2024. május 6. | hétfő | Ivett, Frida nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csézy utazhat Belgrádba

Csézy nyerte az Eurovíziós Dalfesztivál hazai döntőjét, így ő képviselheti hazánkat, ha minden jól megy, akkor a döntőben is. A magyar győztesre egy elődöntő is vár, amit szintén a szerb fővárosban rendeznek május 22-én.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.09.15.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

nagyabaj 2008.02.13. 10:34 • [99]
Miután 1987-ben születtél, legalábbis az adatlapod szerint, biztosan jól emlékezhetsz arra a koncertre, meg hát persze arra is, hogy kik ülhettek az első 4-5 sorban. Miután kettőnk közül, már csak az ősz hajam miatt is biztos, hogy én láttam több koncertet, és legalább annyi rálátásom és információm van az elmúl nem 10, hanem negyven év hazai pop/rock dolgairól egész biztos, hogy egy korábbi tanácsomat nem kéne figyelmen kívül hagyni.
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.13. 10:15 • [94] • Előzménykövetés 
énvagyokén 2008.02.13. 10:22 • [98]
És még mindig nem magyaráztad meg, hogy miért vitte magasan a pálmát a dal, és Adriené miért volt annyira alatta - szerinted.
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.13. 10:15 • [94] • Előzménykövetés 
nagyabaj 2008.02.13. 10:20 • [97]
Ezt szeretem a managerekben, bármi áron bármit. Mármint megmagyarázni. Ugye?
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.13. 10:15 • [94] • Előzménykövetés 
énvagyokén 2008.02.13. 10:19 • [96]
Nem, én nem tudom. Már a feje sem volt szimpi - csak egy Zséda-hasonmás (mindenben), az ilyenfajta dalokat meg csak néhány hang előadásában szeretem - Csézyében éppen nem. És ha már a Rakonczait kérem meg, hogy írjon nekem dalt, akkor addig nyúzom, amíg nem lesz ugyanolyan átlagos, mint a többi, amit más előadóknak is ír... Vagy ha mégis, kerítek hozzá valami jobb szöveget!
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.13. 10:15 • [94] • Előzménykövetés 
nagyabaj 2008.02.13. 10:17 • [95]
Na szerinted ki nem tudhatta akkor amikor a helyezetteket hátulról, emelkedő sorrendben ismertették. A zsűri szavazatainak és a zsűri helyezések ismeretében, miután a csézy a második helyen állt mit nem tudott mindenki, hogy akkor ki lehetett az első. te kis matematikus.
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.13. 09:57 • [91] • Előzménykövetés 
Wiki23 2008.02.13. 10:15 • [94]
én emlékszem arra is,mikor az Unisex már befutott és koncerteztek a budai parszínpadon. Akko az első 4-5 sorban ültek az emberek.írtó kevés ember volt kiváncsi Adrienre és a zenekarra.ne feledkezzünk már el arról,hogy mi sem voltunk mindig a csúcson.Azért mert egy dal listavezető,meg meglett életünk első aranylemeze,ne ájuljunk már el magunktól.

énvagyoknak:Csézy messze vitte a pálmát a dalával,ezt te is tudod valahol.
Előzmény: nagyabaj • 2008.02.13. 10:06 • [93] • Előzménykövetés 
nagyabaj 2008.02.13. 10:06 • [93]
Igazad van kisvakond66, valóban hoztuk a magyar formánkat. És ehhez én is csak gratulálni tudok. A gratulációmat aláfestem még egy dallal is

http://www.youtube.com/watch?v=L632GyUR1UI

Csak tudod az a forma amiről én beszélek egy másik tipikus magyar forma. a zeneértőknek, akik szintén meghallgatják ezt a dalt nem kell kommentár hozzá.

