2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Mély Torok

Meghallgattuk Majsai Gábor: Póker című albumát

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2006.04.03.
Utolsó hozzászólás: 2006.04.05.
Hozzászólások: [6.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Beta 2006.04.05. 15:17 • [6]
Mi van Majsai rajongók/ellenzők! Ennyire nem fórumoztok? Sokkal jobban kellene figyelni a megjelenésekre. Most, hogy végre megjelent ez a régen várt hang, ki lehetne fejteni a véleményeket. Hiányolom, hogy nem mindenki erről beszél.
Peca Néni 2006.04.05. 01:40 • [5]
Kedves Radics Gábor!
Kigyelmed egész egyszerűen nem ért a kritikához, és a zenéhez se nagyon.
Amit írt Majsai Pajtás CD-jéről, az egyszerűen SZAMÁRSÁG!
Üdv:
Peca Néni, aki már Joe Cocker gyermekkorában is jó zenéket hallgatott.
Beta 2006.04.03. 14:12 • [4]
Hello schmidthoffer! Most látom csak, hogy egyet gondoltunk, miközben én írtam, azalatt te is beírtál. Igazad van. Én is úgy gondolom, hogy inkább kevés, hamar lejár a lemez, én is még szívesen hallgatnám tovább.
Előzmény: schmidthoffer • 2006.04.03. 14:02 • [2] • Előzménykövetés 
Beta 2006.04.03. 14:06 • [3]
Nem értem kedves Radics Gábor! Mintha nem értékelné a helyén Majsait! Talán rock lemezként kínálják az új albumot? Akkor meg mi a gond? Végre egy élvezhető, dallamos lemez egy kitűnő hanggal. A mai ízlés szerint nyomatott rapülők sem tudnak mindenkit kielégíteni. Meg kellene próbálni, hogy ha a rádiók, TV-k többet játszanák - keresnék-e jobban? Mert csak ezen múlik. Vagy úgy gondolja, hogy egy ilyen leányálom külső és hang nem lenne újra és újra siker? Komoly, igényes, jól megkomponált lemez. Nem kell feltétlenül besorolni az Ön regisztrációjába. Hagyni kell szabadon érvényesülni, majd meglátjuk kinek mennyire tetszik. Beta
schmidthoffer 2006.04.03. 14:02 • [2]
Én is úgy gondolom, hogy aki a lemezkritikát írta, az nem nagyon figyelt oda a lemezre úgy egészében. Mi az, hogy "kertvárosi" meg "steril"?? Miért ugyanaz a feelingje a lassú rockballadának meg a karibi érzésnek?? ami mellesleg egy abszolút groteszk nóta. Mitől "unalmas" egy ekkora formátumú hangot hallgatni?? Szerintem inkább túl rövid a lemez, mert én még hallgatnám egy kicsit :-) Az a baj, hogy a kritika írója egészen mást írt volna, ha ugyanez a lemez nem magyarul, hanem angolul szólalna meg... Akkor talán jobban oda tudott volna figyelni a zeneiségére. így azonban nem tudott megszabadulni azoktól a kliséktől, amelyeket egy kritikaíró Magyarországon óhatatlanul magához vesz, amikor eszement profi produkcióval találkozik: hirtelen elkezd feszengeni, mert nincs hozzászokva ilyen fokú profizmushoz... Na, ez legyen a legnagyobb baja a Majsainak :-))))
isadora 2006.04.03. 12:15 • [1]
A Majsai Gabi lemeze szuper, kedvencem a Jöhet a zápor. Az nem is baj, hogy annyira nem rokkenroll-os, mert azt úgysem szeretem. A legjobb, ahogy ez a pasi ősi erővel "nyög". Kár, hogy ez a tipusú naturális, ösztönös feeling már kiveszett ezekből a mai műmájer fiúkból.
Üdv: Isadora
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még