2024. március 29. | péntek | Auguszta nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Szekeres Adrien

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.05.30.
Utolsó hozzászólás: 2008.10.17.
Hozzászólások: [82.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Rolika 2006.05.31. 10:51 • [2]
Szia Adrien!

Szeretnék gratulállni az eddigi sikeredihez. Gondolom remekul sikerult a Tháli Színházbeli koncerted, milyen volt élo hangszerek mellett énekelni? Gondolom nagy élemény mindig éloben énekelni, az a baj, hogy nem mindenkit teheti meg az élo hangszeres énelkést. Tobbek kozott tanácsért fordulok hozzád, nem tudom, hogy tudsz-e nekem ebben segítteni, már rég óta nagy vágyam, hogy énekes legyek, az embereket szórakoztassam, felvidítsam oket dalaimmal, oromet okozzak, hogy, ha tufdok veluk beszélgetni stb. Te nem tudsz valamilyen tanácsot dani nekem, hogy hogyan kezdjem el? Te annó, hogyan kezdted el, hogyan tortént az elso emezed megjelenése? Tudom, hogy minden kezdet nehéz, sokáldozattal jár, de én merem állítani, hogy zene az életem, ha nem hallgatnák naponta zenét, nem is tudom mi lenne velem. Már óvódás korban rabul ejtett a zene, az éneklés ( most vagyok 17 ) . Itthon képzem ahangomat, szerintem jó irányban haladok, szerintem, ha visszagondolok, hogy hogyan énekeltem 1-2 éve, szerintem bátran állíthatom, hogy sokat fejlodtem jó irányba. Hogyan tudok toled dedikállt fotót kérni, vagy, eselteg lehet veled tartani a kapcsolatot? Szia! Roli ( Komárno )
Szekeres Adrien 2006.05.30. 19:01 • [1]
Sziasztok, Szekeres Adrien vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen
válaszolok személyesen akár a legfrissebb Olthatatlanul című lemezem,vagy a legutóbbi Thália Színházban rendezett koncertem kapcsán, akár más
témákban.
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89
gazda szolgáltatás [2024.03.26.]
gazda szolgáltatás [2024.03.25.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Hot Wheels Monster Truck show - volt már jobb is
Nagy elvárásokkal mentünk a három...

Opera metal a Barba Negraban 
Kilencedik alkalommal volt szerencsém látni a „szívem...

James Blunt ismét elvarázsolt minket - képekben
Befutott az Amaranthe és a Dragonforce hajója a Barba Negrába
A Cirque du Soleil Budapestre hozta a bogarak életét
Power metal csata a Barba Negrában - Warkings koncerten jártunk
Csodálatos koncerten emlékezett Balázs Fecóra a Korál - képekkel
beszámolók még