2024. május 4. | szombat | Mónika, Flórián nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Rudolf - siker vagy a főszereplőhöz hasonló bukás?

Átlagolás szerint jó a darab és érdemes megnézni, de ne egy nyolcadik csodát várjunk.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2006.06.19.
Utolsó hozzászólás: 2006.08.07.
Hozzászólások: [2.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

gellert 2006.08.07. 13:14 • [2]
Tegnap lattam aug. 6-an. Szerintem nem volt egy nagy dobas, sot ha elesen akarnek fogalmazni azt mondanam, hogy felhaboritoan gyenge minosegu. Es itt nem a szineszi munkarol van szo, es meg csak nem is a diszletekrol es a koritesrol. A tortenet erdektelen, a melodiak feledhetok. Csodalkoznek ha masnap barki fel tudna idezni barmilyen dallamat. Szirupos szerelmi tortenet egy balfacan tronorokossel a kozeppontban. A romeojuliai ongyilkossag a vegen egyenes kacagnivalo. Se fule se farka. Mi a darab uzenete? A katarzis tavolrol elkeruli a nezoket. Kar a befektetett szineszi munkaert. Lehet, hogy a tuzijatek a szarazjeg meg az emelogepek esetleg elkapraztatjak a messzirol jott nagyerdemut de ha ketlenem, hogy a darab barkiben is gondolatokat ebresztene esetleg konnyet csalna a szemebe. Ruzsa Magdi 5 perces Enya szama ezerszer tobbet ert. Csak akkor nezzetek meg ha a latvany miatt mennetek ki. Egyebkent bocsanat de total waste of time.
kishorvath 2006.06.19. 22:01 • [1]
Nem hittem a szememnek, mikor ezt a borzasztó kritikát olvastam! Én láttam a darabot, és nagyon tetszett! Bár sajnos nem Attila előadásában, mivel pont akkor történt az a bizonyos baleset! De hála a jó Istennek, azóta már jól vannak! Nem tudom Rachel miként és hogyan írhatott ilyen kritikát, de fogadni mernék hogy ő nem látta ezt a fantasztikus darabot! Bár még jobb lett volna ha Attila játsza, de hát sajna nem tudhatjuk hogy mit hoz a holnap...
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még