2024. április 19. | péntek | Emma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Nyuszkó,Nyuszó 2008.05.23. 11:02 • [177]
Szia Lala! én nagyon imádom a Kozmixot az-az téged és Hozsót nagyon szeretlek titeket Kisbéren lakom és azt szeretném tőled megkérdezni hogy egyszer valaha az életben el e fogtok egyszer vagy töbször jönni:D nagyon örülnék neki mert sajnos még nem volt veletek alkalmam talizni és nagyon szeretnék!:( na csak ennyit akartam drága sok sikert a további életben nektek puszika:).
lloops 2008.04.22. 11:02 • [176]
http://www.youtube.com/watch?v=ZqlkOTAJFlw
koheva 2008.04.13. 21:03 • [175]
Szia Lala!
Láttalak az Esti frizbi c. műsorban. Gratulálok az intelligens, őszinte beszélgetéshez. Így kell ezt csinálni a riporterekkel. Igazad van: nem a magánélet konkrét kiteregetését várja tőled az, aki igazán kíváncsi rád, hanem - bármilyen témáról is legyen szó- a gondolkodásmódodra és az érzéseidre. Kívánom neked, hogy dalaiddal sokáig szerezz örömet a közönségnek és a magánéletben is találd meg a boldogságot úgy, hogy közben hű tudj maradni ÖNMAGADHOZ(mert szerintem is NEKED van igazad).
Marcsi12 2008.04.08. 20:39 • [174]
Szia Lala! Nagyon tetszik az új klipped , és a Kozmix-tól is az új 4 változat a legelső számbol a 2008 -as változat , (Mától fogva,holnap után) sok sikert kivánok neked és a kozmix eggyütesdnek, azt szeretném meg kérdezni ,hogy mostanába merre léptek fell , ledudnál írni egy fellépüési listát? Elöre is kösz! szia Marcsi12
yx 2008.04.08. 16:57 • [173]
Szia Lala!
Nagyon megható számomra a Szeress videoklipje, ilyet még nem éreztem. Olyan sok érzés van benne ahogy énekeled! Van valóság alapja, ugye? A Viva tv-n szoktam nézni.Sajnos nincs se cd, se dvd-lejátszóm, pedig mindig ezt hallgatnám.
Csak gratulálni szeretnék . Sok boldogságot kívánok neked!
(várom a válaszod)
Szia
Fáni 2008.04.05. 23:12 • [172]
Szia Lala!

Ma láttam itt a neten az új számodat.Gratuláció hozzá,mert nagyon jól sikerült!!!!
Utóljára akkor sírtam így mikor megszületett a lányom aki most másfél éves.Ezt az érzést nem is lehet igazából megfogalmazni.Nagyon jó!
Sajnálom,hogy nem ismerhetjük egymást személyesen,mert egy ilyen embernek óriási szíve lehet.

Minden jót neked!
Remélem válaszolaz majd!
(hugi) 2008.04.03. 20:53 • [171]
Szia, Lala! mult héten az a jó hír jutott a fülembe , hogy nyáron ellátogatsz hozzánk :isztimérre vagyis ellátogattok...Azt szeretném kérdezni,hogy ez tényleg igaz e?
rieika 2008.03.24. 14:16 • [170]
Hello Lala,

Ne haragudjal hogy ha hibasan irok magyarul, nem az elso nyelvem, but here goes!

Nagyon regota szeretem a Kozmixot, es amikor ezt a szeress ujra szamot hallotam, haat, ez is mindjart meg tetszett.
Nagyon komoly egy szam, bogtem mint egy baba, annyira meghato!

Van par kerdesem ha nem baj, szeretnem tudni hogy hol lett filmezve a "kell meg egy szo" video?
Van e video a "egy kis vilag" szamnak?
Es jossz e vagy jottok e valamikor Kanadaba? Sajnos tavaly nyaron amikor en voltam MO-gon, nem sikerult nekem eljutni egy koncertre se. :(

Koszonom az idodet
Minden jot kivanok!
Rieika
Lányi Lala 2008.03.07. 23:38 • [169]
Hűűű Ancsa, megtaláltad a New Times-ot? :) MAnapság egyre-többet gondolok rá
és arra a világra amiről "szól". Talán hamarosan picit visszahozom ezeket a hangulatokat.
Végülis az a 8,-as DM hangulat rántott ki a komolyzenéből és kezdtem el "zenekarosdit játszani".
Szóval még ki tudja mit hoz a jövő...rájöttem hogy nem tudk zene nélkül élni, még ha néha volt
is ilyen gondolatom mostanában. Egyszerűen a zene az ecsetem és a szövegek a palettám...
...és ez már így marad. :)

Remélem sikerül még sok-sok dallal élményeket szereznem Neked is!

Üdv,
Lala
Előzmény: ancsabanyek • 2008.03.06. 20:48 • [167] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2008.03.07. 23:34 • [168]
Köszönöm "Krisztina1" :)
Már azon gondolkoztam a napokban, hogy igazából milyen rosszfej vagyok,
hiszen nem szórakoztatom az embereket, hanem megsiratom...
...ugyanis nagyon kedves és szép hozzászólásokkal kedveskedtek/kedveskednek,
de végülis szép dolog hogy sírós érzéseket váltok ki az emberekből???
Nem ez volt a célom esküszüszöm :)

Komolyra fordítva...tényleg köszönöm és Neked is minden szépet/jót kívánok!

Lala
Előzmény: Krisztina1 • 2008.02.21. 10:42 • [166] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 7 8 9 10(11-19) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még