2024. június 5. | szerda | Fatime nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Judy miatt megszűnt a Groovehouse weboldala

Alig három évvel indulása után július 14-én beszüntette működését a Groovehouse rajongói site-ból lett hivatalos weboldala, a groovehouse.tk. A site webmestere és Judy - az együttes énekesnője - közti vita fajult idáig.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2006.07.26.
Utolsó hozzászólás: 2007.09.06.
Hozzászólások: [107.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

groovehousesite 2007.09.06. 12:27 • [107]
www.groovehousesite.atw.hu
jackiebrown 2006.08.08. 23:38 • [106]
Sziasztok!!!

Nos, szívesen körülnéznék, hogy a rajongók közül hány embernek van eredeti példánya GH lemezből...

Más...

Senkinek sem tűnik fel, hogy milyen lazán vesznek el fontos és kevésbé fontosabb emberek a GH tájékáról?
Olyan emberek, akiknek talán még köszönettel is tartozhatnának, némelyikük állítólag lözeli barát volt, majd
összevesznek velük és még akar sárral is megdobálják...
Na ez történt Hugival is, csak azzal a különbséggel, hogy most többnyire "TI", RAJONGÓK, dobáltok sárral...
Szápek vagytok, mit ne mondjak...

Inkább hallgatnátok, és hagynátok a dolgokat a két érintett félre!!!
Tamás 2006.08.07. 15:25 • [105]
200ezer rajongó ??? - érdekes, ebből 10ezer vásárolja meg a kedvence hanghordozóját.
Mert az utolsó korongból ennyi fogyott.
Előzmény: Én 4 • 2006.08.04. 09:01 • [102] • Előzménykövetés 
schmidthoffer 2006.08.07. 14:03 • [104]
Kedves "Én 4", itt hozzászólhatnak nem rajongók is, mert ez egy nyilvános fórum, nem pedig egy rajongói site (oda valóban nem látogatnék el :-)) Abban azonban nincs igazad, hogy én ne ismerném Judyt. Még régebbről ismerem, mint te :-))
A vita akkor is bőszítően ostoba, ne vedd sértésnek :-)
GHFC 2006.08.04. 11:48 • [103]
Én nagyon sajnálom, hogy megszünt az oldal de Én indítottam egy oldal a Groovehouse-ról ami remélem hamarosan olyan látogatottságú lesz mint a megszünt groovehouse.tk!

Ha valkit érdekel eseteg az oldalam azt megtekintheti a www.groovehousefan.atw.hu oldalon!

Várok mindenkit!
Én 4 2006.08.04. 09:01 • [102]
Őszintén szólva kedves schmidthoffer úgylátom semmi közöd az ügyekhez nekem sincs de én egy rajongó vagyok szóval van jogok hozzászólni mint itt mindenki másnak de hidd el az a több mint 200000rajongó sokkal jobban ismeri Judyt mint te!Egyépként meg ha nem ismered akkor nem kell hozzászólni!!!
schmidthoffer 2006.08.03. 19:23 • [101]
Hát rég nem láttam ilyen ostoba vitát. Ki ez a Judy? Valaha énekesnő volt - még rockot is énekelt... Most viszont... Amit csinál, az rég nem a zenéről szól. Tul.képpen nem szól semmiről. Nekem speci nem hiányzik, hogy egyáltalán hozzászóljon a fórumhoz.
Prücsök- 2006.08.02. 14:34 • [100]
Húúúúú... Mi van itten??? Szeressük egymást gyerekek!!! Hát én teljesen pártatlan vagyok a dolgoba.. Szerintem mind a 2 fél valahol hibás a dologba, de ez már oly mindegy és ezen már teljesen felesleges vitatkozni, meg veszekedni....
Tamás 2006.07.28. 20:25 • [99]
És nem "ciki" beírni a fórumban, nézzétek meg a többi témát, van olyan nagyobb művész is, aki saját topicot nyitott itt nálunk.
Tamás 2006.07.28. 20:21 • [98]
Én 4 !
Mindenkinek joga van kulturáltan hozzászólni, azért vannak a topicok.
Van aki él a lehetőséggel, van, aki nem...
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10(11-11) »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még