2024. április 23. | kedd | Béla nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Szekeres Adrien

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.05.30.
Utolsó hozzászólás: 2008.10.17.
Hozzászólások: [82.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Rolcsi 2007.01.20. 20:43 • [62]
Szia!

Még egy kérdéssel fordulnák hozzád, a Karácsonyi cd-det tényleg csak azok kaphatták meg, akik elmentek a koncertra?
Sehogy sem lehet már hozzájutni?
Sajna, mivel Szlovákiában ( Komárno ) lakom, nem tudtam elmenni, pedig nagyon szerettem volna.
Minden jó!

Roli
Rolcsi 2007.01.20. 19:00 • [61]
Szia Adrien!

Koszonom, hogy válaszoltál.
Orulok, hogy készul az új albumod.
A Kikotok c. maxira gondoltam.
Jó tudni, hogy ilyen sok fogyott az Olthatatlanból.
Én zeneileg nagyon sok színu vagyok, nagyon szeretem a lassú, szép, szerelmes dalokat, viszont nagyon szeretem a discóssabb, tempóssabb zenéket. Én sem járok discóba, azért megpróbállom leírni, hogy mire gondoltam :):):) . Olyanra gondoltam, hogy 1-2 új számnál nem a zeneszerzok készíttenének alapot a dalra, hanem pl. népszeru dj-k. Esetleg 1-2 új dalodnál lehetne azt is, hogy tempósabbak lehetnének, gyorsabb ritmussal. Nem gondoltam azért nagy ,, discós ,, számokra, hanem gyorsabb, gyorsabb ritmusú, bulizós zenékre, ha jól tudom, a Unisexnél, amikor még Te is tag voltál és emelted a zenekar színvonalát a Te csodálatos hangoddal, akkor énekeltél gyors dallamú dalokat, pl. ilyenekre is gondoltam. A fiatalok nagyon szeretik ezeket a gyorsabb dalokat, mivel Oket ez még jobban érdekli, mint a szép, lassú, szerelmes dalok, bár én is még csak 18 vagyok :):):).
Esetleg lehetne olyan az új albumodon, hogy 3 Bonus dalt rátenni azok dalok remixeibol, ami megtalállható lenne az új albumodon, így akik szeretik az igazi csemegéket a zenében, meghallgathatnák, hogy hogyan is szólna, pl. egy lassú dal gyorsabb változatban.
Az is jó lenne, ha készíttenél egy olyan dalt, amiben 3-4 dal ossze lenne mixelve, lehetne pl. az is a címe, hogy exclusive mix, szerelmes mix stb.
Azért is lennének ezek jók, mert a mai fiatalok inkább halgatnak olyan dalokat, amik gyorsabbak, dj-k által készített dalok, így át tudnák érezni azt a csodálatos élményt, szenvedélyt, ami a hangodban van.
Remélem tudtam azért segítteni abban, hogy pontosan mire is gondoltam.
Orulok, hogy ilyen kedves vagy velem, nagyon jól esik.
Fennt vagy az iwiw-en, esetleg, ha nem és szeretnél fennt lenni, akkor nagyon szívesen kuldok neked 1 meghívót.
Nagyon várom válaszodat!
Puszi!

Roli
Szekeres Adrien 2007.01.20. 14:52 • [60]
Rolcsi!

Fogalmam sincs. A másolatokkal együtt meg pláne nem tudom.De tíznél több, az biztos! :)
A következö albumomon már dolgozom.
A maxikhoz általában nem lehet hozzájutni, mert nem kerülnek kereskedelmi forgalomba.Melyikre gondolsz egyébként?
Azt nem értem, ha nagyon szép, érzelmes, szerelmes dalt szeretnél hallani tölem a rádióban, akkor miért kérdezed a discós dalokat?Ja, és mi az a discós, discósabb?Én nem járok ilyen helyekre, de ha segítenél kiigazodni abban a világban, sokat segítenél!Köszi!
Előzmény: Rolcsi • 2007.01.18. 20:43 • [59] • Előzménykövetés 
Rolcsi 2007.01.18. 20:43 • [59]
Szia Adrienn!

