2024. április 26. | péntek | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Szekeres Adrien

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.05.30.
Utolsó hozzászólás: 2008.10.17.
Hozzászólások: [82.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

menta 2006.06.14. 20:28 • [12]
Szia Adrien! Nagyon tetszik a Kikötők című szám amit Gáspár Lacival énekelsz. Hallottam már, gyönyörű. Az a kérdésem, hogy mikortól lehet megvásárolni a maxi lemezt, ha lesz. Klipp lesz a dalból? Ha igen, mikor várható a megjelenése? Már leforgattátok a klippet? Miért pont Gáspár Lacival énekled ezt a dalt? Te választottad őt duett partnernek, vagy ő téged? Remélem minél többször hallhatjuk a kikötőket vagyis Téged és Lacit.
Szekeres Adrien 2006.06.11. 23:15 • [11]
Én is tudom ,hogy véletlenek már pedig nincsenek :-)Puszi
Előzmény: neri • 2006.06.11. 23:09 • [10] • Előzménykövetés 
neri 2006.06.11. 23:09 • [10]
Tudom, hogy nincsenek véletlenek, de annak mekkora az esélye, hogy pont most vagyok én is itt a két beírás között az oldalon? :-)
Szekeres Adrien 2006.06.11. 23:07 • [9]
Kedves dica!

Küldök Neked egy szórólapot ,autogrammal ellátva.
Szia: Adrien
Előzmény: dica • 2006.06.09. 08:16 • [7] • Előzménykövetés 
Szekeres Adrien 2006.06.11. 23:06 • [8]
Kedves schmidthoffer!

Igazából nem szeretem a díjakat.Szerintem nem az a lényeg,hogy az ember az élete folyamán mennyi dícséretet és elismerést tud begyüjteni,hanem az, hogy maradnak-e barátai, értékes kapcsolatai és bele tud -e nézni minden reggel a tükörbe.Egyébként ha túl gyorsan jut el valaki a sikerig,az nem jelent biztos alapot és ahogy írod, könnyen lehet,hogy csorbul a személyisége is.Lolát nem hallottam még, így konkrétan nem tudok nyilatkozni és a legutóbbi Megasztárt sem néztem.
Előzmény: schmidthoffer • 2006.06.08. 18:18 • [6] • Előzménykövetés 
dica 2006.06.09. 08:16 • [7]
Szia Adrienn ! Azt szeretném kérdezni hogy hol lehet kapni autógrammodból? Kérhetnék egyet köszönöm Elküldenéd erre a címre: 6033. Városföld 2. kerület 38/22 Dongó Ilona Én egy csontrákos 18 éves lány vagyok.Sok sikert
Előzmény: schmidthoffer • 2006.06.08. 18:18 • [6] • Előzménykövetés 
schmidthoffer 2006.06.08. 18:18 • [6]
Adrien, mit gondolsz arról, hogy ha egy igen fiatal énekesnő pályája első évében díjakat kap meg sztárolást? Van itt egy topic a Loláról, ott vitáztam ezerrel erről a dologról. (Persze a Megasztár kapcsán is.)
Milyen hatással van szerinted mindez egy kezdőre? Mit tartogat számára ilyen kezdettel a jövő? Te hogy látod ezt? Nem műanyag ez az egész? Vagy csak így lehet, máshogy nem is érdemes?
Szekeres Adrien 2006.05.31. 23:12 • [5]
Kedves Rolika!
Köszönöm a gratulációt.Nagyon jól sikerült a koncertem a Thália színházban.Fantasztikus volt ez a nagyzenekari hangzás és a díszlet is nagyon illett ebbe az egyébként is gyönyörű környezetbe.Nagyon élveztem. Ha a www.szekeresadrien.hu-ra megíros a címed,szívesen küldök Neked dedikált képet.
Tanácsot adni nehéz így,hisz nem ismerlek, azonban azt gondolom,hogy ha sok zenét hallgatsz azzal biztosan nem ártassz magadnak.Jó zenehallgatást és éneklést!
Üdv.Adrien
Előzmény: Rolika • 2006.05.31. 10:51 • [2] • Előzménykövetés 
Szekeres Adrien 2006.05.31. 23:01 • [4]
Kedves Varmagdi!
Köszönöm a gratulációt.A kezdetek-kezdetén az én pályámat nagy mértékben befolyásolta a szerencse.Persze kellettem hozzá én is,a kitartásom,tanulás ésa hitem Önmagamban.Hogy egyszer sikerülni fog az,amiről álmodtam.És egyszercsak megjelent az első lemez amin énekeltem.De ez nem jelenti azt,hogy azóta nem éreztem magam kiszolgáltatottnak,nem érnek többé igazságtalanságok.Sokkal keményebb csatákat vívok mint korábban,de megtanultam,hogy nem veszíthetem el a hitemet,mert lényemből fakad a zene és az egyetlen dolog amiben ki tudok teljesedni:az éneklés.Vagyis,ha a boldogságod Te is ebben találod meg,akkor higgy abban,hogy egyszer sikerülni fog amire vágysz.Kitartás!Üdvözlettel:Adrien
varmagdi 2006.05.31. 13:01 • [3]
Üdvözöllek Adrien!
Gratulálok az utobbi időkben elért sikereidhez. A korom miatt emlékszem még azokra az időkre, amikor még mint kezdő bizony Te is szenvedtél az érdektelenség miatt ami ebben az országban a sok tehetségtelen előadó virágzása idején volt. Ez már talán változik egy kicsit. Gondolom kemény munka övezi a jelenlegi sikereidet. Mit g ondolsz és milyen tanácsokkal tudod azokat bíztatni akik most kezdenék ezen a pályán a gyötrelmeket?Gondolok most arra is,hogy azokat a kezdöket akik kivannak szolgáltatva a kiadok és producereknek , meddig tatrsanak ki és szerinted meddig képesek lelkileg ezt a kiszolgáltatottságot elviselni,illetve túlélni, gondolok az anyagiakra is. Kívánok neked további sok sikert Üdvözöllek egy rajongód.
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 78 9 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még