2024. május 12. | vasárnap | Pongrác nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

VIVA és MTV nélkül maradt a magyar háztartások húsz százaléka - Eltünt a két csatorna a DIGI TV-ről
 

Nem tudott megegyezni az MTV Networks International (MTVNI) és a Digi TV-t működtető RCS-RDS cégcsoport. A szolgáltató január elején kivette kínálatából a Comedy Central mellett a két népszerű magyar zenecsatornát, a VIVA-t és a...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.01.13.
Utolsó hozzászólás: 2010.02.09.
Hozzászólások: [37.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Bernii_Nicole 2010.01.23. 19:44 • [27]
Na figyka csak, hogy tudd most kaptuk a félévit és 5-ös vagyok nyelvtanból !!
Tudod azért, mert te nem a mai nyelv szerint beszélsz mármint nem úgy irsz..azért nem kell elítélni másokat !!
Csak, hogy tudd a mai fiatalok szeretik rövidíteni a szavakat !!
És a témához: 2 héten belül új szolgáltatóhoz megyünk, ezen már csak az váloztathat, ha visszakapjuk a VIVA-t és az MTV-t !!
samatsmith 2010.01.23. 00:06 • [26]
Néhány hozzászóló jobban tenné szerintem, ha Viva-nézés helyett a nyelvtankönyvet forgatná ily’ bőszen! „ASSZONAL”, „TUGYÁK”. (Szerintetek nem gáz ilyet leírni?)
Meglátjátok, év végén hasalás lesz ebből, ha így haladtok.
Nagybetűvel való írással, százezer felkiáltójellel ugyancsak nem mentek semmire.

Hogy a témához is szóljak: sokkal jobban zavarna, ha az eredeti, közszolgálati MTV-t szüntetnék meg (benne van a pakliban, a válság miatt mostanság alig kapnak pénzt).
De így, hogy csak a DIGI szedett ki néhány szennyadót, nyugodtan tudok aludni.

Az interneten egyébként úgyis tudtok a Vivához hasonlót találni, ha kerestek.
Maurice16 2010.01.22. 22:32 • [25]
Látom azért a régi és új csatornákban közös hogy egyikben sem azokat a klipeket játsszák amiket a nézők akarnak. Csak az egyikben a szerkesztők voltak hülyék a másikban pedig szerintem csak azokra tellik.
zsofijjaa 2010.01.22. 21:45 • [24]
Nekem is a Viva volt az a csatorna amikor felkeltem oda kapcsoltam vagy haza értem a suliból megnéztem az interaktivot amibe láthattam a kedvenceimet.. nem hiszem hogy a HIT MUSIC vagy mi az .. nem tudom:D potolna egy interaktiv műsort...
és , hogy a tizenévesek érdeklődési körével foglalkozna amikor nagy részt csak 10-20-30 éves számok mennek rajra..:/
Viki0897 2010.01.22. 14:56 • [23]
AGYÁK VISSZA A VIVÁT DE ASSZONAL!!!!!!NAGYON IMÁDOOM!!!!!MI AZ HOGY HIT TV ÉS 300 ÉVES KLIPEKET ADNAK???MIHÜLYESÉG MÁÁR????!!!!!MÁÁG AZ 5 ÉVES KISHUGOM IS A VIVÁT NÉZTEE!!!!!LÉCI LÉCI LÉCI LÉCI LÉCI TEGYÉTEK VISSZA A VIVÁT LÉCIIIII!!!!!NAGYON HIÁNYZIK!!!!!!!ÉS PERSZE AZ MTV IS!!!!!!!!!!SZÓVAL LÉCIIKE TEGYÉTEK VISSZA MINENKINEK H TUGYÁK NÉZNI AZ MTV-T ÉS A VIVÁT!!!!!!!!LÉCIII
Bernii_Nicole 2010.01.21. 17:42 • [22]
igen.igen én is 14 éves vagyok és imádom a VIVA-t kérjük vissza azonnal !! és mi is megyünk másik szolgáétatóóhoz ha ez nem történik meg ( ezt az apám mondta !!! )
Ancsa342 2010.01.20. 22:24 • [21]
Kérjük vissza a VIVA tvt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A sok gyilkolászós film helyett mindig vidámságot tudott hozni az uncsi napokba!!!!Ráadásul van egy 14 éves lányom akinek még jobban hiányzik!!!!!Ha rövid időn belül nem teszik vissza megyünk másik szolgáltatóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És szerintem nem vagyunk ezzel egyedül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bala17 2010.01.19. 20:25 • [20]
Én is kérdeztem a DIGI TV-t, hogy mi van, de semmi választ nem kaptam tőlük
"Kikerült az alapcsomagunkból" És arra a kérdésre, hogy vissza teszik-e azt felelték "Erről nem tudok nyilatkozni. Ha visszakerül akkor tudják nézni az előfizetők, ha nem, nem tudják!"
bizso 2010.01.19. 20:15 • [19]
Légyszi az aktuális fórum témával foglakozz és ne bizonyos előadók véleményézésével.
Köszi!
BIzso
zene.hu
Bernii_Nicole 2010.01.19. 20:13 • [18]
A VÉLEMÉNYEM, HOGY AZONNAL ADJÁK VISSZA... FELŐLEM MARADHAT EZ A KÉT ÚJ BÉNA CSATORNA DE A VIVA ÉS AZ MTV KELLL NEKÜNK !!!!!!
JA ÉS FEKA AHOGY LÁTOM TÖRÖLTÉL A TE ÉS AZ ÉN UTOLSÓ HOZZÁSZLÁSUNKAT... DE UTÁLOM SP-T
Előzmény: bizso • 2010.01.19. 19:33 • [17] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még