2024. április 26. | péntek | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Xtrike

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.05.22.
Utolsó hozzászólás: 2006.08.21.
Hozzászólások: [10.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Jokka 2006.08.21. 08:03 • [10]
Sziasztok !

- Szokásos hétvégi baromkodásunk során , péntek este Kozi trombózisos bokatörést szenvedett , bár már elsőre is komolynak tűnt a dolog , mégis úgy gondoltuk , nem az .... ezért reggel , taxival mentünk haza és némi fájdalomcsillapítás után ( hazai folyékony , és elszívható gyógyszerek ) én gipszeltem be a lábát . Az anyagot két leveses fazékban kevertem be , bár a cucc frankón sikerült ( kb 4 kg ) és masszívan a lábához ragadt , azért estére megjött az esze és elment a kórházba , ahol azonnali műtétet javasoltak a trombózis miatt . Ezt persze ő rögtön elutasította , ezért 1 hónapig saját magát fogja inyjekciózni ( hogy higítsa a vérét ! ) . A hét végére néhány igazi jó fotót felrakunk majd a gipszelésről a honlapunkra , ( www.xtrike.com )

üdv : Jokka & XTRIKE
Jokka 2006.07.09. 23:03 • [9]
Cső ! már letölthetők az első dalok : www.xtrike.com letöltések/zenék
Jokka 2006.06.27. 09:04 • [8]
Cső !

- Kész az első 3-om dal az új lemezről ! Rövidesen hallható és látható lesz mert új videoklip is készül ! A "Say hello ! " már megy a Viván és július 5-6 .-án a Tehetségvadászatban láthattok egy rövid riportot velünk !

üdv : Jokka & XTRIKE
Jokka 2006.06.15. 08:06 • [7]
http://www.xtrike.com
Előzmény: Jokka • 2006.06.13. 08:00 • [6] • Előzménykövetés 
Jokka 2006.06.13. 08:00 • [6]
Sziasztok !

- Június 17.-én pénteken 21 órától koncertezünk Miskolcon a Vian klubban !
Előzmény: Jokka • 2006.06.12. 08:11 • [5] • Előzménykövetés 
Jokka 2006.06.12. 08:11 • [5]
Cső ! 2-3 dalt énekelt fel eddig Lackó , én 1-et hallottam : na az megdöbbentően jól szól ! Persze az csak sok kis és nagy cuccon lehallgatva fog kiderülni , hogy mi legyen a végső keverési koncepció . Az viszont tuti , hogy a későbbiekben is hasonló módszerekkel fogunk dolgozni , magyarul az alap nótát 3-an egyszerre játszva vesszük fel . Hazai mezőnyben , szerinetm jó esélyünk van ezzel , mert mi úgy gondolkodunk , a zenélésről , ahogy tették azt a hatvanas - hetvenes években a rockzenekarok ! Magyarul próbákon , a dinamikától , kezdve a legutolsó hangig és leütésig kidolgozzuk a dalt , majd begyakoroljuk , és a sallangokat és imprókat majd később többszöri meghallgatás , és pihentetés után dobjuk fel , így bár lemezen más egy kicsit , az eredeti lüktetéssel tudjuk koncerteken is reprezentálni a nótát . Nem fogunk a továbbiakban se gépeket használni koncert közben ! A hiányzó hangszeres részeket , látvánnyal , mozgással , pörgéssel pótoljuk , de a dögöt nem haggyuk kiveszni se a lemezeinkből , se a bulikból ! Sebesség , erő , XTRIKE ! üdv :Jokka
sadogoat 2006.06.11. 15:19 • [4]
És hogy szol a mjuzik?
Jokka 2006.06.05. 07:37 • [3]
Cső Peti ! A péntek végig szivatott , de ezt tudod , Pisti , Lackó meg én hajnal 2 - re beállítottuk a mikrofonokat aztán a próbahelyen aludtunk , 5 - fél 6 körül én meg Pisti hazavánszorogtunk , Lackó maradt , ő kb 9 körülment haza . Szombaton délelőtt 11- fél 12 között kezdtünk és bírtuk is egész jól , kb délután 5 körül fáradtunk el , aztán sétáltunk hülyültünk 1 órát , és folytattuk . Pisti tök kiakadt , mert vasárnap vizsgázott , és ő szerintem túlkoncentrálta magát , a végén már egészen dúrván kiabált , de nem vitáztunk vele , úgy 10 körül hazament , mi még visszahallgattuk az egészet , közben szakadt az eső , és az utolsó üveg bort is megittuk . Kozi hazament , mert nem tudja kipihenni magát a próbahelyen , mi meg Lacival megint ott aludtunk . Reggel 5 kor mentünk haza , 10- 11 kor vissza , felvettünk még 2 gitárszólót és összepakoltunk , hívtalak is délelőtt , hogy mikor jössz a cuccodért , de nem vetted fel a telót aztán hazajöttem . Ennyi . Hívj vgy üzenj , hogy mikor viszed el a motyódat , üdv Jokka & XTRIKE
Előzmény: sadogoat • 2006.06.03. 15:41 • [2] • Előzménykövetés 
sadogoat 2006.06.03. 15:41 • [2]
Sziaztok Xtrike!! NA hogy megy a felvételkészités?
Ju monkálatokat!!!


szabadidőben Nézzétek meg!
Egy nagyon korekt zenekar: the Quintessence
http://www.thequintessencemusic.com
http://myspace.com/thequintessencemusic

Jó szorakozást!!!
Jokka 2006.05.22. 21:36 • [1]
Xtrike Koncert
Tokajban ! junius 3.-án szombaton a Betyáritató Sörözőben 20:00
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még