Remélem jól vagy.
Azért is írok neked, mert tobb kérdést is szeretnék neked feltenni, tobbek kozott, hogy:
- kb. mennyi fogyott az Olthatatlabul c. albumból,
- mikorra várható a kovetkezo albumod,
- a te maxijaidhoz hogyan lehetne hozzájutni, pl. a legújabbhoz?
Minden jót kívánok neked, remélem, hogy minél tobb új, nagyon szép, érzelmes, szerelmes dalt fogok Toled hallani a rádióban, volna is egy kérdésem, nem szeretnéd megpróbállni pár dal erejéig discóssabb hangulatú dalokat az új lemezedre?
Olyan jó lenne megismerni Tégedet, mert szeretek barátkozni és foleg sok értékes, nagyon jó lelku embert megismerni.
Nagyon várom válaszodat!
Puszi!

Roli
Emi 2007.01.18. 08:32 • [58]
Kedves Adrien!
Köszönöm a válaszod, érthető, világos a magyarázat. A "lelkesedés alábbhagyás"-t azért írtam, mert reakciódként számomra az jött le, hogy igazából Neked teljesen midegy ki mit ír, vagy kinek mi tetszene.
Ami persze lehet így, csak ez egy fórum, és ahogy ez történni szokott az fórumokon,"beszélgettünk".
Köszönöm!
Emi
neri 2007.01.16. 23:54 • [57]
Én sem mondtam, hogy egy világsláger csak segíteni akartam rekaneninek, hogy hova tegye Csík Sanyit, mert nem volt meg Neki a 4 You... De ha ez Neked nem tetszett, hát nagyon sajnálom...
Előzmény: schmidthoffer • 2007.01.16. 20:14 • [55] • Előzménykövetés 
Szekeres Adrien 2007.01.16. 20:23 • [56]
Kedves Schmidthoffer!

Köszönöm a jókívánságokat,de azért figyelmedbe ajánlanám,amit lentebb írtam .Szerintem olvasd el még egyszer.A "Híd a folyót" -mert gondolom,hogy arra célzol-pont,hogy nem rádiós megfontolásból készült,hanem csak egy rádiós szerkesztő vetette fel ,hallva már a meglévő dalt,hogy mi lenne ha....
Egyébként aki úgy gondolkodik rólam,mint ahogy úgy tűnik Te ,az nem egészen ismer sem engem ,sem a pályámat.
Üdv: Szekeres Adrien
Előzmény: Emi • 2007.01.09. 08:36 • [43] • Előzménykövetés 
schmidthoffer 2007.01.16. 20:14 • [55]
Ja, különben nekem semmi baj a lelkesedésemmel. Csak egy ötlet volt. Látom, kissé megpezsdült az élet ezen a fórumon - ráfért :-))))
Érti valaki, amit ez a TNT-lány írt? Én sajna nem :-((
Mindegy is.
"Az élet nem Hollywood", ugye, nem egy világsláger. Finoman szólva. Úgyhogy erre talán nem kellene hivatkozni.
Adrien, további sikereket kívánok, további szólókat meg duetteket, rádiószerkesztők ötlete alapján :-))))) Üdv.
TNT Gabi 2007.01.16. 19:13 • [54]
Szerintem nem volt megasztáros,és nem is volt !gratulálok rekaneninek hogy a TNT megvan!Szeretem a TNT -T én"úgy értem "és ti?
Előzmény: neri • 2007.01.16. 11:03 • [48] • Előzménykövetés 
neri 2007.01.16. 15:25 • [53]
Ha a 4 You nem mond semmit, akkor a legutóbbi nevük talán segít: GEG (Az élet nem Hollywood! stb.)
Előzmény: rekaneni • 2007.01.16. 13:46 • [52] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 23 4 5 6 7 8 9 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még