2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

VIVA és MTV nélkül maradt a magyar háztartások húsz százaléka - Eltünt a két csatorna a DIGI TV-ről
 

Nem tudott megegyezni az MTV Networks International (MTVNI) és a Digi TV-t működtető RCS-RDS cégcsoport. A szolgáltató január elején kivette kínálatából a Comedy Central mellett a két népszerű magyar zenecsatornát, a VIVA-t és a...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.01.13.
Utolsó hozzászólás: 2010.02.09.
Hozzászólások: [37.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

sharapova2008 2010.02.09. 12:29 • [37]
Már megint a cégcsoportok marakodása:a csatorna végén a NÉZŐ ÜL,AZ Ő ÉRDEKÜK A DÖNTŐ???
Előzmény: bizso • 2010.01.19. 19:33 • [17] • Előzménykövetés 
sharapova2008 2010.02.09. 12:25 • [36]
A Digi TV,amint elfogadható áraival aratott a hazai médiapiacon,várhatóan, hozzákezdett a csatornák "szelektálásához" számítva arra,hogy ha 52 helyett idővel mondjuk 20 csatornát működtet,akkor sem hagyják tömegesen ott a nézők őket,mert már megundorodtak a T-Home-tól,az UPC-től és a kisebb balfácán szolgáltatótól.Nem a zenei csatornák levétele az első húzás a Digi TV részéről,hasonló felháborodást váltott ki az igen kedvelt Filmmúzeum eltüntetése is,a nézők reklámációira a cég még csak nem is válaszol,vagyis a Digi Zrt is belépett a monpolista-multi média szolgáltatók közé.Eközben a Fogyasztóvédelem,a Nemzeti Hírközlési Hatóság,az ORTT teljesen tehetetlen,nem is tudni,miért is vannak,a szolgáltatók kényükre-kedvükre játszadoznak a fogyasztókkal:árban,kínálatban,kapcsolatokban...! Ez lenne a jogállami demokrácia???
Sz-Nora 2010.02.01. 16:08 • [35]
Sziasztok.
Nemhiszem h sokat érek vele, de indítottam egy petíciót a vivával és az mtv-vel kapcsolatban,és arra szeretnélek kérni hogy aki gondolja írja alá.
Regisztrálni kell,vagy akinek van twittere az azzal be tud lépni, és e-mailben megerősíteni h aláírtad, de szerintem ennyit igazán megér, hátha elérünk vele valamit. =)
http://www.petitionspot.com/petitions/digitv itt tekerjetek picit le és ott megtaláljátok ahol alá lehet írni.
Lécci akinek van pár perce rá az írja alá. Köszönöm előre is =)
fruzsy94 2010.01.31. 11:46 • [34]
Remélem sikerül megegyezni mert én a vivát akarom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minden reggel arra keltem, ebéd közbe néztem és este is mindig azt hallgattam :( Adjátok vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(
Mieza 2010.01.29. 18:30 • [33]
Pl.:" irsz", ami ugye írsz, és a központozások teljes hiánya. Ha azt mondod, hogy ötös vagy, akkor ilyenekre is figyelned kellene.
Én sosem dicsekedtem a nyelvtan tudásommal, és a tanárommal sem, aki most már akadémikus. ;)
Van bátorságod? Akkor mutasd meg a tanárodnak a hozzászólásaidat, főleg azt, amit kritizáltam.
Viszont ha lerontja a jegyed, az nem az én hibám lesz! :)

Azonban ez nem ennek a fórumnak a témája, részemről itt lezárva!
Előzmény: Bernii_Nicole • 2010.01.28. 21:02 • [32] • Előzménykövetés 
Bernii_Nicole 2010.01.28. 21:02 • [32]
Hát üdvözölheted is, szeretnéd ha Neked is lett volna ilyen tanárod !! De arra kiváncsi lennék, hogy mi az a helyesírási hiba amit találtál a hozzászólásomban ??! Kérlek írd le nekem mert nemtudom miről beszélsz !!

A témához : Az apám már nézi a szolgáltatókat és legkésöbb február végén viszlát DIGI !!
Mieza 2010.01.28. 06:58 • [31]
Bernii: 5-ös nyelvtanból!? Első olvasatra rögtön 4! nyelvtani hibát találtam ebben a rövid hozzászólásodban! ;) Üdvözlöm a nyelvtan tanárodat! :)

A témához: akinek szüksége van ezekre a csatornákra, az igenis váltson szolgáltatót! Nem mi vagyunk értük, hanem ők értünk! Talán tanulnak abból valamit, ha elkezd csökkenni az előfizetői létszám.
Ez mindegyikre igaz...
nbettii 2010.01.24. 15:14 • [30]
ADJÁK VISSZA A VIVATV-T!!!!!! ami helyette van az szörnyű..
mellesleg a digitv is pórul fog járni, mert nagyon sokan szeretik a vivatv-t és ha nem adják vissza sokan más szólgáltatóhoz mennek ( köztük énis)
Maurice16 2010.01.24. 00:21 • [29]
Nem akarok kötekedni de abban tényleg igaza van a sok kislánynak hogy a szüleik nem fogják sokáig bírni, hogy azok sírnak amiatt a 2 csatorna miatt és lehet hogy ezért tényleg sokan szolgáltatót fognak váltani és így a DIGI TV el fog esni egy jelentős bevételi forrástól amely talán nagyobb mint mint az a plusz amit fizettek volna az ennek a cégnek ezekért a csatornákért. Ha így nézzük akkor az MTVNI nem veszít semmit ezzel szemben a DIGI pedig csak veszíthet, szóval ez ebből a szempontból eléggé rossz döntés volt.
samatsmith 2010.01.23. 22:47 • [28]
Szia!
Én is mai fiatal vagyok, annyira hogy 17.
A nyelvtanjegynél nem rád gondoltam, csak olvastam a Viva oldalán is a cikket, és a kettő együtt már sok volt.
Már csak azért is, mert ha valaki olyan helyesírással keresi fel a Digit, - a levél tartalmától függetlenül - nem fogják komolyan venni.
SMS-ben amúgy én is szoktam rövidíteni, MSN-en is néha (fórumon nem).
Visszatérve a témához, szerintem sokkal inkább az MTV+Viva tehet arról, hogy leszedték őket.
Valószínűleg túl sokat kérhettek, pedig nekik is az érdekük lenne, hogy elérhetők legyenek.
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még