2024. április 19. | péntek | Emma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

sisy 2007.07.14. 16:28 • [137]
Szia Lala!
Ha még nem találtál megfelelő szövegírót, hívj fel és beszéljünk.
Üdv: Sisy
T:06/20/486-35-99
Robi,Kriszti 2007.07.10. 17:00 • [136]
Szia Lala.
Mi Vajdaságból vagyunk,és érdeklődünk,hogy lesz e Vajdaságban koncert. Előre is kössz a választ. Krisztina
cserniv 2007.07.09. 09:03 • [135]
Köszi hogy válaszoltál...
cserniv 2007.04.16. 13:14 • [134]
Szia Lala!
Lenne egy kérdésem: küldtem neked "dal szöveget" pár héttel ezelőtt (cseka5@freemail.hu címről). Szeretném megkérdezni, hogy megkaptad-e? Ha igen akkor küldenél nekem egy kommentet? Ha lesz időd!
Kíváncsi vagyok, hogy egy hozzáértő szem hogy vélekedik. Még ha nem is jó akkor is!
További szép napot!
Köszi!
Szia :-)
Lányi Lala 2007.03.28. 04:29 • [133]
Szia Cserniv!

Elég XXI.sz-i dolog lényegre törni :) Pont ez kell ma az érvényesüléshez ahogy elnézem...Szóval a hozzáállásod biztos rendben van, ha a munkával is ilyen határozottan foglalatoskodsz.

Nem tudom hogy ki számít ma profi szövegírónak...azt hiszem az, akire rámondják :) Ez nem mindig valósághű, de hát manapság nem ez számít. Tudod eldöntednő az a kérdés, hogy pénzkereső...slágergyártó leszel-e, vagy 3 lemezt eladó önmegvalósító. Mindegyikben rengeteg öröm és nehézség egyaránt megtalálható...

A leghatékonyabban talán úgy tudnád "láthatóvá tenni" magad a szakmában, ha a kiadók művészeti vezetőinek küldenél bemutatkozó szövegeket elérhetőséggel. Ez azért jó, mert sokszor adódik oyan helyzet amikor hirtelen kell egy jó szöveg egy előadónak aki nem magának írja. Szóval így ha kikapsz egy jó munkát, akkor egy pillanat alatt bekerülhetsz a körforgásba, mert elég 1 jó dalszöveg amiből toplistás rádiósláger lesz és már biztos kapsz felkéréseket. Addig viszont sajnos bármilyen jó lehetsz, ha csak TE tudsz róla. Nekem is küldhetsz egy-két általad jónak tartott szöveget és az alapján talán lesz tippem, hogy milyen helyekre érdemes elküldened őket.
( ide küldheted: lala@kozmix.com )

Azt hiszem ha más szövegíróknak küldesz a sajátodból, nem kimondottan jutsz előrébb. Gondolod, hogy ezen a szűk is "helyen" segítenének konkurenciát állítani maguknak? :) Örülök, hogy más is van rajtam kívül aki álomvilágban él, de sajnos tudatosítanom kell benned, hogy ez nem az a világ...

Mondhatnék biztatóbbakat is, de nem szeretném elferdíteni az igazságot. Egy azonban biztos. Ha van tehetség, akkor a kitartó munka mindenképp meghozza a gyümölcsét. Hát tégy meg mindent amit tehetsz, minék előbb!

Üdv,
Lala

Előzmény: cserniv • 2007.03.26. 15:59 • [128] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2007.03.28. 04:16 • [132]
Kedves "barabas21"

Sajnálom hogy csak most válaszolok, így okafogyottá vált kérdésedet megválaszolnom, azonban remélem hogy megtaláltad már, vagy ha nem akkor hamar megtalálod a boldogságodat. MIndenesetre nem tudom hogy írsz-e dalszövegeket, de soraidból úgy érzem, hogy foglalkoznod kellene vele, mert nagyon szépen fejezed ki magad.
Ha van dalszöveged, szívesen olvasom (ide küldhetsz : lala@kozmix.com ) , talán egyszer dal lesz valameyikből :))))) bár nem szoktam más szövegeit énekelni a feldolgozásoktól eltekintve....

Szóval így utólag bízom benne, hogy voltál a koncerten és hazafelé nem a fájdalom volt utitársad....

Üdv,
Lala
Előzmény: barabas21 • 2007.03.06. 13:40 • [127] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2007.03.28. 04:12 • [131]
Kedves Annababa!

Boldoggá tesz, hogy mások életét tehetem legalább egy-egy dallal könnyebbé :) Bár a sajátomat tudnám ilyen könnyen feldobni :)))))))))))))
Remélem azóta a "nehéz napok" valóban elmúltak és arccal a vidám és szép jövő felé nézel. Mosolyogj s a világ veled nevet majd...!

Köszi és Neked is minden jót kívánok!
L.
Előzmény: • 2007.03.01. 15:19 • [126] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2007.03.28. 04:10 • [130]
Kedves Dzsuno "Várlakó" :)
Nem lett 3 tagú a Kozmix, bár nagyon kedvelem a Petit és rendszeresen lép fel velünk nagyobb bulikban, koncerteken a jövőben is. Nem kizárt hogy a következő klipben is benne lesz. Ebből gondolom sejthető, hogy azért a Deltában is kellő módon helyt fog állni :)

Üdv,
Hegylakó :)
Előzmény: Dzsuno • 2007.02.16. 21:28 • [124] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2007.03.28. 04:07 • [129]
Nagyon köszönöm a kedves dicsérő szavakat, én is kívánok mindenkinek minden szépet és jót és persze sikereket, hiszen arra mindnekinek szüksége van, bárhol is álljon az élet színpadán....
Előzmény: MAdry • 2007.01.05. 10:12 • [123] • Előzménykövetés 
cserniv 2007.03.26. 15:59 • [128]
Szia Lala!
Egyből a lényegre is törnék:
Én dalszövegeket írok.
És szeretnék egy profi szövegírót megkérni, hogy ha lehet olvassa el egy szerzeményemet és mondjon véleményt.
A kérdés:
meg lehet találni valahol a neten szövegírók mail címét ahova személyre szóló levelet tudnék küldeni?
Vagy ha abban tudnál segíteni, hogy hol keresgéljek nagyon jó lenne?
Előre is köszönöm!
Szia
Cs.V.
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 56 7 8 9 10(11-19) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még