2024. május 6. | hétfő | Ivett, Frida nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Minden csak komédia? Meghallgattuk Zséda Rouge élő felvételét

A 2008 májusi nagykoncertből készült CD felvételit hallgattuk meg, és csodálkoztunk rá a lemez borítójából kieső reklámdömpingre.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.01.13.
Utolsó hozzászólás: 2010.01.13.
Hozzászólások: [10.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

jantarr 2010.01.13. 21:39 • [10]
Csatlakozom ventuzz-hoz. Az Aréna koncert legyen 2010-ben is. Én ott leszek megint.
Ventuzz 2010.01.13. 21:30 • [9]
Zséda a világ legjobb nője és a legjobb énekes a földön
tégla70 2010.01.13. 20:46 • [8]
:-) A magyar nyelv szépsége! Egyet értek veled!
toromon 2010.01.13. 20:34 • [7]
Bocsánat! Ezek szerint félreérthetően fogalmaztam. Én azt akartam írni, hogy ilyen jól közvetített koncertet még nem láttam. Olyan sok jó beállítást találtak, hogy az már csoda. Végre nem csak átkapcsolgatták a kamerákat, hanem gyönyörűen mozgatták.
Előzmény: tégla70 • 2010.01.13. 19:52 • [6] • Előzménykövetés 
tégla70 2010.01.13. 19:52 • [6]
14 kamera az az egy
barbi883 2010.01.13. 19:25 • [5]
Gáz ez az egész iromány! Adri egy imádnivaló énekesnő és sohasem tagadta le a múltját. Hallgasd meg újra a dvd-t, mert szerintem az elején már kiütötted magad az ámulattól.
Mityi1 2010.01.13. 19:17 • [4]
Norro te nem vagy százas. Zséda egy k…va jó csaj. És király hogy folyamatos orgazmusa van. Szánalmas irigység, ennyi jön le a cikkből….
toromon 2010.01.13. 13:53 • [3]
Kezdem azzal, hogy én a tévében láttam a koncertet, amiről it azt hiszem nem született cikk. Egy mondatban megfogalmazva Hien dalát tudom idézni. "Meseszerű kép, csak egy picit túl szép."
Az egyetlen kamerával jól leközvetített koncert, amit én láttam. Én egyenként szeretem a dalokat, de így együtt, hiányzik belőle az élet lüktetése. A Cotton'- ban sokkal több oldalukat mutatták meg négyen mint azóza egyedül Zséda. Mind finoman éneklős dal. (Nem vagyok szakember, így nem tudom jól leírni mire gondolok.) Egy jó koncerten kéne lennie játékos, dögös és a hangterjedelmet bemutató daloknak. Ez itt nekem hiányzott.
tégla70 2010.01.13. 13:14 • [2]
Nem értem, hogy miért olyan ír kritikát, aki deklaráltan nem kedveli sem a stílust, sem pedig az előadót! Sem szakmailag sem emberileg nem tudsz belekötni semmibe, ezért a saját szubjektív hozzáállásodat szummázod, mint kritika, és húzol le egy olyan koncertet, amit egyébként éppen ez az oldal kiáltott ki a 2009-es év koncertjének, ha jól emlékszem!
Csak néhány észrevétel! Ha jól látom a zene.hu is tobzódik a reklámokban, sokszor még a cikket sem tudom normálisan végig olvasni tőlük. Durván beleugranak a képernyőbe. Ehhez képest Zséda lemezén van néhány apró logo. Miért zavar ez Téged??? A támogatók nélkül ma már nincs koncert (és honlap sem!!)! Az említett kis szórólap ha figyelmesen elolvastad volna egy jótékonysági akcióra hívja fel a figyelmet. Nagyon negatívnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ebbe is bele kössön. Nem is nagyon értem ezt az írást. Egy alapjaiban véve negatív kritika, ami gyakorlatilag nem talál hibát a koncertben, azt leszámítva, hogy nem szereti Zsédát... Mások meg igen! A dalait nem valami általad feltételezett összeesküvés elmélet részeként játszák a rádiók! Sokkal inkább azért mert tetszik az embereknek. Jó érzés hallgatni. Annyira rossz amúgy neked sem lehet, ha az orgazmus jut eszedbe a hangjáról:-)
Még valami! Imázst nem lehet valaki köré építeni! Mindenki olyan, amilyen, és előbb utóbb úgyis kilóg a lóláb, ha hamis a kép a színpadon. A színpadon az előadó érzéseket, érzelmeket kell hogy közvetítsen (jó esetben!) A tetralitás része a műfajnak! Bármilyen furcsa néha a leg természetesebbnek tűnő gesztusok a legmegmunkáltabbak! Egy 20x40m es színpadon, Te sem úgy viselkednél, mint otthon a nappalidban!
Titeket idézlek, mikor leírom az én véleményem: Bravó! Zséda megmutatta! (amúgy ezt a lemez boríton találtam... ) Ti is rajta vagytok...
bizso 2010.01.13. 10:43 • [1]
Mi a véleményed a Zséda: Rouge koncert felvételéről?
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még