2024. április 26. | péntek | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Vastag Csaba

Az X-faktor győztese 2010-ben.

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.01.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.08.17.
Hozzászólások: [21.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

gk77 2008.05.26. 15:03 • [11]
Helló!Hát igen láttunk ne akartuk elhinni. mindenki dicsekszik a képpel rendesen és mégegyszer köszönjük.
ja és jó a napszemüveged:P
jah és meg vagy elégegedve a pizzázóval?XD
Hajni13 2008.05.24. 21:23 • [10]
Szia Csabi!Nagyon tetszik a hangod!Szerintem nagyon jól nézel ki!!!!Tegnap teljesült az álmom találkoztam veled Gyulafirátóton a Művelődési házban!!!Ha megtudnád írni hog mikor és hol lépsz fel nagyon örülnék!!!Előre is köszi!Hajni
e-mail címem:hajna11@citromail.hu
W!k! 2008.05.17. 13:26 • [9]
.....ja..mailem vikoca12@citromail.hu........
W!k! 2008.05.17. 13:24 • [8]
Sziasziaa Csabííííí !....nagyon szuper a hangod, iggen bírom...:P....a séród az valami fantázia..nagyon király!....mi is CSAK miattad nézzük a Popdarálót...jó volt a tegnapi adás!...ha van időd és kedved, nekem is megírhatnád, hogy mikor és hol lesz a következő fellépésed.../tutira elmegyek/..eőre is kősziii....Viki..
Ritti 2008.05.17. 00:57 • [7]
Hell!Isteni a mozgáson,ritmusod a táncod egyszerűen lenyügöző,a hajadról meg nem is beszélve eszméletlen jó(fodrász vagyok:P)!
Kérlek hogy értesíts ha valahol fel lépsz!
mail:ritha2@freemail.hu
pux
Csöpi4 2008.05.16. 17:31 • [6]
Szió Csabii:)...nagyon szuper vagy a Popdarálóban is meg amúgy is :D nagyon helyeske is vagy...a barátnőmmel mindig csak végetted nézzük a Popdarálót!és mikor lesz koncid legközelebb?hol??irj letszi!mailem:birgishaXD@azet.sk én is kösszencs!szeretüüünk!! puszika!!!Csöpi (Szlovákia)
csajszika24 2008.05.04. 19:53 • [5]
Szia Csabi!Megszeretném kérdezni,hogy hol lesz legközeleb koncerted.
Az e-mail címem:csajszika24@freemail.hu.Előre is köszönöm.
jcs8 2008.04.19. 18:34 • [4]
Drága Csaba! Mint sokunkat, úgy engem is érdekelne, hogy hol szoktál fellépni, énekelni. Azt hittem, hogy ma Nyíregyházán te is fellépsz Mészáros Árpival. De mint kiderült a színitanodásokkal volt fellépése. Szuper jó hangulat volt, legalábbis nekem felüdülés volt. Kérlek írj a jcs8@freemail.hu-ra v. üzenj az iwiwen. Isteni tehetség vagy, és sok sikereket kívánok a továbbiakban is.

Üdv: J. Csilla
tim278 2008.04.19. 10:54 • [3]
Szia Csaba!
A hangod isteni! Legalább is nekem nagyon bejön. Kérlek írd meg hol lehet téged látni és hallani! (tim278.@freemail.hu) Köszi!
h.n.1992 2008.04.14. 01:48 • [2]
szia!Hallottalak a podarálóba és iszonyat jó hangod van!!Azt szeretném kérdezni hogy bulikba fellépést válallsz e és ha igen akkor mennyiért?!lécci válaszolj az emailcimem:zsebi59@freemail.hu
előre is köszönöm!!!!
lap teteje
További oldalak «« 12 3 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még