2024. április 26. | péntek | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Legnépszerűbb rajongói oldal: A Nox Fan Club kőkemény csapatmunka

Továbbra is kíváncsiak vagyunk, hogy melyek azok a rajongói oldalak, amelyeket az üzemetetőik érdemesnek tartanak arra, hogy a nyilvánosság előtt is bemutassanak. Most a népszerű NOX együttes hivatalos rajongói portáljával...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.03.23.
Utolsó hozzászólás: 2008.03.23.
Hozzászólások: [11.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Denvei 2008.03.23. 22:16 • [11]
Kedves Lala.
Evelinnek semmi köze a beszélgetéseinkhez. Neked pedig kicsit nagyra nőtt a csőröd. :) Nem kell aggódni. Evelint békén kéne hagyni most. Legalább egy kisidőre. Legyetek most rá kicsit figyelemmel. Köszönöm.
Üdv.: Denvei
Lala93 2008.03.23. 21:07 • [10]
Evelin sem fogja már sokáig csinálni ! A Denvei nevet honnan találtad ki Evelin?
Denvei 2008.03.23. 19:08 • [9]
Kedves TTL!
Megisosztaná velünk? Sajnos én önnek és Lalának nem igen hiszek. Neharagudjanak. Magasról teszek, hogy maguk mittudnak. Ezt akár ki is találhatják. Nem tudják bizonyítani így nem hiszem, hogy ezzel az ocsmánysággal az NFC-vel ilyet tehetnének. Nem sokáig fogják ezt már csinálni.

Üdv.: Denvei Ferenc
TTL 2008.03.23. 18:51 • [8]
"meggyőződésem, hogy a kedves énekesnek semmi baja nincs Evelinnel"

Neked meggyőződésed, nekünk meg ott a bizonyíték.
Denvei 2008.03.23. 18:47 • [7]
Még valamit hozzászólnék a CHAT ügyében. Kibarmolta össze? Kiszidta Evelint? Ki k***ta le? Na ki!? Hát ha nem tudod megmondom neked. TE voltál. Ahoz pedig semmi közöd nincs mifolyik a stábban. Megértettük egymást a tovvábiakban nem szeretnék veled találkozni az oldalon. Nem tudod szerencsére én mivagyok. Egyet elárulok nem Stábtag az NFC-n. Nem szertnék a chatből idézni, hogy Evelin milyen k***va te milyen k****va vagy? :) Itt kezdjük.

Tisztelt Admin.
Ezt az üzenetet kérném, hogy töröljék ki ha úgyválik, hogy bánto lenne.

Üdv.: Denvei Ferenc
Denvei 2008.03.23. 18:27 • [6]
Tisztelt Lala.
Nem értelek teljesen. Szilvia számát láttam ám de nem írtam fel, mert nem vagyok olyan és meggyőződésem, hogy a kedves énekesnek semmi baja nincs Evelinnel, mert nem ő volt. Nem szeretnék stábtagse lenni. Neked kedves Lala csak ennyit üzenek. Szálj magadba és ngoldolkozz el mit csinálsz.
Mellesleg ha regisztráltál az NFC fórumára akkor mért nem írsz. Ott a helye, de nem barmolásból. Ha pedig nem oda illőt írsz akkor kedves adminok eltakaríják a koszt és persze titeket is. Mellesleg engemse és a szerkesztőket nenézzétek hülyének.

Üdv.: Denvei Ferenc
Lala93 2008.03.23. 18:05 • [5]
Sőt Denvei,talán mág stábtag is lehetsz !Vagy megveheted a domaint számára,utána pedig mehetsz!!
Lala93 2008.03.23. 18:03 • [4]
Eddig te sem szóltál hozzá Denvei, amíg nem volt itt ez a 2 hozzászólás.Gondolom ha dicsértük volna a nfc-t az ellen nem lenne semmi kifogásod.De tudod mit,ha láttad az énekesnő számát hívd fel és elfogja mondani a véleményét Evelinről! Láss csodát :miután kikerült ide az nfc chatjének a linkje,egyből letörölték.Ha nincs félnivalója miért kellett kitörölnie?Az nfc-ről amúgy nem sok infót tudsz szerezni.Ugyanezt máshol is megtalálni,sőt...
Színvonalas?Kirak olyan újságot ami nem is létezik.Nem baj ,majd Evelin ír egyet! Ha olyan nagyon naprakész a Noxból hogy-hogy nem tudja azt, hogy teljesen új lemez készül nem pedig Best of.Ezek után is látogasd az nfc-t Denvei,és te is olyan naprakész leszel ,mint Evelin.
Denvei 2008.03.23. 17:13 • [3]
Sziasztok!
Egypárszót kedves TTl és Lala93. Folyamatos látogatója vagyok a Nox Fan Club oldalnak és amilyen kedvesek segítőkészek annyira színvonalas az oldaluk. Nem vagyok regisztrálva a NOX fórumára, de ezentúlse fogok ha ilyen szemtelen emberek vannak ott. Ha nem lenne média és fan oldal akkor semmit nem tudnál az együttesről. Az énekesnő telefon számát én személyszerint láttam, de amint felkerült a kedves szerkesztő valamelyike cselekedett és leis szedte. Mivel még fiatal 14-18 évesek ezért Iskolából nem tudják figyelni az oldalt és akármelyik nem normális tönkreteheti az oldalt. Ezekszerint ti ezekközé tartoztok. Nagyon sajállak titeket. Evelinnek pedig innen üzenem. Ne törődj a sok normálatlannal mindigislesznek én és sokan mások veletek vagyunk! Nox Fan CLub 4Ever!

Üdv.: Denvei Ferenc
Lala93 2008.03.23. 16:11 • [2]
Ez teljesen igaz amit Ttl leírt.Mindenre van bizonyíték.Ez nem kőkemény csapatmunka, hanem kőkemény hazudozás!
Természetesen megpróbálja másra kenni az egészet,de ez most nem fog sikerülni.
Még az énekesnő telefonszámát is kirakta a nagyobb látogatottság reményében!
http://cbox.ws./?n=4-3379641-5035
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még