2025. április 29. | kedd | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Szűcs Ádám megkönnyebbült, hogy kiszállt
Kapcsolatok
Szűcs Ádám Szilárd
Megasztár 6

Megasztár 6: Szűcs Ádám másodszor nem kapott új esélyt 

Péntek este Szűcs Ádám számára véget ért a Megasztár. A kisújszállási fiút már az első döntőben is megérintette a kiesés szele, ám akkor Falusi Mariann, a múlt heti kijelölt zsűritag megmentette. Másodszor, Mester Tamástól már nem kapott új esélyt. 

A Megasztár második döntője előtt már fergeteges hangulat uralkodott a TV2 stúdiójában, a versenyzők pokoli dalokkal készültek az estére. A felkészülésüket ezen a héten Mester Tamás segítette, aki napokat töltött velük a Megaházban. Tamás elárulta, így, hogy közelebbről is megismerte és megkedvelte a tizenegy énekest, sokkal jobban fél a döntéstől. Neki jutott ugyanis az a feladat, hogy a két legkevesebb nézői szavazatot kapott versenyző közül megmenthetett egyet, ez azonban egyet jelent azzal, hogy a másik énekes számára véget ér az álom, véget ér a Megasztár.

A tizenegy produkció után a két műsorvezető, Claudia és Tilla színpadra szólította az énekeseket, akik közül nyolcan simán tovább jutottak, a veszélyzónában három előadó maradt: Szűcs Ádám, Horváth István és Talán Attila.

A múlt héten mandulagyulladással éneklő Szűcs Ádám tegnap este már egészségesen állt színpadra a Jamiroquai Cosmic Girl című dalával. Remekül érezte magát a produkció közben, ahogy jól teljesített Horváth István is, aki a Linkin Park Numb című slágerét adta elő. Talán Attila annak ellenére, hogy hangszálgyulladással küszködik hetek óta, rengeteg dicséretet gyűjtött be produkciójával a zsűritől. Végül ő volt az, akit a közönség az újra indított szavazáson megmentett attól, hogy Mester Tamás elé kelljen állnia.

A felelősség Mester vállát nyomta, ő pedig meghozta a döntését, amely egyébként összecsengett a többi zsűritag véleményével is: Istvánt mentette meg, így Szűcs Ádám számára véget ért a verseny.

Hosszabb beszámolóért klikk ide!

Jövő pénteken már csak tíz énekes áll a Megasztár színpadára, és köztük van az, aki végül megnyeri majd a tehetségkutatót, és Magyarország hangja lesz. 

[2012.03.24.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Valódi online hitel minden rászorulónak egyéb [2025.04.21.]
gazda szolgáltatás [2025.04.14.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Felejthetetlen este Amerika nagyágyúival
Március 26-án ismét három giga headliner csapat...

Sör, whisky és heavy metal az Akváriumban - Airbourne koncerten jártunk
Március 25-én újra...

Alex Skolnick elvarázsolt minket jazz triójával
Sámán dob, black, doom és szimfonikus metal egy estén a Barba Negra Blueban - Leaves' Eyes koncerten jártunk
Nox koncerten voltunk az MVM Dome-ban - képes beszámoló
Varázslatos este Tarja Turunen és Marko Hietala társaságában a Barba Negraban
beszámolók még