2024. május 13. | hétfő | Szervác, Imola nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Nézd meg a megható kisfilmet és nyerj CD-t!

Tekintsd meg Balázs Pali első videoklipjét, mondd el a véleményedet fórumunkban a kisfilmről, majd nyerd meg a 11 darab zenei Cd egyikét!

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2006.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2006.11.30.
Hozzászólások: [24.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Csilluska14 2006.11.30. 21:16 • [24]
Kedves Pali!!Szuper volt a videoklipped!!Nagyon tetszett,és el kell mondanom,nagyon aranyos kisfiad van!Köszönöm ezt a csodás élményt!Köszönöm! Csilla
MARY74 2006.11.15. 18:06 • [23]
Nagyon megható és szívhez szóló volt a videóklipp,nagyon tetszett. Le a kalappal a Balázs Pali előtt! Pár év múlva a kisfia büszke lehet az Ő apukájára.Pontosabban biztos most is az,de talán még túl kicsi ahhoz,hogy értékelni tudja.Mégegyszer gratulálok Balázs Palinak!!!!!
micki 2006.11.12. 19:26 • [22]
Megnéztem a videóklipet. Nagyon megható, szívhez szóló a klip. Azt mondanám még el, hogy egyes emberek példát is vehetnének róla. Igazi, családszerető apa.
beus13 2006.11.12. 18:42 • [21]
Megnéztük a viedót édesanyámmal együtt és nagyon megható klipp volt.
Látszik, hogy mennyire szereti a kisfiát és a feleségét is! Igazi családapa!
Sok ember példát vehetne róla!
Igaz én elfogult vagyok Balázs Palival kapcsolatban, de szerintem többet ér egy ilyen kilpp, mint amiben lövöldöznek, vagy pucéran szaladgálnak.
DADA 2006.11.10. 09:17 • [20]
Megint túl sokat beszélek de meg kell irnom a héten volt egy riport Balázs Paliról aki járja a városokat és gyüjt egy sérült kis fiúnak több énekes is csatlakozott hozzá van még Magyarországon a sztárok között akik segítségére sietnek a bajba jutott embereknek.Balázs Pali nem csak igazi apa igazi férj de igaz ember is aki mindig segít több ismert sztárral együtt.ÜDv
juci 2006.11.08. 12:57 • [19]
Megnéztem a videoklipet, és nagyon tetszett. Igazi szerető apaszerepben ismerhettük meg Balázs Palit. A szám is megható, jó a helyszín-választás, kisfia aranyos. Csak így tovább biztos siker!! Kívánom, hogy így legyen.
Péter29 2006.11.07. 20:29 • [18]
Megnéztem a Balázs Paliról készült kisfilmet a kisfiával kapcsoltban nagyon megható volt, hiszen nagyon szereti a kisfiát. Nagyon szeretem Balázs Pali zenéit, mert olyan megható minden egyes zeneszáma.
DADA 2006.11.07. 18:23 • [17]
Balázs Pali egy szimpatikus jó énekes ebben a videóklipjében a boldog családapát és a felesége iránti szerelem sugárzott másik oldaláról is megismertük , hogy nem csak a dalaiban érzelmes az életben is.
patko 2006.11.06. 10:13 • [16]
Huhh, hát mit mondhatnék, megrikatott... Sajnos az én édesapám nem így gondol rám :((
kgeorgina 2006.11.06. 09:31 • [15]
Én azonnal le is töltöttem a videóklippet. nagyon tetszik. nagyon mehgató, hogy valaki ennyire szereti gyermekét. sokan pédát vehetnének róla. az a szeretet amit áttud venni az ember a sorokból példaértékű
lap teteje
További oldalak 1 2 3 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még