2024. május 1. | szerda | MUNKA ÜNN.,Fülöp, Jakab nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Legnépszerűbb musicalszínész: Megvan a döntősök névsora!

Éjfélkor lezárult a szavazás, tehát az addig beérkezett szavazatokat vettük figyelembe, s ez alapján végre kiderült, hogy a szerkesztőségünk által meghatározott 5 musicalszínészhez melyik 10 név csatlakozik, hogy megmérkőzzön a...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.03.13.
Utolsó hozzászólás: 2008.03.18.
Hozzászólások: [52.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Guthwine 2008.03.18. 17:25 • [52]
Én azt gondolom hogy teljesen felesleges itt a színészeket szidni meg bunkózni, ez a szavazás arra ment hogy felmérje kinek hány rajongója van, és hát Gézának van több, ez van, de ettől még senki sem lett se több se kevesebb.
timcsi02 2008.03.18. 16:34 • [51]
Te tényleg egy esemény alapján ítélsz meg valakit? Széllel szemben éneklés alapján?
Én láttam a Vámpírok Báljában, a Rómeó és Júliában, a Macskákban, a Hodiniben, a Bál a Szavolyban és még sorolhatnám és ezek alapján szavaztam. Ja és egyszer, ahogy azt a gép engedte....
Előzmény: SH1 • 2008.03.18. 15:54 • [48] • Előzménykövetés 
SH1 2008.03.18. 16:06 • [50]
ez a mérges magyar virtus, aki azt gondolta, hogy tisztességes egy ilyen szavazás. de feleslegesen.
Előzmény: NF • 2008.03.18. 16:04 • [49] • Előzménykövetés 
NF 2008.03.18. 16:04 • [49]
Széllel szemben (füledben a zenekarral) sok mindent nehéz csinálni..., de énekelni azt nagyon (főleg ezt a dalt).
Na ez a hozzászólás az igazi "magyar virtus"...
SH1 2008.03.18. 15:54 • [48]
Igen, szép volt a Hazám, Hazám. Főleg amíg a végén bele nem falsolt kétszer.
Előzmény: timcsi02 • 2008.03.18. 13:40 • [44] • Előzménykövetés 
erika49 2008.03.18. 15:12 • [47]
Nagy Sándor a legfantasztikusabb, legjobb, őa csúcs, szerintem!!!!!
tiffany 2008.03.18. 14:37 • [46]
Most (utólag) elovastam a szavazás kiírását is, ebben egyetlen szó nem esik arról, hogy egy ember (egy gép) egyszer vehet részt a szavazásban....:-S Tehát aki most vett ilyenben részt először ezt honnan is tudhatná? mikor a Tv-s stb. továbbjutásokhoz is akárháynszor lehet egy mobilról szavazni? És ezek után pláne nem lenne fair senkit kizárni, hiszen nem egyértelmű a szavazás meghirdetése....
tiffany 2008.03.18. 14:20 • [45]
Visszaolvastam, és ha jól emlékszem, ezt a több családtag-egy otthoni gép problémát Te is felvetetted....
Én KÉREM A ZENE.HU SZERKESZTŐIT, HOGY AZÉRT, HOGY NE LEGYEN VITA, ÉS NE ESSEN KI SENKI, SZÁNJANAK RÁ EGY KIS IDŐT, ÉS N SZÁMOLJÁK ÚJRA 4 ÓRA UTÁN A SZAVAZATOKAT, EGY IP CÍM=EGY SZAVAZAT SZERINT!
És még mindig nincs kiszűrve, hogy egy ember hány géphez jutott hozzá??? :-( És egy ember hány másikat győzött meg? És ezzel nem is érdemes foglalkozni.
Előzmény: art-tur • 2008.03.18. 13:27 • [39] • Előzménykövetés 
timcsi02 2008.03.18. 13:40 • [44]
Többször csak úgy lehet szavazni, hogy ha valaki a munkahelyről és mondjuk otthonról is szavaz. De ez a lehetőség a többi résztvevő rajongóinak is adott.
EG márc.15-i szereplését egy egész ország láthatta a magyar televízión és rengeteg pozitív visszajelzést kapott.
Ezen kívül nem a semmiből került az első helyre, hanem a harmadik helyről indult, így ez nem feltétlenül tekinthető egy csalásos pálfordulatnak.
Egyébként én Dolhai Attilát is nagyon nagyra tartom és elismerem, de másnak ugyanúgy lehetnek rajongói és VANNAK IS!
Előzmény: SH1 • 2008.03.18. 11:30 • [36] • Előzménykövetés 
tiffany 2008.03.18. 13:38 • [43]
Ezért nincs értelme ezzel foglalkozni, mert aki akar, az elmegy egy internet kávézóba, és onna is szavaz- ezt a világon senki nem fogaj tudni leellenőrizni...
A kizárást pl én azért nem tartom fairnek, mert ha pár ember szavazott többször uarról a gépről, arról ugyan mit tehet pl. Géza?
(Egyébként ez sem igazán jó: nálunk van a családban (értsd: egy lakásban ) öt meber, és hármunknak Géza, egynek meg más a kedvenc... Egy számítógépünk van... És egyszer szeretett volna mindenki szavazni....Hogy is van ez?)
És még Géza mellett: március 15-én nem a rajongótábora választotta ki a Múzeum lépcsőjén való éneklésre, valamint a Gundel díjra sem a rajongók jelölték, hanem szakmai zsüri.....
Előzmény: art-tur • 2008.03.18. 13:27 • [39] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 6 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még