntek | Auguszta nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Adri92 2010.03.14. 22:07 • [187]
Szia,Lala
Megkésve,de szeretnék gratulálni a kisfiadoz.Biztos nagyon aranyos.Nekem is most született nemrég a kereszt fiam és az unokahugom.Ja és nagyon jó lett a Szeress c. dal.Sokan elgondolkodhatnának rájta.Mikor jöttök koncertezni erre???sajnos még egy koncertre sem tudtam elmenni,de remélem h egyszer sikerül

Pusz:Adri
4D4m 2009.04.03. 00:21 • [186]
Kedves Lala!
Kicsit le vagyok maradva szerintem de szeretnék gratulálni a Szeress c. számhoz. Őszinte leszek én nagy Kozmix fan voltam/vagyok de viszont ezek a Baby Gabi duettek nem jöttek be.
Egy barátom küldöt egy linket h nézzem meg "KOZMIX LALÁNAK AZ ÚJ SZOLÓ SZÁMÁT", nem sok reményt fűztem hozzá de megnéztem és úristen, nem vagyok egy érzelgős ember de ez a SZÁM!!!!!!! Nem sok kellett hozzá, hogy elérzékenyüljek.
Nem vagyok egyébként egy nagy Fórumoló csak azért regeltem be, hogy gratuláljak ezzel is bizonyítva, hogy olyanokat is megtalált ez a zene akik egyáltlán nem a stílus kedvelői.

További sok sikert. Ádám
gboerd 2008.08.29. 18:32 • [185]
Szia Lala! Már régóta rajongója vagyok a kozmixnak, és érdekelne hogy karcagra jöttök-e fellépni és mikor?
erdei82@freemail.hu
cimre irj kérlek.elöre is köszi.királyok vagytok!!! csak igy tovább!!!
Nyuszkó,Nyuszó 2008.05.25. 19:15 • [184]
Szia Lalám! iwiwen is meg irtam de azért ide is ide irom vagy asszem iwiwen ezt nem mondtam hogy megnéztem hogy hól található Lébény és Györtől 26km ugyhogy oda nem biztos hogy el tudok menni:'( de már nagyon szeretnék veled és Hozsóval talizni:( am, aranyos a kisbabád:D láttam a Szeress videóklippedben:) nagyon cuki:) én szeretem a kisbabákat élek halok értük:D gratulálok így utóllag is hozzá:D sok puszi mindannyiótoknak a picinek,neked,hozsónak és az élettársadnak szeretlek titeket!!!!!.

ui.: de am, a Holnapután a mostani kedvenc számom:) mindig van valami kedvencem tölletek:) és ti is azok vagytok:).
Lányi Lala 2008.05.24. 02:45 • [183]
Szia Kedves "yx" !

Köszönöm Neked is és azt kell mondjam: igen, van valóság alapja a dalnak. Persze bizonyos dolgokat félreértenek benne a legtöbben, de nem ez a lényeg. Nem az a fontos hogy az én életemet vagy bánatomat értse meg bárki, hanem az, hogy a zene vagy a dal által a saját lelki labirintusotok rejtett zugait fedezzétek fel. A sok érzés a dalban igen, mind valódi érzés belőlem, de amit benned ébreszt, az már csak a Te érzésed és ha az felébred benned, már megkaptad az üzenetemet :)

Köszönöm!
Előzmény: yx • 2008.04.08. 16:57 • [173] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2008.05.24. 02:41 • [182]
Kedves Fáni!

Előszöris gratulálok a kislányodhoz, aki gondolom olyan gyorsan nő, mint a bolondgomba :) merthogy az én kisfiam is így tesz :))
Másrészt pedig köszönöm az elosmerést a dallal kapcsolatban. Furcsa ez, mert ebben a dlban szinte minden magától történt. Csak úgy jött. Sem világot megváltani nem akart, sem slágerlistát dönteni. A lelkemnek kellett. Ezért nem is jelent meg sehol. Csak a videóval a viva tv-ben és a neten.
Hogy a szívünk nagysága illetve kedvessge előny-e az életünkben, nem tudom. Sajnos azt tapasztalom, hogy símább élet jut azoknak, akik érzéketlenebbül állnak a dolgokhoz. De épp ezért van amit sosem élnek meg. Az igazi magasságokat és mélységeket. Mert azt csak azok élik meg, akik át is élnek és át is éreznek igazán. Ez az érzékenységünk átka és gyönyöre is egyben.

