Mozgalmas év van a Nox énekesnője mögötte, így van mire visszanézni, s a tervezésben is élen jár, ami a jövő évet illeti.
– Az ünnep számomra a szeretetet, békét, családot, nyugalmat jelenti. Emellett minden karácsony önmagában volt élmény és csoda! Próbálok minél szebb és kedvesebb ajándékokat kitalálni a szeretteimnek, díszítgetem a lakást, és szeretek karácsonyi dalokat és filmeket nézni. – elevenítette fel Szilvi, milyen is nála az igazi ünnep.
Felejteni kellene, ha lehetne…
Karácsony után pedig visszavonhatatlanul jön a szilveszter, utána pedig az új esztendő. Ilyenkor a többség visszatekint, milyen is volt a hátrahagyott 12 hónap, s tervezget, vajon milyen is lesz az elkövetkező 12.
– Nagyon nehéz év volt a 2009-es, de rengeteg szép élményt is adott! S ha a legnagyobb örömömet kell megneveznem, az nem más, mint a „Ha én rózsa volnék” önálló turném. Sajnos rengeteg olyan dolog is volt, amelyet szívesen elfelejtenék, jövőre pedig boldogságot és sok szép koncertet kívánok magamnak.
Éld át az ünnepi pillanatot Szilvi csodás hangjával!
– zene.hu –
[2009.12.23.]
Megosztom:
Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás
A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).
Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.
A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.