2024. május 6. | hétfő | Ivett, Frida nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Ebből van mit tanulnunk! MTV EMA - Show a javából

Csinnadratta, sztárok, akik nem celebek és díjeső Berlinben. A német fővárosban tartották a Music Television európai zenei díjának kiosztóját.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.11.06.
Utolsó hozzászólás: 2009.11.07.
Hozzászólások: [2.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

2009.11.07. 15:16 • [2]
Szerintem az idei Music Awarrds kiemelkedő volt az előző évekhez képest. Elképesztő technikai megoldások, fantasztikus show-kat adtak elő a sztárok, főleg a lányok voltak rendkívül sexisek, fantasztikus ruházataikban,és "súnyi "mutogatásaikkal (mell,egész test, stb.). Kár, hogy szerintem a világ legnagyobb jelenlegi csapata a U2 kevés szereplési lehetőséget kapott, igaz ők nem a studióban voltak, hanem egyidőben adtak egy rövidre sikerült élő koncertet, ez rendkivül méltatlan volt a csapatra nézve. (Állitólag a MTV állt mögötte, ők nem engedték a U2-t egy igazi, megszokott hosszúságú koncert lenyomására, nem beszélve, hogy csak 10.000 potyás belépő lehetett jelen és láthatta élőben öket, a többiek egy kb.: 2 m-es fal mögött, csak hallgathatták a zenét, de semmit sem láthattak a show-ból.)

Összefoglalva, szerintem jó volt a rendezés, az előzenét nyújtó előadók kiválasztása, minden OKÉ volt. Soha rosszabat ne lássunk a jövőben!!! Üdv. mindenkinek, aki elolvasta ezt a hozzászólást: Koritsánszky Béla
bizso 2009.11.06. 05:03 • [1]
Láttad az MTV show-t? Mi a véleményed róla? Írd meg IDE!
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még