Talán még találkozunk egyszer valamilyen formában :)

Üdv,
Lala
Előzmény: Fáni • 2008.04.05. 23:12 • [172] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2008.05.24. 02:35 • [181]
Szia Marcsi!

Örülök hogy tetszenek az ajándékdalok :) Szeretettel készült és valóban a Kozmix 13. évének tiszteletére.
Sajnos komplett fellépés-listát nem tudok adni, azonban ha a www.kozmix.com -ra ellátogatsz olykor, találhatsz infoókat e tekintetben is.


Előzmény: Marcsi12 • 2008.04.08. 20:39 • [174] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2008.05.24. 02:33 • [180]
Kedves "koheva"!

Örülök és egyben köszönöm hogy értesz és megértesz. Nagyon nehéz ebben a világban az embernek megvédenie a portáját a "betolakodóktól". Ha tudnád, hogy a riport meghívás ráadásul egészen másról szólt....szóval szépen hintába akartak ültetni. Ilyen ez. Csak azt sajnálom, hogy egyre több héjjal kell elfedni önmagát az embernek ahhoz, hogy ne sérthessék fel folyamatosan mindenféle bántó erők. Mert ha akkor felálltam vona a székből azzal, hogy "nem ezért jöttem ide", akkor minden lehetséges módon támadtak volna. Hát szemébe nézünk így ma már a farkasnak is :)

Köszönöm a biztatást, nagyon dolgozom mostanában, ráadásul egyszerre sokféle zenei megynilvánuláson. Bízom benne sokan lelik benne majd örömüket.

Néked is sok sikert az Életben!

Lala
Előzmény: koheva • 2008.04.13. 21:03 • [175] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2008.05.24. 02:25 • [179]
Szia Nyuszkó, Nyuszó!

Utána néztem a naptárunkban és azt találtam, hogy Kisbéren nem leszünk mostanában, azonban
július 27.-én Lébény lesz az uticélunk és az elég közel van tudtommal Kisbérhez. Ugye? :)

...és köszi! Neked is minden szépet és jót!
Előzmény: Nyuszkó,Nyuszó • 2008.05.23. 11:02 • [177] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2008.05.24. 02:23 • [178]
Kedves Rieika!

Sajnálom hogy csak most kapod a választ, de annál nagyon szeretettel üdvözöllek és köszönöm a kedves szavakat! Remélem azért a dal nem rontotta el a kedved túlságosan :) Nem lehet örökkés sem nevetni, sem sírni. Ilyen az élet.
Sokakat megérintett a Szeress c. dal. Talán épp azért, mert megynniyan tudnak osztozni az érzelmi csalódás okozta fájdalomban, hiszen mindenkit eltalál olykor a csalódás.

A Kell Még Egy SZó c. dal Sóskúton lett forgatva Budapest mellett. A Kis Világ c. dalnak viszont sajnos nincs videója.

Már többször volt szó kanadai fellépésekről, azonban eddig ez nem jöhetett össze. Legutóbb tavaly év végén, amikor az USA-ban koncertezgettünk egy hónapig, majdnem Kanadában kötöttünk ki :) Az itthoni kötelezettségeink és családi dolgaink azonban hazarepítettek bennünket.

Biztos hogy leszünk még ott is!

Üdv,
Lala
Előzmény: rieika • 2008.03.24. 14:16 • [170] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10(11-19) »»
gazda szolgáltatás [2024.03.26.]
gazda szolgáltatás [2024.03.25.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Hot Wheels Monster Truck show - volt már jobb is
Nagy elvárásokkal mentünk a három...

Opera metal a Barba Negraban 
Kilencedik alkalommal volt szerencsém látni a „szívem...

James Blunt ismét elvarázsolt minket - képekben
Befutott az Amaranthe és a Dragonforce hajója a Barba Negrába
A Cirque du Soleil Budapestre hozta a bogarak életét
Power metal csata a Barba Negrában - Warkings koncerten jártunk
Csodálatos koncerten emlékezett Balázs Fecóra a Korál - képekkel
beszámolók még