2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Nincs több titok! Megvan a Viva Comet 2010 jelöltjeinek névsora!

Végre kiderült, hogy mely hazai előadók rághatják le a körmüket júniusig, azaz nyilvánossá vált, kik az idei Viva Comet jelöltek. A sajtótájékoztatóról élőben jelentjük.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.05.04.
Utolsó hozzászólás: 2010.06.18.
Hozzászólások: [18.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Maurice16 2010.05.06. 00:04 • [8]
Na jó a Crystal-t tényleg bojkottálták, de ez kizárólag Lengyel Attila (a VIVA TV atyaúristene) hibája, mert lehet, hogy nagy TVcsatornák igazgatója, de emellett egy idióta. Nagyon rosszul csinálja a VIVA vezetését, azok a zenék mennek, amiket ő akar és amiket olcsón megszereznek hónapokkal később. Nem az megy a VIVA-n, amit a nézők akarnak. A nézők 1,5 éve panaszkodnak a VIVA Chart miatt, olyan szinten, hogy pár hónapja a regisztráltak egy részét kitiltották a honlapról. Dobrády Ákos is csinálhatott egy videoklipet egy világsztárral, de az sem került fel.

Egyébként a Mon Cheri egy együttes. Két dalcímet mondok neked tőlük: Ki a király?, ÚÚ ÁÁ
Ebből az első benyomás?:Ratyi. És ez az igazság is

Egyébként semmi logika sincs a jelölésükben. 2 klipjük van, alig nézték meg azokat Youtube-on, a Fent és Lent listán mindig a Lentben voltak és fel sem kerültek a VIVA Chart-ra.

Ott van pl. Rami aki már vezette is, vagy Brasch Bence a Csillag Születikből. De nem. EGy ilyen nyomorult együttest kellett jelölni.
Berta 2010.05.05. 22:51 • [7]
Na Ja!Egyáltalán ki a fene ez a MOn Cheri?
Nekem inkább az a problémám,hogy bizonyos előadókat bojtottálnak,mint pl a Crystalt is.
Tavaly kiadtak egy csodaszép albumot,forgattak egy csodaszép videóklipet,s ez még a VIVA CHART SHOW-ra se került fel.Mi ez,ha nem bojtottáció?
S nem csak zeneileg,hanem emberileg is sokkal többet érnek,mint némelyik előadó! (tiszletet a kivételeknek,mert azért van egy pár jó előadó a felsoroltak közül,mint pl. Noémi Virág,Lola,és Unique).
Inkább szánalmas,ami a magyar könnyűzene iparban van!
Na erről ennyit!
Maurice16 2010.05.05. 22:36 • [6]
Ezért is van az hogy nem értem a Mon Cheri jelölését.
Én tüntetést szervezek az ellen.
Maurice16 2010.05.05. 22:35 • [5]
Laci98
Ugye tisztában vagy azzal, hogy ezt a Comet-et azért kaphatják mert az 2009-2010-es szezonban olyan csináltak, aminek nyoma maradt a VIVA-n?
Laci89 2010.05.05. 16:16 • [4]
S Hogy mért a Crystalnak kéne kapnija az életmű díjat!! http://www.youtube.com/watch?v=IHtKYlV3Bs4 2007-es Comet Európa szintű show műsoruk volt. 1998-ban alakultak, azóta sikerük töretlen.
jazzboy54 2010.05.04. 20:53 • [3]
A Viva Comet jelöltjeinek névsora a magyar könnyűzenei élet szégyene. Ilyen silány előadók miatt tart itt a magyar rock-pop-blues -jazz stb. zene ahol van. Ez vicc kategória.
Maurice16 2010.05.04. 19:40 • [2]
A Mon Cheri-n kívül minden jelölttel meg vagyok elégedve. De azzal nagyon nem. Botrány, hogy azt is jelölték.
Laci89 2010.05.04. 16:44 • [1]
Elöszöris a Viva Comet nem a tehetséges zenészeket jutalmazza.
Jush és Jutta zeneileg 0 hangilag is. Minek jelölik? Barbee?? Hát az meg a másik,énekelni nem tud.
Énekesnő:Lajtai Kati (Crystal),Zséda,P.Szabó Szilvi,Szekeres Adrien,Szinetár Dóra
Énekes: Kasza Tibor (Crystal),Dobrádi Ákos,Ákos,Bereczki Zoltán,Bálint Ádám
Együttes kategoriában: CRYSTAl,Nox,Zanzibar,Neoton, öket jelöltem volna.
Sajnos a Viva tv nem az igényes zenét játsza,hanem felfutatt idolokat,akik nem tehetségesek. 2006-os Comet meg nevetséges volt a Thokio Hotelről szólt az egész díjátadó... ÉLETMŰ DÍJAT A CRYSTALnak itélném oda a helyükben.
lap teteje
További oldalak «« 12
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még