2024. április 25. | csütörtök | Márk nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Lányi Lala 2006.11.30. 16:41 • [117]
Kedves Wendy és Szindy!

Aranyosak vagytok, hogy megosztjátok velem érzéseiteket személyemmel kapcsolatban és köszönöm, hogy "felnyitottátok" a szememet! Ez is egy vélemény, így elfogadom. Kérdésetekre válaszolva: gondolkoztam rajta hogy egyszer abbahagyom a zenei pályafutásomat, de nem az általatok említett okok miatt. Tudjátok inkább az a jellemző, hogy szeretik azt amit csinálok és ezért van az a sok aranylemeznek nevezett micsoda a falamon. Sosem állítottam, hogy jó énekes vagyok, de igyekszem a tőlem telhető maximumot adni mindig, midenhol. Mindenesetre örülök a bicínium éneklésért kapott első díjaimnak is, amit nem prózai előadásért kaptam. Van még sok más is, de Isten ments, hogy villogni látszódjak. Nem tudom kit tartotok nem "norma" embernek. A hallagtóságom tapasztalatom szerint nem behatárolható, így van köztük komoly üzletembertől a naplopón keresztül a sajnálatosan fogyatékosokig sokmindenki. Szerintem egyikük sem szeretné azt hinni, hogy talán a nem "norma" kifejezés, rájuk nézve valami negatív jelző kíván lenni. Bízom benne, hogy nem. Azért egy igazi példaképet szívesen vennék tőletek, mivel kíváncsivá tettetek....honnan a választékos szókincsetek.
Szeretettel kívánok további szépeket!

Lala
Előzmény: me • 2006.11.30. 15:41 • [116] • Előzménykövetés 
me 2006.11.30. 15:41 • [116]
Csá! Gondoltál már arra, hogy abbahagyod a zenei "karriered" tovább való építését? Esetleg amiatt, h a hangod k***sz***r,vagy talán mert nincs olyan norma ember aki a te dalaidat hallgatná....UTÁLUUUUNNK!!!!! Wendy és Szindy
KOZMIXcsaj 2006.11.30. 07:15 • [115]
Szió Lala.
Lesz még klip a lemezről? Készül már az új nagylemez? Mikorra várható?
Puszi: Ildikó
Marci 2006.10.08. 09:56 • [114]
CSáCsá!!!!!!!!!!!!!!

Kozmix - Várok rád (Peat Jr. & Fernando Klubb traxx mix)

kijön maxin????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


:D :D :D :D
8lion8 2006.10.07. 15:00 • [113]
Szia Lala! Szeretnék pár kérdést feltenni.
Mikor döntötted el, h a zenével fogsz foglalkozni? Mit szólt hozzá a családod, mert némely családban a zenével való "foglalkozás" nem szimpatikus. Hogy érezted magad a legelső fellépéseden és most? Honnan jött az ötlet, h feldolgozzátok a Kell még egy szó-t, és ez sok után járást követelt?
Remélem még sokáig fogsz zenélni!
Ketrin 2006.10.04. 18:10 • [112]
Gondolom ezzel vagyunk így néhányan.:))Ha nem veszed tolakodásnak, neked konkrétan mi ez a másik véglet?Gondolok itt arra,hogy az úgynevezett "nagy világmegváltó" dalokat szereted vagy konkrét előadók vannak, akiket hallgatsz?Egyébként az a véleményem, hogy a Kozmix dalaiból mindig is a pozitív életszemlélet árad és ez "átjön" azoknak is, akik hallgatják.A líraibb dalokban pedig mindig jelen van az érzelem.
Lányi Lala 2006.10.03. 18:12 • [111]
Köszi Ketrin!

Annál is inkább örülök a pozitív kritikádnak, mert én írtam ezt a "Holnapután"-t is :)
Én is szeretem az ilyen világot megváltani NEM akaró dalokat, bár gyakrabban hallgatom a másik végletet..
Előzmény: Ketrin • 2006.10.03. 17:45 • [109] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.10.03. 18:11 • [110]
Köszi Marci! Valóban sokat változott a style a kezdetek óta, de ez szerintem normális.
Gondolom márTe sem a matchbox-okkal ütöd el az időt ahogy múlnak az évek hanem mással.... :)
Idővel változnak az igényeink, vágyaink, céljaink s olykor még nézeteink is.
Ennek ellenére minden dolgában ott van legbelül az EMBER aki "TE" vagy és az jó esetben
sosem vész el az események folyásában....
Így van ez a kozmix dalokkal is. Mindíg a megújulás ami új életet adott nekünk, de a dalokban azért még ma is van valami azonos a régi önmagunkból is.
Előzmény: Marci • 2006.09.15. 22:16 • [108] • Előzménykövetés 
Ketrin 2006.10.03. 17:45 • [109]
Szia Lala!Nagyon tetszik a Holnapután című dalotok!Nagyon eltaláltátok!Az a fajta feeling,amit nekem jelent ez a dal,nagyon szimpatikus.
Marci 2006.09.15. 22:16 • [108]
Hy ALl!!!!!

Pár év alatt milyen sokat változott a stye.
Még 99' ben mit játszottatok és most mit játszotok

de KIRÁLYOK vagytok:D:D:D:D
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 78 9 10(11-19) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még