2024. március 28. | csütörtök | Gedeon, Johanna nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Malekandi

Sziasztok! Malek Andrea vagyok. Az itt feltett kérdésekre is szívesen válaszolok személyesen akár a munkám...

Témaindítás: 2006.06.14.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.20.
Hozzászólások: [23.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

2007.08.20. 12:51 • [23]
Kedves Andrea,

25 éves lány vagyok, és nagyon szeretek énekelni. Zenei tagozatos általánosba jártam, sokáig énekeltem kórusban is, amit most megint folytatok szeptembertől. Nagyon szeretem a musical-eket, és szívesen énekelnék is ilyen jellegű darabokban. Érdekelne, hogy van-e erre lehetőség ennyi idősen, vagy túl késő? Tudom, hogy ehhez színészi tehetség is szükséges, nem tudom, az megvan-e bennem. Lehetne valahol ilyen tanulmányokat folytatni? Mit tanácsolnál?
Előre is köszönöm a válaszodat!

Enikő
Voyager 2007.03.29. 23:48 • [22]
Kedves Andrea!
Johnny: Igen, bakeliten és kazettán jelent meg az az album - aminek egyébként Tévelygő Angyal a címe.:) Nem is tudom, mikor kerültek újrakiadásra CD-n, valamikor az ezredforduló körül.:)
Ákos: Köszönöm, hogy írtál arról, hogy milyennek ismerted meg.:) Attól függetlenül, hogy nem nagyon találkoztál vele mostanában, mennyire hallottad a "Karcolatok" utáni lemezeit, egészen a tavalyi "Még Közelebb"ig bezárólag?
Apropó "Karcolatok": gratulálok a Helló című dalban a vokálozásodhoz!!
Bár nem ötletnek szántam, de örülök, hogy végül az lett belőle! :D Szóval igazán nincs mit!

Ha már az MA Bandnél tartunk... Honlapodról úgy látom, pont lekéstem egy koncertet. (Amúgy sem tudtam volna elmenni sajnos, mert dolgoztam.) Viszont ebben az évben már nem látok többet egy május 14-i koncertlemezfelvételen kívül. Nyugtass meg kérlek, hogy ez nem jelenti azt, hogy nem lesz több az évben! :)
Meg az az igazság, hogy szeretnék fél percre egy koncert után találkozni veled autogramm-ügyben.:)

Szia, válaszod előre is köszönöm,
Dani
malekandi 2007.03.28. 09:22 • [21]
Kedves Dani,
Képzeld el, az a felvétel nincs is meg nekem... talán akkor még bakelit lemezen jelent meg, vagy kazettán.Mindenesetre a Johnny szólóalbuma volt, és azóta szerintem nem is sodort bennünket össze az élet. Kedves embernek ismertem, tetszett, ahogy énekel.
Ákossal is régen találkoztam, inkább abban az időben, amikor mind a ketten sokat forgolódtunk a TomTom stúdióban, Csillaghegyen. Háttér vokált írtam és énekeltem a Charlie-nak (Küszöbön túl, New York,Titkos Szerelem, stb ) sőt még az Ákosnak is .Kedveltem őt is. Úgy láttam, hogy perfekcionista, nagyon tud dolgozni, és emellett tetszett a kisugárzása. Valami szakmai kérdésben még mintha össze is zördültünk volna:))
de a " Valami véget ért" felvételekor csak a Dorozsmai Péter és én voltam jelen. Nagyon izgalmasnak találtam a szöveget és a dallamot is. lehet, hogy felvesszük az MA Band műsorára! köszi az ötletet!
"Hangolj rám" ügyben nem tudok semmit mondani.nem vettem észre semmi rendelleneset, igaz volt elég dolgom:))
Szia
Malekandi
Előzmény: Voyager • 2007.03.28. 02:23 • [20] • Előzménykövetés 
Voyager 2007.03.28. 02:23 • [20]
Kedves Andrea!

Megtöröm a fórum majdnem 2 hónapos csendjét - remélem, azért még nem késtem el és felnézel még ide időnként.:)
Remélem, nem baj, hogy tegezlek, ha mégis, előre is elnézést.

