2024. április 26. | péntek | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Dj Szatmári

Sziasztok, DJ Szatmári vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.07.21.
Utolsó hozzászólás: 2009.05.22.
Hozzászólások: [99.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Gáborkaka 2006.08.16. 14:20 • [19]
Hát ez van már kérdezni sem lehet
Gáborkaka 2006.08.16. 14:13 • [18]
Á D::Hy Gondoltam irok neked mert te talán visszaírsz.. nem tudod véletlenül hogy hollehet leszedni a legújabb parádét??:) biztos jó lehet:)
á-d 2006.08.16. 13:53 • [17]
danci te nagyon nemjól tudod a dolgokat :) a súgj 1 titkot úgyvolt hogy István megiratta Mozsóval (Spy The Ghost) de ez nem tetszett Pistinek aztán megiratta a Dance Killazel akivel azóta is íratja a zenéit.Pisti nekem hiába mondod itt a kamu dumákat én tudom hogy te nemtusz zenétírni és kész.Az már más kérdés hogy mint DJ jó vagy!De mint producer NEM!És én ismerek pár embert aki magának írja a zenét de ez nem a dancemixből van ott csak a Spy the Ghost írja magának a zenét a többi meg....és ezzel a vitát lezárnám.Csak kíváncsi voltam Istvá erre hoyg reagál :)Üdv mindenkinek!!
Gáborkaka 2006.08.16. 13:35 • [16]
Mikor jössz Veszprémvarsány közelébe?
Gáborkaka 2006.08.16. 13:34 • [15]
Szia


Van példaképed??
DJSzatmari 2006.08.15. 12:34 • [14]
Hello !

Debrecenben auguszuts 20-án leszek.
Kedves Á D! ! Neked mot mit mondjak ? Most bizonygassak? Kezdjük ott hogy hamarosan elkészül az uj dalom már csak a szöveg kell hozzá. Most megint irjam le hogy hány zenekarban játszottam és miylen hangszereken?
Meg hogy ezt az új dalt 3 honapja csinálom? Egyetlen munkafázisban sem ülsz ott mellettem és nem látod mit csinálok . Hangszerelésben van segíytségem ,de a dalok akordjai és dallamai tőlem vannak. Vagy elfogadod ezt vagy nem . Rajtad múlk. De ezt a kérdést nem is értem miért nekem teszed fel . Hány magyar dj-ét ismersz aki saját maga irja a szövegeit és dallamait? Mert én nem sokat... Hány magyar dj játszott zenekarokban vagy hány magyar dj tanult évegik zenét? A legtöbben csak fizetnek valakinek és megcsináltatják. Én meg próbálok saját magam létrehozni dolgokat. Valaki még szövegirásra sem hajlandóak. Én meg nem tudnék olyan produkcioval kiállni ami nem belőlem jön . Nem lenne hiteles ha más gondolatait mondanám el vagy olyan dallamokat játszanék amiket más talál ki és nem én vagyok. De az meg már egy másik téma hogy 2006ban miért várják el egy lemezlovastól ,hogy zeneszerző legyen . Az még érdekel valakit hogy milyen bulit csinál ? Hisz ez a munkája. Ezt a többiek védelmére mondom.
Várom a kérdéseket . Csá.
danci 2006.08.15. 10:24 • [13]
Ugy volt pedig, hogy nem irok ide, de ezt az ocsárlást nem tudom elviselni. IStvánnal nagyon régota emailezek(noha személyesen nem sikerült még vele összefutnom), mindre válaszol és nagyon sok jó tanácsot adott, mind zenében, mint az élet dolgaiban. Ezért nem bírom elviselni, hogy alaptalanul rágalmazzák! S ezt nem azért mondom a nyelveden fogalmazva -s*ggnyalásnak- hanem mert most teljesen mindegy hogy Szatmári vagy nem, egy embert nem lehet így alaptalanul, nyilvánosan(de még privát úton sem) rágalmazni! Én nem értek a zenehéez, csak hallgatom, de István 100szor elmonda, hogy van, hogy vki segít neki (lásd: 100 évet várnék zongora alatta), de a Súgj egy tikot már TELJESEN saját szerzemény! S ahogy mondani szokták, öreg belehet állni a sorba letteni annyit mint Ő az asztalra aztán után lehet kritizálni, de még akkor sem ilyen hangnemben!

Ezt akartam csak elmondani!
István, ha nem hallom akkor is tudom a következő SAJÁT dalod(úgy mint az összes többi saját) a legjobb lesz!!!!!


danci voltam győrből!
fornettycske 2006.08.14. 12:39 • [12]
Szia Szatmári!
Nagyon tetszenek a mixeid, a dalok, egyszerűen fantasztikusak! Mindig mintha a szívemből szólnának!
Debrecenbe, vagy környékére nem fogsz mostanában jönni???
Olyan jóóó lenne!!!
á-d 2006.08.12. 01:04 • [11]
Hello Pisti!!!'kérdés miért nem ismered be hogy nemtudsz zenétírni??Mindenkinek csak hazudsz hogy ezt én csináltam meg azt is közbe semmihez nem is nyúlsz hozzá.kérlek válaszolj Szia.
DJSzatmari 2006.08.08. 18:44 • [10]
Hello !

Eryka köszi ,hogy ott voltál .
Gaben : keverőt és technikát dj boltokban vehetsz én a Pioneer márkát ajánlom neked. Tanulni is lehet az OSZK-nál van tanfolyam és vizsga is. De a legjobb ha egy dolgozó dj-vel jársz bulikba és ott figyeled hogyan csinálja.
Daniel : Érdekelnek a munkáid irj a privát címemre és ott megbeszélhetjük a dolgot: info@djszatmari.hu
Marci : Szigetváron nagyon jó volt a hangulat a közönség tombolt:)
kár ,hogy nem jöttél
Mára ennyi .... majd irjatok
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89 10 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még