De ehhez sem: http://www.youtube.com/watch?v=FAoVxPlzZF4

Csak egyetlen egy közös van ebben a két dalban: mindkettő Thalia szinházban rendezett koncerten készült. Az utóbbin a nézők meg még fizettek is a jegyért.
Előzmény: kisvakond66 • 2008.02.12. 20:09 • [81] • Előzménykövetés 
énvagyokén 2008.02.13. 10:05 • [92]
Elmondanád, mitől volt Csézy dala olyan fantasztikus számodra?? Tök átlagos - az Eurovízión meg főleg!!
Adrien(é)ben leglább volt élet, a dalban ritmus, volt színpadkép, több mindent kihozott a hangjából, mint a Böbe... És amúgy meg mit várnál? Ujjongjon, hogy 2. lett? Nyilván csalódott, ahogy mindenki, de hogy pont a Böbe lett az első, az meg kissé életszerűtlenül jött ki, már csak hab volt a tortán...
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.13. 09:57 • [91] • Előzménykövetés 
Wiki23 2008.02.13. 09:57 • [91]
Kedves Neri!
Láttad Szekeres Adrien arcát,mikor szólították a 2.helyre?Nagyon cslódott képet vágott,holott még nem tudta,hogy ki lesz az első.Szóval neki ez fáj,és nem a CSézy győzelme.Ez csak egy ok,hogy legyen kit támadni,legyen kifogás.És valjuk be Csézy és Adrien dala között ég és föld volt,talán jobb dallal kellett volna indulnia adriennek.De ezt mások leíták előttem,akik jobban értenek ehhez.
Előzmény: neri • 2008.02.13. 08:26 • [90] • Előzménykövetés 
neri 2008.02.13. 08:26 • [90]
Adrien és Gábor leszerepelt? Ilyen hanghoz ilyen egyéniség társul?
Tudod Te, hogy miről is beszélsz? Te kicsit sem ismered Őket, ha ilyet mondasz. Mielőtt leírsz valamit győződj meg annak valósságáról. Nekik, ha figyelmesen olvastál eddig, nem a 2. hellyel van/volt gondjuk, hanem a módszerrel és azzal, hogy nem a közönség dönt, hanem a pénz. Ők annyit mondanak, hogy nem sms-sel kellene szavazni, vagy legalább is egy telefonról egy sms-t fogadjon el a rendszer! De ez sajnos nem így volt, így nem a közönség döntött, hanem a pénz. Itt van a nagy baj! Az meg, hogy korábban is nyertek olyanok, akik korábban nem voltak ismertek, ez tény. Ezzel sincs semmi gond. De azt azért tudni kell, hogy akkor még nem a közönség döntött, hanem egy szakmai zsűri. Ez azért kicsit más történet. Akkor sem lett volna semmi balhé a 2. helyből, ha mi nézők megkaptuk volna a teljes eredményt, ha láttuk volna, hogy hogyan is jött ki a végeredmény. Én a magam részéről úgy éreztem, hogy hülyének vagyok nézve és csak asszisztáltam egy cirkuszhoz. Mert miért is kell ez a nagy felhajtás, ha tudják, hogy kit akarnak kiküldeni? Vagy, ha nem is tudják, akkor is miért nem lehetett elmondani, hogy holtverseny volt és a nézők véleménye az erősebb ilyenkor? Ez így lett volna fer! Most pár nappal a verseny után már kiírhat bárki bármilyen eredményt, úgysem tudom elhinni. Az is éredekelt volna, hogy ki mennyi szavazatot kapott szám szerint. Ezt sem tudtuk meg. Tegnap volt egy műsor, ahol elmondták, hogy a verseny után 2 nappal adtak ki egy sajtóközleményt az eredményről. Miért kellett ezzel napokat várni? Miért nem mondták el a nézők eredményét és miért nem ott előttünk számolták össze a pontokat és mondták el, hogy mi a szitu. Utólag én is tudok mindenhez költeni egy mesét.
Miért nem volt úgy, mint a korábbi években, mikor is senkit sem érdekelt a közönség véleménye? Valakik eldöntötték, hogy ki menjen és mindenki belenyugodott, hogy ez van. De nem is volt meg az az illúziója senkinek sem, hogy van beleszólása az eredménybe.
Nem mondom, hogy nem tehetséges a Csézy, mert az. És tényleg sokat is tanult érte, de a megdolgozott érte egy kicsit erős nekem. Ahogy korábban is olvastam talán pont itt: egy jogász nem attól lesz jó jogász, hogy elvégezte az egyetemet és egy orvos sem attól lesz jó orvos, hogy sokat tanult, hanem a gyakorlattól. Elméletben én is tudok mindent a pingpongról és mégsem vagyok világbajnok. Nah mindegy, úgysem érdekel senkit sem a véleményem, de nem is nagyon akarom, hogy egyet értsen innen velem bárki is. Soha senki sem fogja tudni nekem bebizonyítani, hogy ez egy tiszta verseny volt. Nekem csak ez fáj nagyon!
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 78 9 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még