2024. május 11. | szombat | Ferenc nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Ilyen lesz a Neo FM - bemutatták a logót

Az országos zenei rádió működtetése kapcsán kitűzött cél a nívós zenei tartalom mellett a kulturális és igényes műsorszolgáltatás, és az üzletileg is rentábilis működés biztosítása. Az új csatorna az eddiginél igényesebb...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.11.12.
Utolsó hozzászólás: 2009.11.19.
Hozzászólások: [5.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Segal56 2009.11.19. 16:36 • [5]
Belehallgattam az egyikbe, KÁR VOLT!Eszembe jutott egy régi,de igaz mondás! "Aki tudja,az nem csinálhatja,aki nem ért hozzá az oktatja"Ez a két adó egy hajítófát sem ér!Valamint azok sem,akik megbulizták,hogy a két legnépszerűbb adó helyére bepréseljék ezeket a médiakannibálokat!"BRAVÓ "ORTT
Rayen 2009.11.19. 14:15 • [4]
Ez a két adó egy kalap**** nem ér
szöszke41 2009.11.19. 11:14 • [3]
hát én próbáltam hallgatni ezt a NEO-t reggel de egy nagy túró az egész!!!!!!!!!!se ez se amásik nem ér egy fabatkát sem!!Se játék,se humor csak a zagyva kevés duma,körítve idegtépő csörömpöléssel hajnalban...!!!Na most így jó ORTT?Hallgassák a rádiójaikat jó szórakozást hozzá"!
babo410 2009.11.13. 10:20 • [2]
Én is örülök, hogy nem hülyit tovább a Sláger! És te vagy bunkó!!!
zoltánia 2009.11.12. 23:55 • [1]
elég szomoru hogy a politika igy beleszol mindenbe.mire esküdtek fel??????szerintem nem erre.és ti akik ezt támogatjátok hát erre nincs szó......hallottatok a szent korona tan-ról??? gondolam nem.....nézzetek körül bunkók.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még