2024. április 25. | csütörtök | Márk nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

KOZMIXcsaj 2006.09.07. 13:15 • [107]
Hát tényleg jol meg lett csavarva :))) Jó-jó nem fogok találgatni ;-)
Majd TŐLED várom a friss infokat ;-)
Pussz. (Benikének is :-) )
Előzmény: Lányi Lala • 2006.09.07. 13:12 • [106] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.09.07. 13:12 • [106]
KOZMIXcsaj!

Ne találgass, úgysem jössz rá a megfejtésre hidd el :) Jól megcsavartam a dolgokat :)))))

L.
Előzmény: KOZMIXcsaj • 2006.09.07. 13:10 • [104] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.09.07. 13:11 • [105]
...ja igen a koncert. Ahhoz hogy koncert legyen, nem csak az én munkámra van szükség, nekem pedig nincs most elegendő ráfordítható időm sajnos. Ha nem így volna, tőlem bármikor lehetne hiszen nagyon szeretném...

Másrészt pedig egyszerűen túlságosan is sok a meghívásunk ahhoz, hogy most ne vállaljunk egyáltalán fellépést.
Sok zenekar volt úgy hogy egyszercsak kijelentette hogy mostantól nem vállal fél órás fellépést, csak élő koncertet.
Ez nagyon szép, de vizsgáljuk meg a hátteret is :)
Egy-két szerencsés kivételével mindegyik azért lépett át a másik világba, mert nem volt elegendő fellépés meghívása, így nem is okozott zökkenőt az életükben. A kozmix viszont a mai napig a legnagyobb rendezvényektől a legkisebb diszkókig nagyon sikeresen működik, így nincs értelme kizárnunk ezeket a lehetőségeket az életünkből hiszen a koncert az ezt jelentené - legalábbis egy időre. MIvel minden buliban élőben nyomom a kezdetek óta igy minden buli egy "mini" koncert. Sok fellépésünk alakult mostanában úgy, hogy közel 1 órásra sikeredett, mert egyszerűen nem lehetett abbahagyni. Ennek ellenére a koncert dolog nagyon foglalkoztat, de amint említettem ez akkor az igazi, ha nem csak engem foglalkoztat enniyre... :)

Előzmény: KOZMIXcsaj • 2006.09.07. 07:24 • [102] • Előzménykövetés 
KOZMIXcsaj 2006.09.07. 13:10 • [104]
Akkor tényleg nem az új dalt kapták meg, hanem a régi lemezrol. :(( Nah,de sebaj. Akkor én vagyok rosszul informálva ezek szerint. Bocsikaaaa. Mert azt hittem a Holnapután lemezrol készul remix dal és klipp.
Akkor kiváncsian és turelemmel várom az új dalt :-)
Előzmény: Lányi Lala • 2006.09.07. 13:03 • [103] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.09.07. 13:03 • [103]
Hali KOZMIXcsaj!
Hm...meglepődnék ha a valós infók birtokában volnál jelen esetben :) Ugyanis NEM kaptak még hivatalos kislemezhez vagy bármi máshoz sávokat Peat Jr.-ék... és NEM beszéltünk még új remixről. Lehet hogy a Hozsó magánakciója hogy esetleg a régi sávokból adott nekik "játszadozni", de az nem ugyanaz mint amiről most beszélünk :) Az új dal most készül, egészen pontosan teganap és ma s talán még holnap is. Csak ezután kaphat bárki bármilyen sávot vagy dalt remixelés céljából. Azonban nem tudom hogy honnan szerzed az ilyen megalapozottnak tűnő dezinformációkat???

A kimoderálás valóban azért történhetett, mert a rendszer hosszabb várakozás után sem irta be a válaszomat, így rányomtam még kétszer. Végül mégis háromszor került ki a beírásom. Már emlitettem a kezdet kezdetén a tisztelt weboldal üzemeltetőnek, hogy JÓ VOLNA MODERÁCÓS JOGOSULTSÁG itt a fórumomon, hiszen ilyen blődli hibák nem fordulnának elő. Ugyanis elég sz..ul néz ki egy "kimoderáltul a üzenetet" c. megjegyzés, amikor nem kimoderálásról van szó, hanem csak más problémákból adódó hibák helyrehozásáról :)


Előzmény: KOZMIXcsaj • 2006.09.07. 07:20 • [101] • Előzménykövetés 
KOZMIXcsaj 2006.09.07. 07:24 • [102]
Jah, Lala, még egy kérdés...
Valószinű, hogy még idén lesz nagykoncert?? Bár sajna azt gondolom, hogy nem, ami nagyon elszomorit :((((
Annyira kár, hogy a Kozmix a házban lemezbemutató után nem volt nagykoncertetek, ez vmikor 1998-ban volt, ha jol gondolom, annak már 8éve :((((( S én még akkor kicsi voltam :-))))) , és nem tudtam elmenni :(((
KOZMIXcsaj 2006.09.07. 07:20 • [101]
He-he, En errol már rég tudok :)))) És azt is tudom, hogy két dalt adtatok neki, h.készítsen belole remixet.
Két beírásod ki volt moderálva :shock: , de miért??? Mi olyat írhattál be??
Tényleg jo kis meglepi volt. Koszike.
Puszi!
Ildikó
Előzmény: Lányi Lala • 2006.09.06. 19:30 • [99] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.09.06. 19:32 • [100]
KOZMIXcsaj amint észrevetted megvolt a meglepi :)
Előzmény: KOZMIXcsaj • 2006.08.22. 07:05 • [91] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.09.06. 19:30 • [99]
Szia Marci!

Mostmár hamarosan új dal és videoklip is lesz...kis türelem!
Nem kizárt hogy a Peat Jr és Fernandó is mixel majd a dalból. Szeretem a munkáikat...
Üdv,
L.

U.i.: Köszi :)
Előzmény: Marci • 2006.08.26. 08:22 • [92] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.09.06. 19:28 • [98]
Szia Ildi!

Köszi szépen Neked is!
A zenei kérdést már többen felhozták, ha jól emlékszem még itt is a fórumon, szóval aha visszatekintesz az előzmények irányába akkor választ kapsz. De a kozmix fórumon biztos, ugyanis olyan sokszor megválaszoltam már ezt a kérdést hogy nehezen futok neki ismét :)
Mindenesetre azt mondhatom, hogy nincs recept és előre meghatározott módszer. Ami mindenképp kell hozzá az a kitartás és a rengeteg munka sok-sok lemondással. Hatványozottan igaz az állítás, miszerint egésu embert kíván az "ügy". Ja és az is kérdés hogy számodra mit jelent az elindulás ezen a pályán. A "vicces" akarok lenni akkor azt mondom hogy indulj el bármilyen valóságshow jellegű műsorban, vagy egy tehetségkutató versenyen. A leggyszerűbb út és a legygorsabb ahcsak nincs egy halom pénzed a bankszámlán vagy egy nagyon befolyásos barátod a média világában. Nekem egyik sem volt. Ezért tartott sok évig. Viszont a lépcsőfokok végigjárása sokkal stabilabb talajt biztosít mint bármi más. Tudom hogy milyen áron mennyi munkával sikerült és ezt senki nem veheti el tőlem. EZt az utat javaslom mindenkinek aki hosszútávra tervez a zenei szakmábnan...

Nekes is minden szépet és jót!

L.
Előzmény: zoey • 2006.08.30. 21:21 • [93] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89 10(11-19) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még