2024. április 20. | szombat | Tivadar nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Dj Szatmári

Sziasztok, DJ Szatmári vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.07.21.
Utolsó hozzászólás: 2009.05.22.
Hozzászólások: [99.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

DJSzatmari 2006.08.24. 11:50 • [29]
A dal elvileg Szeptember4.után jelenik meg ,de nem tudom hol lehet majd letölteni elsőnek..
Marci 2006.08.23. 14:06 • [28]
Hy SZatmári!!!
mIkor lehet letölteni az új Evs.S remixet??
DJSzatmari 2006.08.23. 13:41 • [27]
Gáborkaka:
Az ár a távolságtól és sok mindentől függ. A részleteket privat emailben beszéljük meg. info@djszatmari.hu
Gáborkaka 2006.08.23. 11:10 • [26]
Sya . Szatm. mennyit kérsz egy 5 órás buliért?
DJSzatmari 2006.08.21. 16:08 • [25]
Szia Mindenki !
Adidascica : Szombathelyre most nincs felkérésem , de figyeld a honlapomat ott hetente frissül a fellépés lista és bármikor bekerülhet egy dátum. (www.djszatmari.hu)
Drett: Igen végül is én csinálom a mixet és még várom az uj dalokat a dj-éktől. A mix szerintem Szeptember közepén készül el. Igen ezen a lemezen már rajta lesz az uj zeném ami most készül ,de ebből maxi lemez is lesz.
Köszi a jókívánságaidat.
Hello
Drett 2006.08.21. 14:10 • [24]
szia István
Hallottam Spigitől hogy te csinálod a Dancemix Parádé 2 cd-t!
Hol tartasz a mixeléssel?? Ja igen a megjelenés időpontját is elmondta hogy : okt.9.
Különben jó lett a remixed az Erős vs. Spigiboy - Hidd el 2006-os számból!!! Nekem nagyon tetszik!!
a közeljövőben lesz valami új számod??? És ha igen akkor arról tudnál mondani bövebb infót is??
szia
adidascica 2006.08.18. 16:18 • [23]
Szia!
Nem jössz valamikor szombathelyre??? Remélem még sok jó számod lesz
á-d 2006.08.17. 01:09 • [22]
(kimoderált hozzászólás)
DJSzatmari 2006.08.16. 18:43 • [21]
Kedves Á.D.
Én még nem zárom le a témát mret megint vádaskodol aztán nem vagy kiváncsi a válaszra.
1. A Súgj egy titkot midiben vittem el a Mozsónak és nem ő irta. (tudod mi az a midi?)
2. A Mozso nem zeneszerző hanem remek remixeket gyárt és jó hangszerelő és hangszerelni vittem oda.
3. A súgj egy titkot úgy is tetszett ahogy Mozso segített meghangszerelni ,de akartam egy másik felfogású dolgot hozzá és akkor a Dancekillaz is segített . De úgy látom nem érted a lényeget a dal már készen volt . Ezt kellett hangszerelni.
4. Azt irod nem tudok zenélni . Sajnos nem ismertél mondjuk 1994ben mivel én akkor már zenekarokban játszottam és van néhány házi-videom amin több koncert is rögzitésre került . Gondolom megismernél rajta:)
Nem értem miért akarsz lejáratni itt a fórumban ,de én annak elébe is állok hogy valamilyen formában megkeresed a Mozsót vagy a Dancekillazt és mondják meg hogy ők irták.e a dalt . De gondolom téged ez sem érdekelne.
Szerintem te hallottál valami infot és azt kicsit félreértetted. Kérdezd meg az illetékeseket ne mástól informálódj.
Meg kicsit most felhóztam magam :) mi az hogy megirattam a dalt az egyikkel meg a másikkal ? Hogy lehet ugyanazt a dalt megiratni kétszer? Nem is értem mit akarsz tőlem. Egyébként a Dancemix csapatből Mozsó remixer , de ir még itt dalt a csapatból Dred is és most Erős Attila egyik saját szerzeménye jelenik majd meg . Úgy hogy ez infód is téves.

Gáborkaka: Van példaképem .Főleg zenészek:)
Veszprém mellé akkor megyek ha meg hívnak . Hidd el ez nem rajtam múlik :)
Várom az építő kérdéseket
Sziasztol

bizso 2006.08.16. 14:22 • [20]
Kedves Gábokaka!
Kérlek ebbe a topicba DJ Szatmárihoz kapcsolódó kérdéseket írj.
Köszi!
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 78 9 10 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még