Örülök, hogy végre írhatok neked, eddig nem volt alkalmam rá.:) Már elég régóta figyelem, amit csinálsz és szerintem páratlan tehetséggel rendelkezel - már amennyire ezt én így, kívülállóként meg tudom ítélni - mind a hangod, mind a színészi teljesítményed terén is.
Pár kérdésem van.:) Az egyik, hogy Delhusa Johnny-val még 1992-ben megjelent egy Ezeregy Éjjel című felvételed, amit azóta imádok (bár bevallom, Johnnyt nem szeretem igazán, csak pár lassú dalát). Milyen volt vele dolgozni? Nem terveztek több duettet egymással? :)) Esetleg beszéltek egymásal a mai napig?
Az Ébredés című lemezeden hallottam a Valami Véget Ért című dalt. (NAgy Ákos és Bonanza Banzai-rajongó vagyok). Kb. ugyanez a kérdésem, hogy.....milyen embernek ismerted meg Ákost? Duettet vele nem tervezel? :)
Igaz az, hogy a Gyere Hangol Rám klipjének forgatásán Ákost nem fogadta szívesen a többi zenész?
Válaszodat előre is köszönöm,
Szia,
Voyager
(Dani)
malekandi 2007.02.03. 11:58 • [19]
SZia kedves András,
elnézésedet kérem, hogy csak most válaszolok, de elsodortak az események:) ... ( Volt 5 évünk, Kurt Weill Cabaret, stb)
szóval az említett "Ébredés" c. dal élő felvételét megtalálod a " Best Of" albumomon. Online meg is tudod rendelni, ha beírod a nevem a keresőbe( Google)
és ezt a dalt szoktam énekelni az MA Band koncerteken is:)
szeretettel várunk március 8.-án az Articsókában.
üdv
Andi
Előzmény: Ruszi • 2006.12.13. 11:53 • [18] • Előzménykövetés 
Ruszi 2006.12.13. 11:53 • [18]
Kedves Andi!
Kb. 10 éve énekeltél egy dalt Kern András Sztracsatella c. filmjében. Szeretném megkérdezni, hogy hogyan érhető el a nóta, esetleg interneten, vagy megjelent-e valamelyik CD-n?

("Véget ért a szürkeség, új nap jön el / S a csend átölel...")

Kellemes Ünnepeket Kívánva:

András
malekandi 2006.11.09. 23:06 • [17]
Szia Ildikó,
ha jól számolom, akkor te is kb. 35-40 éves lehetsz..( csak mert én is 20 éve énekelek) semmiképpen sem akarlak elkeseríteni, de abban gondolom egyetértünk, hogy a színház is olyan szakma, mint a többi, idő kell az elsajátításához, és idő, hogy gyakorlatot szerezzen az ember.Ha én most kitalálnám, hogy balerina , vagy állatorvos , vagy éppen mégis csak számítástechnikus szeretnék lenni, a mostani életvitelem mellett kb 10 év múlva eljutnék a munkavállalásig és nyugdíjig még egy kicsit el variálgathatnék az új állásommal.
A Musical ráadásul- mint a szinpadi szakmák általában- korhoz kötött. már a 35-40 éves nőknek sem jut igazán szerep....stb.nem állítom, hogy az álmodat fel kellene adnod, vannak amatőr csoportok, és sokszor jobbak, mint a profik. Vedd fel a kapcsolatot egy ilyennel, felvételizz és élvezd a színházat felelősség nélkül, szabadon.Szerintem ez a megoldás
szeretettel üdvözöllek: andi
evanics.ildiko 2006.10.16. 19:18 • [16]
Kedves Andi!
Én már régóta csodállak téged a tehetséged miatt. Azt szeretném tőled megkérdezni, hog hogyan lehetne akár énbelőlem musical-énekesnő - színésznő? Az a helyzet hogy én a színművészetiről már régen lekéstem. De hallottam olyanról, hogy ha jelentkeznék valamelyik színház színház-stúdiójába, akkor talán nekem is lenne esélyem arra, hogy szerepeljek valamilyen musical-ben.
Az a helyzet hogy én már 20 éve énekelek. Voltak saját fellépésiem is. Jártam két évig egy színházba musical éneklést tanulni. Eddig mindenkinek nagyon tetszett a hangom.
Várom a válaszodat hogy Budapesten mik a lehetőségek. Szerinted melyik színháznál érdemes jelentkeznem?
Előre is köszönöm a segítéségedet!
Üdv. Evita.
malekandi 2006.08.28. 21:37 • [15]
igazán örülök, hogy énekelhettem Nektek! nagyon vidám volt megint "szabadonválasztott" musicaleket énekelni...
teljesen megváltozik az ember hozzáállása 2 év alatt. átértékelődik a szöveg, új formát nyer a zene.
a srácok kiváló és szórakoztató partnerek voltak. és rájöttem, hogy valójában én egy bohóc vagyok....és ez tetszik.
( persze mindíg is gyanakodtam..)
Előzmény: BSzilvi • 2006.08.28. 09:33 • [13] • Előzménykövetés 
malekandi 2006.08.28. 21:32 • [14]
Kedves Panni, a Jazzes koncert, vagy a Zene az kell koncertről lenne szó??
mind a kettő meg van nekem DVD formában, ha a malekandrea@freemail.hu-ra küld egy címet, postázom:)))
köszönöm a megtisztekő sorokat
szeretettel
andi
Előzmény: Panni1974 • 2006.08.17. 15:00 • [12] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak 1 2 3 »»
gazda szolgáltatás [2024.03.26.]
gazda szolgáltatás [2024.03.25.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Hot Wheels Monster Truck show - volt már jobb is
Nagy elvárásokkal mentünk a három...

Opera metal a Barba Negraban 
Kilencedik alkalommal volt szerencsém látni a „szívem...

James Blunt ismét elvarázsolt minket - képekben
Befutott az Amaranthe és a Dragonforce hajója a Barba Negrába
A Cirque du Soleil Budapestre hozta a bogarak életét
Power metal csata a Barba Negrában - Warkings koncerten jártunk
Csodálatos koncerten emlékezett Balázs Fecóra a Korál - képekkel
beszámolók még