2025. március 16. | vasárnap | Henrietta nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
"Ha soha semmi mást nem játszok, már megérte ez a pálya” - Interjú Bot Gáborral
A nap musical dala: Bot Gábor - Getshemane (Jézus Krisztus Szupersztár)
Kapcsolatok
Bot Gábor

Nagykoncertre készül Bot Gábor

Április 23.-án vasárnap este hét órától Bot Gábor, négy és fél év után újra Önálló Nagykoncertet ad az Uránia Nemzeti Filmszínházban, megmutatván az összes arcát, már ami az énekesi pályáját illeti. 

Gábor a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen, Gulyás Dénes és Pászthy Júlia tanítványaként szerzett diplomát 2000-ben, így a koncertje első felében kis ízelítőt kapunk a számára kedves klasszikus dalaiból, áriáiból, melyeket zongorán Hegedüs Gönczy Katalin, illetve gitáron Völgyi Attila kísér majd. Gábor duett partnereként Lőrincz Judit szoprán illetve Hanczár György Tenor Énekművésznek tapsolhatunk. Az első részben egy dal erejéig megérinti Gábor az Operett műfaját is, hisz eddigi színészi pályája során szinte minden nagyoperett bonviván címszerepét eljátszhatta, elénekelhette már. A koncerten felcsendül majd a méltán elismert Kálmán Imre: Marica grófnő nagyoperett legismertebb betétdala, a Hej, cigány! 

A második részben benépesül az Uránia Mozi kicsi színpada. A 12 fős zenekar illetve a Jazz And More kórus szinte a teljes színpadot betölti majd. Ekkor  teljesedik ki Gábor, hisz ekkor énekelheti el, adhatja elő azokat a dalokat, legyen az musical, rock opera, régi klasszikus világsláger, egy kedves dal Balázs Fecótól, Charlie-tól avagy egy újabb Josh Groban dalfeldolgozás, melyek számára mind-mind nagyon kedvesek. Sok dalt énekel majd, szám szerint 18-at, s ekkor a duettpartnerei a csodálatos Füredi Nikolett és a kiváló Posta Victor színművészek lesznek. A második rész a Love Storyval kezdődik és a Gethsemane-val fejeződik be, s közben olyan zenei és érzelmi utazáson vehetünk részt, ami nem mindennapi.



Sok szeretetettel vár tehát Gábor mindenkit, április 23.-án este hét órától az Uránia Nemzeti Filmszínházba egy teljes estét betöltő kettő és fél órás koncertre.
Jegyek 2.900,-Ft-os ártól kaphatók az Uránia Nemzeti Filmszínházban illetve az Interticket jegyhálózatában.

[2017.04.20.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
MAGÁNHITEL AJÁNLAT szolgáltatás [2025.03.15.]
AZONNALI HITEL ÁTUTALÁSA AZ ÖN SZÁMLAJÁR szolgáltatás [2025.03.15.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Időutazás az Oltári srácokkal
Közel húsz év után újra összeállt az Oltári srácok...

Majka futurisztikus 2049 koncertje az Arénában - képriport
Magyarország egyik legnépszerűbb...

Megnéztük a Queensryche buliját a Dürer Kertben 
Elbúcsúztunk a dívától - megnéztük Cyndi Lauper utolsó koncertjét
Vonatoztunk a reptéren a The Night Flight Orchestra koncertjén 
Party hangulat rock koncerten - Royal Republic koncerten jártunk
Kowalsky meg a Vega: Felejthetetlen évadnyitó koncert az Arénában
beszámolók még