2024. április 24. | szerda | György nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Tokio Hotel

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.06.05.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.11.
Hozzászólások: [44.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

thf.u.c.k. 2007.08.11. 23:06 • [44]
Nem tudja valaki mikor lesz a lufi engedés???
billbaba9215 2007.05.27. 20:01 • [43]
imádom a TH-t, de gondolom ezzel nem vok 1edül.......:DD de azért leírtam... pussssssz minden th fannak!!! :DDDD
Billy girl19 2007.04.25. 17:34 • [42]
WoW! most hogy nem voltam jo sokan irtatok. pux minden fannak
Előzmény: katuska305 • 2007.04.22. 13:15 • [41] • Előzménykövetés 
katuska305 2007.04.22. 13:15 • [41]
Végre egy korrekt cikk, amiben nemcsak Bill sminkje es kinezete a téma. én szeretem oket mar 2 eve. egyebkent meg 16 vagyok ha barkit is erdekelne. akik luzerek ugyis korhoz kotik a zenet es a zenei stilust.
katuska305 2007.04.22. 13:14 • [40]
nahm es az utolso hozzaszolas, h amit az aktivban/fokuszban/magellanban mutogatnak az mind csak hazugsag. en szemelyszerint a szlovák koncin voltam, es megmondhatom, h a tévében minden mas. sikitozo sipitozo lanyok helyett tok nyugissak voltunk AMIG meg nem jelent vki, legyen az a tourbus, vagy egy tévéstáb ^^ jott egy riporter oda tartotta a mikrofont es mki sikitozott mint vmi elmebajos. mikor elvitte a mikrofont mki beszelgetett tovább vagy enekeltunk estébé [; es ez azert van h minel erdekesebb legyen a musor XD eltudnam kepzelni ahogy par ezrest nyomtak a tegnapi magellanos pirszinges feju csajnak, hogy sikitsa a kameraba hogy TOKIO HOTEEEEEL es kozbe huje képet vagjon xP bar a TH fanok nagy resze normalis, vannak azert kevesbe eppeszuek is, de vhogy mindig azokra van hejezve a hangsuly. ezert van az hogy az apuka megnezi a magellant a sok 'nemnormalis'-nak latszo fiatallal, es eltiltja a 6.os kislanyatol a THt és a THs bnojevel sem baratkozhat [volt már rá példa, egy apa irta egy forumba h nem engedi baratkozni a lanyat a THs bnojevel ^^] ki is a beteg?
katuska305 2007.04.22. 13:06 • [39]
mivel a magyar zenet ruhellem de egyebkent kepzeld el hogy halgatom: a Guns 'n' Roses-t, AC/DC-t, Rammsteint és a System OF a Down-t is xP es meg a TH is tokeletesen elfér a winampoomban [; es legyszives neeroltess masokra ijen zeneket, ha ok peldaul csak THt halgatnak és ne menozz ijen bandakkal. igaz hiresek, de 10-14es korosztalyban az ember csak azt hiszi, h vmirol lemaradt, csak mer mas valami fura 'Ácédécét' *lol* én meg csak Tokio Hotel xP
Előzmény: MadCat • 2006.06.12. 14:09 • [3] • Előzménykövetés 
katuska305 2007.04.22. 13:00 • [38]
Nalátod. Te beszélsz itt arrol, h nem vagyunk elegge nyitottak másra :D pft en 16 vagyok lálálá XD megfogsz lepodni ha azt mondom neked, hogy en ismerek tobb, sot, eleg sok 18+-os TH fant? XD van 20 éves meg 23 evest is ismerek ;D anyukamrol nemis beszelve xP [nem kell THs poloba egy 50es asszonykat fakanallal elkepzelni hanem egy anyukat aki szereti egyes szamaikat ;D amugy meg zambo jimmyn meg '80 - '90es eveken lóg XD] a zene nem korhoz kotheto [; ez alap. nah most bekrepálhatsz miattam XD egyebkent hujesegeket irsz csak probalod a nagymenot jatszani. hidd el, en már kis koromtol bámulom a zeneteveket es neten ojan hihetetlenul jo, nem ismert, bandakat/enekeseket ismerek meg [; es igenis van zenei izlesem, megmondom miert: van ami tetszik van ami nem. es nem szeretem ha az embert besorakoztatjak, hogy emmost: mötálos, meg trashmötál meg ez meg egy ímó >.> mki halgasson azt amit akar, persze akárki mondhat akármit, de szerintem ez senkit sem erdekel [; aszondod, h hujepicsa vagyok akkor nem omlik ossze az onbecsulesem, mivel ezt egy szamomra jelentektelen szemely irta (:
Előzmény: Jimmy Page • 2007.03.11. 16:26 • [32] • Előzménykövetés 
Fanni 12 2007.04.12. 19:53 • [37]
én voltam th koncerten
Nagyon jó volt!Tom bedobta a pengetőjét!Törölközőket dobáltak szét!Ilyen ásványvizet locsoltak a közönségre!Az utolsó dalnál konfettit lőttek szét.A Schrei nagyon jól sikerült. Az egész koncert egyszóval baromi jó volt!!!
(másnap nem vol hangom:))
mcr 2007.04.11. 12:27 • [36]
ki volt TH koncerten? az meséljen már valamit mer én sajnos nem voltam =(
macikiki 2007.04.04. 16:44 • [35]
Hello!
Tokio Hotel számokat játszó együttesbe keresünk 16 illetve 18 év közötti basszusgitárost és énekest!Ha érdekel akkor a christiano15@freemail.hu -n lehet jelentkezni!
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még