2024. április 23. | kedd | Béla nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Legnépszerűbb rajongói oldal: megnyílt az Oláh Ibolya Múzeum

Mint azt hírül adtuk: legnépszerűbb rajongói oldal verseny zajlik a Zene.hu-n. A jelentkezőket még várjuk, de jöjjön a „versenyzők” bemutatása. Rovatunkban, most az ’OIRO & Oláh Ibolya Múzeumot mutatjuk be.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.03.18.
Utolsó hozzászólás: 2008.03.21.
Hozzászólások: [4.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Juditluc 2008.03.21. 11:44 • [4]
Kedves Horváth Géza!
Még sok örömöt kívánunk Ibolya dalainak hallgatása közben, és várjuk szeretettel a Múzeum gyakori látogatói között! :)
Köszönettel a létrehozó nevében is.

horvathgeza 2008.03.21. 11:10 • [3]
Minden elismerésem a muzeum munkájáért, a gondos, pontos tevékenységért. Ibolya életútját kezdettől figyelemmel kisérem,-bár én idős ember vagyok- rajongok a dalaiért, láttam az Aidá-ban, élmény volt.
Többször találkozunk Fehérváron, az utcán járva is, szerénysége, természetessége lenyügőző.
A muzeum anyaga Kíváló, ajánlom másoknak is.
Juditluc 2008.03.19. 15:08 • [2]
Én biztos vagyok abban, hogy ez a gyűjtemény egyedülálló. Lehet, hogy külföldön van már ilyen, mindenesetre én még nem találkoztam vele. Minden egyes fellépés, interjú, dalszöveg, és minden egyéb, ami csak létezik, megtalálható itt. Köszönet az alkotó(k)nak!!!
pikk 2008.03.18. 12:41 • [1]
Ibolya eddigi pályája igazán izgalmas, lényegében példa nélküli. Ehhez tiszteleterméltó elkötelezettséggel és kitartással keletkezett és fejlődött ai OIM. Mára a maga nemében, egyedülálló gyűltemény, ami annak is értékgyarapodás aki csak tud róla nem csak annak aki készítette.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még