2024. április 24. | szerda | György nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csézy utazhat Belgrádba

Csézy nyerte az Eurovíziós Dalfesztivál hazai döntőjét, így ő képviselheti hazánkat, ha minden jól megy, akkor a döntőben is. A magyar győztesre egy elődöntő is vár, amit szintén a szerb fővárosban rendeznek május 22-én.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.09.15.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Gabi14 2008.09.15. 20:28 • [169]
Amúgy hogy hozzá tegyem, Adrien karrierjét tuti hogy nem ismeritek. Mert ha ilyen kérdést fel teszel hogy miért vagy hogyan sikeresebb az Olyan, mint Te album az előző kettőnél, csak annyit tudok nektek mondani:
Adriennek nagy sikere volt a Futok a szivem utánnal is ugyanis ez volt a Unisexból a menekülés.
Aztán 4 évre elvonult. És úgy jött az Olthatatlanul album amelynek nagy sikere volt a Thália szinházban 2-szer is.
Majd jött az Olyan, mint Te album és siker-sikerre halmozódott, röviden ennyi. S majd a Sportarénában adta elő az új albumot és a régi dalokat.
De Adriennek sikeresek voltak az albumai, nem mondható el, hogy egyik albummal sem nem ért volna el valamilyen sikereket.
És Adrien albumait az előző kettőt jobban szeretem mint a mostanit.
Előzmény: SzabóZé • 2008.02.13. 11:46 • [103] • Előzménykövetés 
statisztika 2008.02.19. 18:32 • [168]
Nem szokásom hozzászólni ilyen cikkekhez, ez lesz az első, de a logikátlanság kiverte a biztosítékomat.

A honlap ezen cikkének a címe: Az olvasók nagyrészénél nem Csézy a befutó
Majd szépen levezeti, hogy "kattintók 51.2 százaléka gondolta úgy, hogy nem érdemelte meg az énekesnő a dobogó legmagasabb fokát, mert volt jobb nála a fináléban" és csupán 35,4% voksolt Csézyre.
Egy kis matematika: ha van három versenyző, egyik 40%-ot kap, a másik kettő 30-30%-ot, akkor bizony 60% nem az elsőre szavazott, nem az elsőt látta volna győztesnek, 60% szerint más volt jobb, de attól még az első versenyző a nyertes a logika elvén. 15 indulónál ez még inkább igaz.

Azaz a kérdőívből való ilyen következtetés levonása LOGIKÁTLANSÁG. Nagyon az!

Ilyen elven szinte az összes versenyt meg lehetne óvni, ha kettőnél több versenyző van és a nem győztesekre adott szavazatokat összeadjuk a nyertessel szemben.
toromon 2008.02.16. 14:12 • [167]
Kihírdetem a győztest. A győztes Galambos Lajos. Tegnap olyan parádés dalpárbajt mutatott be. :D Bár ez lenne a leggyengébb zenei műsor a tévében. :D
krapovics 2008.02.14. 12:07 • [166]
Én mindig aranyos vagyok. Viszont magammal is kemény vagyok és ezt egy olyan sztártól is elvárnám, mint a Szekeres Adrien. Majd ha a Csézynél is azt fogom tapasztalni, hogy emberileg nem nőtt fel a sikeréhez, azt is szóvá fogom tenni. Egyenlőre ilyet nem érzékelek.
kovalszky 2008.02.14. 11:48 • [165]
Krapovics látod, milyen aranyos is tudsz Te lenni? neri, sok dologban egyetértek veled.

Egyébként más dalra szavaztam volna Adrien dalai közül. Jó lehetett volna az Éld most át (a hangulata miatt) vagy akár a Szívem a dalban (Adrien megmutathatta volna a hangját, az fix) is.
Előzmény: krapovics • 2008.02.14. 11:27 • [163] • Előzménykövetés 
énvagyokén 2008.02.14. 11:38 • [164]
De azt az időt valahol el kell kezdeni... És szánalmas, hogy azért mert "ez új, ezt nem adagoljuk, mert ÚGYSEM fogják szeretni" - már miért ne? Ezt csak egyes menedzserek és kiadók gondolják így. Jah, és egyes zenészek...

Nem csökkent értelmi képességű emberekről van szó, viszont érzelmi szinten azért tart a nagy többség ott, ahol, mert annyira egysíkú minden, amit kap a médiától, a tv-től, rádiótól, zenészektől, sablonos színészektől, filmektől - és sajnos ezt adja tovább is...
Előzmény: krapovics • 2008.02.14. 11:27 • [163] • Előzménykövetés 
krapovics 2008.02.14. 11:27 • [163]
Az emberek félnek az új dolgoktól és a változásoktól. Idő kell nekik hozzá, hogy megszeressék. Nem mindenki fogékony az új dolgokra azonnal.
neri 2008.02.14. 11:22 • [162]
Szerintem azért indultak ezzel és nem mással, mert bíztak abban, hogy az emberek vágynak valami másra, valami újra, valami nem sablonosra, valami nem unalmasra. Valami olyanra, ami sokak véleménye szerint valami új színt tud hozni a popzenei életbe itthon is és talán külföldön is. Szerintem bejött volna, de ezt most már nem fogjuk megtudni sajnos... ;-(
Előzmény: krapovics • 2008.02.14. 11:10 • [159] • Előzménykövetés 
krapovics 2008.02.14. 11:18 • [161]
Nagyon jó a Piszkos tánc a szakmának. De miért várjuk el a közönségtől, hogy szakértő legyen mindenki aki ott ül?
énvagyokén 2008.02.14. 11:12 • [160]
Hát éppen ez az, a rádiók nem közvetítenek értéket, de a Szívverés is nagyon hajaz az ott hallható dalokra... Szóval ne mondja senki, hogy annyira értékalapú az a dal, mert ugyanolyan sablonos, mint a többi.

Krapovics! Adrien nem indulhatott ezekkel a dalokkal, mert időhatáron túliak... Sajnos! Egyébként azt nyilatkozta valahol, hogy ha nem így lenne, akkor biztos az Olyan, mint Te-t énekelte volna, mert neki is az egyik kedvence, de a Piszkos tánc-ot is nagyon szereti.
Előzmény: gábrusz • 2008.02.14. 10:24 • [154] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még