2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Horányi Júlia "YOULÏ"

Horányi Juli megszólalt: "csakis védőruhában mehettünk"

Horányi Juli nagyon szeret új, izgalmas dolgokat kipróbálni. Az X-Faktor sztárja úgy döntött, egy délután erejéig méhésznek áll, és bár eleinte tartott a kaptárak körül szorgoskodó raj látványától, a szkafanderszerű ruhába bújva végül bebizonyította, akár méhészként is megállna a helyét.

Vadregényes környezetben, egy erdő szélén megbújó telepen ismerkedett a méhészet rejtelmeivel Horányi Juli. A lányt tapasztalt szakember várta a helyszínen, ahol első lépésként védőfelszerelést: overallt és kalapot kapott. A komoly óvintézkedések kissé megingatták az X-Faktor egykori versenyzőjének magabiztosságát, de végül lelkesen próbálták ki, milyen a méhészek élete.

Horányi Juli először járt méhészetben, de a szakértő jelenléte végül őt is megnyugtatta.

„Tipikus pesti lányként nagyon ritkán van alkalmam kiszabadulni a természetbe, pedig szeretem a fákat, virágokat, a napfényt és különösen izgalmas számomra új dolgokat kipróbálni. Érdekes volt belelátni, hogyan dolgoznak a méhek, de természetesen csakis védőruhában mehettünk a közelükbe. Az overál a kalappal együtt olyan volt, mint egy űrruha, szinte már vártam, hogy megszűnjön a gravitáció” – mesélte nevetve a mézrajongó énekesnő.

„Borzasztóan édesszájú vagyok, nálam mindenben elfér egy kis méz, legyen az étel vagy akár egy jó ital. Leginkább az íze miatt kedvelem, de persze az sem mellékes, hogy nagyon sok jótékony hatása van”– tette hozzá Horányi Juli.

 

[2015.07.15.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még