2024. március 29. | péntek | Auguszta nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Malekandi

Sziasztok! Malek Andrea vagyok. Az itt feltett kérdésekre is szívesen válaszolok személyesen akár a munkám...

Témaindítás: 2006.06.14.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.20.
Hozzászólások: [23.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

BSzilvi 2006.08.28. 09:33 • [13]
Kedves Fórumozók!
Augusztus 25-én, pénteken a Corinthia Hotel Aquincumban fantasztikus musical-esten vehettem részt. Sajnos hallgatósággal nem, de zenével, jó hangulattal bizony csordulásig megtelt a terem. Malek Andrea, Buch Tibor és Serbán Attila, valamint a Musicalvarázs társulat fantasztikusan bevezetett minket a musicalek világába. Úgy tudom, képeket és beszámolót is találhattok az estről. (Megírnám, ha nem más tenné meg!) :) Eddig nem is gondoltam, de nagy álmom vált valóra amikor találkozhattam/beszélhettem Malek Andreával. Köszönjük a szervezőknek, a fellépőknek, hogy varázslatot vittek az életünkbe! Szuper este volt! Következő Musical-Társ est részletei nemsokára a www.musicaltars.hu oldalon! Keressétek, figyeljétek, és gyertek el!!!!
Barabás Szilvi
Panni1974 2006.08.17. 15:00 • [12]
Kedves Andrea!

Még nagyon régen, kb. a kilencvenes évek közepén (talán 1995-ben?) felvettem a TV-ből a karácsonyi koncertjét, ami a Kongresszusi Központban volt. Azóta MINDEN karácsonykor az egész nagy családunk ennek a csodás koncertnek a hangulatában fürdik, ahol vendége volt pl. Gerendás Péter is. Sajnos a kazetta VHS, és kezd megkopni, de vigyázunk rá, igen nagy becsben tartjuk. Azt szeretném megkérdezni, hogy tervezik-e ennek a koncertnek a DVD-változatát? Szerintem csodálatos volt, másoknak is bizonyára nagy élményt nyújtana.

Válaszát előre köszönöm.

Panni
kiscsillag1 2006.08.12. 10:33 • [11]
Énekelje el a Nagy utazást slágert. Miért éppen ezt a dalt dolgozta fel?
Előzmény: malekandi • 2006.08.04. 13:51 • [10] • Előzménykövetés 
malekandi 2006.08.04. 13:51 • [10]
kedves Kiscsillag,
hát még gondolkodom rajta erősen:))) ön szerint mit énekeljek? tényleg érdekelne, mert nem mindíg egyező a közönség és az előadó véleménye...
üdv.
Malek andi
kiscsillag1 2006.08.03. 19:45 • [9]
Kedves Andrea!
Milyen műsorral lép fel a Musicaltárs rendezvényen?
malekandi 2006.07.19. 23:03 • [8]
SZia Kata,
Gyönyörű Bécs építészete, de mi Budapestiek sem panaszkodhatunk, nem? Ami nekem kint nagyon tetszik, hogy az embereknek több türelmük és pénzük van vigyázni a dolgaikra. Például gyönyörűek a parkok! Kényelmes az új metrójuk és villamosuk, mert nem kell rá föl lépni.Így a babakocsis mamák, és az idősek nem kínlódnak annyit. de örömmel látom mindíg, hogy egyre több pénz és energia jut nálunk is a városok szépítésére.
Üdv
Andi
Soleil 2006.07.13. 08:22 • [7]
Szia Andi!
Arra lennék kíváncsi, hogy hol szeretsz jobban élni, Bécsbe, vagy Magyarországon? Azért kérdezem, mert nekem az egyik kedvenc városom Bécs, és szerintem szuper lehet kint élni. Annyi szép épület között. Minden elegáns felhozatalával, amitől valahogy másnak érzi az ember a Kärtnert srasset, mint a Váci utcát. Legalábbis nekem ez a véleményem és érdekle erről a Tiéd is!
Köszi:
Kata
malekandi 2006.07.01. 17:13 • [6]
Köszi Katus, én is szeretem azt a dalt. Szerintem jól műsorra is tűzzük majd az MA Band-del karácsony környékén.
Olyan jó, hogy végre élőben is énekelhetem, amit eddig csak stúdióban hangzott el:))
augusztusban fellépünk a Művészetek völgyében, és 20.-án Esztergomban.stb... Itt is vége a sulinak Ausztriában, úgy hogy most megyek haza szervezni a próbákat.
Sziasztok
Andi
Katus 2006.06.29. 10:01 • [5]
Tisztelt Művésznő!
Még egyszer, amikor kicsi voltam, láttam az Ön előadásában egy videoklipet, amikor is egy karácsonyi dalt énekelt: hóesés, villamos meg minden ehhez tartozóm hangulat. Azt a felvételt azóta is minden karácsonykor megnézem, nekem ez már hozzá tartozik az ünnephez! Eddig elért sikereihez gratulálok, és nagyon sok továbbit kívánok Önnek sok-sok szeretettel:
Katus
dica 2006.06.17. 09:13 • [4]
Igen jól mert nálunk nem utca van hanem tanya és így van megkülönböztetve a többi lakótól. köszönöm. sok sikert :-)
Előzmény: malekandi • 2006.06.16. 22:07 • [3] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 12 3 »»
gazda szolgáltatás [2024.03.26.]
gazda szolgáltatás [2024.03.25.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Hot Wheels Monster Truck show - volt már jobb is
Nagy elvárásokkal mentünk a három...

Opera metal a Barba Negraban 
Kilencedik alkalommal volt szerencsém látni a „szívem...

James Blunt ismét elvarázsolt minket - képekben
Befutott az Amaranthe és a Dragonforce hajója a Barba Negrába
A Cirque du Soleil Budapestre hozta a bogarak életét
Power metal csata a Barba Negrában - Warkings koncerten jártunk
Csodálatos koncerten emlékezett Balázs Fecóra a Korál - képekkel
beszámolók még